Zobacz wątek - Striptiz na wieczorze kawalerskim - czy to dobry pomysł?
NAS Analytics TAG

Striptiz na wieczorze kawalerskim - czy to dobry pomysł?

O wszystkim
_________

Postprzez miki1406 » 8/5/2014, 12:48

To zależy, czy będę zaproszony... Jak tak - dobry pomysł, Nie - zły pomysł ;)

Generalnie to ja byłem przeciwny... Nie po to biorę babę na całe życie, żeby w ten ostatni, symboliczny, wolny wieczór mieć jeszcze jedną na głowie.

Moim zdaniem wieczór kawalerski to męska impreza...

Jak bym miał parcie, żeby atakować inną laskę, to bym się zastanowił, czy ten ślub to dobry pomysł...
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice


Postprzez Insekt » 8/5/2014, 13:14

To zalezy kto jest zaproszony. Jak najblizsze ziomki co wiadomo, ze sie nie rozpruja to why not? A jak ktos zaprasza na kawalerski lamusa co potem powie swojej starej, ze dupa byla to gratulacje posiadania takiego kolegi. Ogolnie głowny bohater powinien decydowac czy chce dziwke czy nie.
r6 2001 -----> cbr 1000rr 2014
Avatar użytkownika
Insekt
Świeżak
 
Posty: 393
Dołączył(a): 18/5/2009, 10:52
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez ASR1927 » 8/5/2014, 17:37

Na wieczorze kawalerskim kolegi była panienka na telefon ale kolega ją wyprosił bo okazało się, że to koleżanka jego córki z poprzedniego małżeństwa :D
Generalnie strasznie się impreza zmuliła po tym smutnym incydencie :lol:
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Vergon » 8/5/2014, 18:33

Hahah ja pyer***e :D Byłeś na tej imprezie?
Kumpel kiedyś spotkał w Sogo (klub gogo) pannę, którą obaj bardzo dobrze znamy z widzenia, to przypaliła głupa i się zawinęła na zaplecze ;)
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ASR1927 » 8/5/2014, 18:39

Byłem bo to kumpel z firmy :D Taka panna na wieczorze to żadne w sumie ryzyko poza takimi sytuacjami. Niech się ładnie rozbiera potem przebiera i znowu rozbiera ale inaczej. Kto chce dupczyć ten dupczy a potem sam się tłumaczy swojej kobiecie... proste. Komu się nie podoba ten pedał albo feministka :twisted:
Swego czasu nawet młoda kiedyś mówiła, że chciałąby zobaczyć jak te dziewczyny tańczą ale jakoś rozeszło się po kościach. Może wróce do tego tematu :lol:
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Vergon » 8/5/2014, 18:52

Jaka patologia z tym kawalerskim :lol:

Byłem w Sogo kilka razy z koleżankami, z 2 razy byłem też z dziewczyną i zawsze było ciekawie 8)
Raz kumpel dostał liścia od swojej dziewczyny na środku sali, bo się trochę zagalopował ;)
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez melvin » 9/5/2014, 18:36

Rok temu mocno naje*any na kumpla kawalerskim zadzwoniłem do swojej narzeczonej (pracuje jako barmanka) żeby się rozpytała chłopaków na kuchni gdzie w mieście jest jakiś dobry burdel bo nam się striptizu zachciało :D
Co najlepsze spełniła prośbę :) ale nie dotarliśmy gdyż zabrakło nam sił witalnych :?


Ogólnie zawsze na kawalerskie w ekipie jest ogarniana jakaś panna z roksy która pomacha cyckami ku uciesze ogółu i tyle. Jak kobieta ufa wybrankowi to nie ma szans na focha za to że obce cycki zobaczył. Ważne żeby nie ru*** za dopłatą :P
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez lagiboy » 9/5/2014, 22:04

My wzięliśmy kumpla do klubu z laskami, tam dostał polecenie, że ma sobie wybrać którąś z panien, która dla niego zatańczy. Wybrał sobie najbrzydszą z najładniejszymi cyckami :D dziewczyna zatańczyła dla niego lap dance w VIP roomie, skasowała nas kolegów i na tym się skończyło i IMHO na lap dance powinno się skończyć. Było fajnie, drogo, nie pamiętam jak wróciłem do domu ale warto było :) najlepiej pójść do takiego klubu gdzie laski mają zakaz robienia czegokolwiek za dopłatą.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez gumis » 9/5/2014, 23:46

Takich klubów nie ma :D nikt ci oficjalnie nie powie, że możesz dostać coś więcej za dopłatą, bo jest to nielegalne, ale w 90% lokali tak to działa.

Pozostałe 10% to lokale gejowskie :twisted:
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na gr