Zobacz wÄ…tek - Enduro w automacie
NAS Analytics TAG

Enduro w automacie

Enduro, Cross
_________

Enduro w automacie

Postprzez PSNNorway » 9/5/2014, 15:13

Witam

Wchodzi prawo, że osoby posiadające prawo jazdy kat. B będą mogły prowadzić motocykle do 125cm3 i z automatyczną skrzynią biegów.

Stąd moje pytanie czy są motocykle enduro z automatyczną skrzynią biegów i pojemnością 125cm3?

Nie zjedźcie mnie za bardzo, że automat i enduro to nieporozumienie itd.;p Ja po prostu chciałbym sobie w wolnym czasie rekreacyjnie pojeździć po jakiś polnych drogach. Nie jestem żadnym wyczynowcem, ani nic. Chciałem rekreacyjnie pojeździć, bez szaleństw.

Pozdrawiam serdecznie!
PSNNorway
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/5/2014, 15:12


Postprzez xawaxus » 9/5/2014, 17:26

derbi terra / terra adventure - albo oba albo na pewno któryś z tych to automat :D ale obawiam się że może być ich mało, a przynajmniej w Polsce
xawaxus
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 16/3/2014, 15:33
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez PSNNorway » 9/5/2014, 17:50

Przejrzałem te marki, które znałem, czyli Yamaha, Honda, KTM, Suzuki i Kawasaki i chyba wśród nich nie było nic z automatem.
Ten Derbi całkiem fajnie wygląda. Czy wiesz może jak od strony technicznej wygląda ten motocykl? :)
PSNNorway
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/5/2014, 15:12

Postprzez xawaxus » 9/5/2014, 18:00

musiałbyś chyba poszukać na jakichś zagranicznych forach, ale najgorzej nie powinno być. tylko tak samo jak z samym moto, możesz mieć problem z dostępnością części do niego, tak jak chyba z każdą derbi w PL. poszukaj na allegro czy tablicy czy są w ogóle jakieś ;]
xawaxus
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 16/3/2014, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez PSNNorway » 9/5/2014, 19:25

Fakt, ciężko z dostępnością tej marki w Polsce.
Może ktoś zna jeszcze jakiś inny motocykl?
Wiem niestety, że to niszowa sprawa.
PSNNorway
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/5/2014, 15:12



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê