Zobacz wątek - Pomoc na ślubie
NAS Analytics TAG

Pomoc na ślubie

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Pomoc na ślubie

Postprzez arcyjoda » 9/5/2014, 08:05

Witam wszystkich forumowiczów.

Pisze z bardzo niecodzienna prośbą. Zacznę wiec bezpośrednio a mianowicie szukam składu bądź jakiejś grupy znajomych jeżdżących na ścigaczach po warszawie lub bliskich okolicach (jakieś 5 lub 6 osób może więcej w zależności jak liczna jest grupa w wieku 20-35 lat). Konkretnie chciałbym z taka grupa się dogadać odnośnie mojego wesela w celu poprowadzenia przez motory samochodu weselnego do kościoła i z kościoła na salę weselną z drobną nutą własnej inicjatywy. Oczywiście w zamian chciałbym zaoferować wzięcie udziału na przyjęciu weselnym z pełnym wyżywieniem alkoholem i zabawą zupełnie za darmo bez ponoszenia żadnych kosztów. Jest to niecodzienna sytuacja ale jednak, powodem tego jest to ze na ścigaczu jeździł mój brat który także należał do pewnego zgrupowania lecz niestety się rozpadło i przestali kontynuować swoja przygodę z motorami a on sam nie żyje, zginął tragicznie w wypadku. Mam do tego ogromny sentyment mimo tego ze sam nie jeżdżę lecz ze względu na brata i dlatego szukam takich osób które byłby zainteresowane a tym samym zupełnie za darmo chciałby by się pobawić na weselu. Oczywiście z zainteresowanymi osobami chciałbym się spotkać i ustalić pewne rzeczy. Mam nadzieję ze ktoś pomoże mi w tym wydarzeniu i znajda się odpowiednie osoby. Dodam ze wszystko jest na terenie warszawy, ceremonia ślubna i przyjecie weselne. Bliższe szczegóły podam jeśli ktoś będzie zainteresowany taka inicjatywa i proszę o powagę i należyte podejście do tematu.

Jeśli ktoś zna także jakieś osoby czy grupy z Warszawy śmigające na ścigaczach bardzo bym prosił o jakiś namiar lub kontakt w celu przedstawienia wyżej wymienionego tematu, ponieważ osobiście nie znam takich ludzi, a może są tacy którzy wzięli by udział w takiej inicjatywie.

Zostawię tez swoje dane kontaktowe jeśli byłby osoby chętne do bezpośredniego kontaktu: mariuszm759@gmail.com a dla zainteresowanych więcej na priv.

Pozdrawiam i liczÄ™ na pomoc
arcyjoda
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9/5/2014, 07:54
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez malomi » 9/5/2014, 09:56

Gdzie to jeszcze upchniesz ? jeden temat wystarczy...
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47


Postprzez arcyjoda » 9/5/2014, 13:55

Sorry nie wiedziałem ze w zakładce HydePark się to przyjęło ponieważ anulowałem wstawianie tam tego wątku.
arcyjoda
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9/5/2014, 07:54
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê