Zobacz wątek - GoldenCup Krokowa - może jakieś spotkanie
NAS Analytics TAG

GoldenCup Krokowa - może jakieś spotkanie

Dla fanów czterokołowców
_________

GoldenCup Krokowa - może jakieś spotkanie

Postprzez Alonzo » 7/7/2007, 18:31

Jak zapewne wiecie, już za tydzień kolejna edycja Goldencup w Krokowej:

http://www.scigacz.pl/Quady,Krokowa,,cz ... ,2149.html

Wybieramy się tam większą ekipą. Będzie paru znajomych zawodników. Może więc zrobimy jakieś większe spotkanie przy grilu, muzyce i szumie fal? Z naszej strony będzie co najmniej 6 osób.
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Alonzo » 10/7/2007, 11:08

Czy nikt nie wybiera siÄ™ na GoldenCup do Krokowej?
_________________
Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA (otwórz link)
w sprawie dodania kontakt na priv z user-rem maciek.046
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa


Krokowa

Postprzez Marcin Grochowski » 11/7/2007, 14:05

heej
Krokowa jedna z głośniejszych imprez quadowych w Polsce, aby więcej takich zawodów. Są to zawody typu Cross-Counrty tylko dla quadów :))), podczas dwóch dni są 4 wyscigi, 2x 70 minut i drugiego dnia 2x 60 minut. Brzmi groźnie gdyż jest to mordercza walka po urozmiaconym torze, walka z kurzem, błotem oraz innymi zawodnikami, których napewno bedzię dużo. Zachęcam wszytskich do przybycia na miejsce zawodów, napewno nie pożałujecie, bedzie ostro, dużo emocji, innymi słowy quady w akcji....
Tomek chętnie bym pogrilował z Wami, ale z przyczyn techniczynych nie bedzie mnie w Krokowej :((
pozdrawiam
Marcin Grochowski
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/5/2007, 19:06
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Lovtza » 11/7/2007, 14:10

A ja myślałam, że będę miała swojego faworyta, któremu będę kibicować :( a tutaj takie rozczarowanie. Cóż problemy techniczne to siła wyższa... zapewne jeszcze nie raz dasz czadu :lol: a co do grilla hmm.. zawsze będzie okazja :)
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez BadYunior » 11/7/2007, 14:17

Ja będę....

Bardzo mocnie ... biesiadnie... z jednej strony dla siebie i zawodników a z drugiej pracując nad swoimi niedociągnięciami i wadami... ale chętnie się spotkam i pogrilluję ;>

Pozdrawiam
Darek
BadYunior
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 26/8/2005, 13:42
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Postprzez Alonzo » 11/7/2007, 15:28

Marcin, a nie masz możliwości pojechać prywatnie? Pokibicować, poimprezować i - jeżeli będzie pogoda - pobiwakować na plaży? Swoją drogą to bardzo szkoda, że nie jedziesz. To jak Mistrzostwa Świata w piłce nożnej bez Brazylii :/
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Marcin Grochowski » 11/7/2007, 16:55

Strasznie załuje ze nie bedę mogł być tam z Wami i startować, nawet nie bedę mogł przyjechać, pokibicować i poimprezować...
Marcin Grochowski
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/5/2007, 19:06
Lokalizacja: Wawa


Postprzez Alonzo » 18/7/2007, 00:54

W tym roku na Golden Cup było zajebiście!!!! No po prostu miód. Trochę wypadków to jedyna rzecz, która mąci ogólny obraz. Pogoda, zawodnicy, organizacja, trasa, no po prostu w tym roku na 100% stałem się fanem Golden Cup. To chyba najlepsza impreza w Polsce.
_________________
Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA (otwórz link)
w sprawie dodania kontakt na priv z user-rem maciek.046
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lovtza » 18/7/2007, 14:36

Potwierdzam, że impreza była naprawdę dobrze zorganizowana i mam nadzieję, że za rok będzie powtórka z rozrywki. Przebieg trasy robił naprawdę duże wrażenie, widać było, że organizatorzy włożyli naprawdę dużo pracy w przygotowanie toru. Największe jednak uznanie należy się zawodnikom, którzy przez tyle czasu jeździli w tym upale i walczyli do samego końca....
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez Diana » 19/7/2007, 10:22

Impreza była rewelacyjna to fakt :)
Uznanie dla organizatorów i dla smaych zawodników.
Brawo!!!!! :D :D
Only God can judge me
Avatar użytkownika
Diana
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 1/9/2005, 16:03
Lokalizacja: Augustów / Warszawa

Postprzez Alonzo » 20/7/2007, 01:35

Oto parę zdjęć (c) by Diana i (c) by Bartek Buzuk, pokazujących, że było naprawdę kozacko.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

więcej zdjęć w tej galerii: http://www.scigacz.pl/rider/7/foto/album/467/ (otwórz link)

Zapraszam też na stronę naszego fotografa (www.buzuk.pl -> Bartek Buzuk), gdzie również można znaleźć kilka zdjęć z tej imprezy:

Golden Cup Krokowa 2007 by Bartek Buzuk (otwórz link)
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RoN » 20/7/2007, 18:20

żmija chyba o jednego drinia za dużo :D
Impreza była prze kozacka, fajniej zorganizowana niż w poprzednim roku.
Avatar użytkownika
RoN
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 31/5/2006, 10:40
Lokalizacja: Lbn

Postprzez Beavis » 20/7/2007, 21:10

hehe :) śmieszne zdjęcie :)
Avatar użytkownika
Beavis
Moderator
 
Posty: 960
Dołączył(a): 5/8/2006, 20:37
Lokalizacja: SÅ‚oneczne Aspen

Postprzez QuadPro » 22/7/2007, 19:51

W tym roku impreza przygotowana była perfekcyjnie :) Jako jej uczestnik muszę przyznać że tor był bardzo wymagający i gdyby nie równanie go po każdym biegu większość z nas odpadła by bardzo szybko :P Jedyne co mi nie pasowało to bardzo mała ilość WC :P:P
Pare zdjęć z imprezy :
http://www.atvzone.o12.pl/mambos/index. ... 6&catid=14

Jak ktoś miałby jeszcze jakieś zdjęcia bardzo proszę o kontakt (gg:4099950 lub goku1@op.pl)
QuadPro
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 31/1/2007, 15:54

Postprzez Lovtza » 23/7/2007, 00:55

RoN napisał(a):żmija chyba o jednego drinia za dużo :D
Impreza była prze kozacka, fajniej zorganizowana niż w poprzednim roku.


Hmm znowu się czepiasz, dawno chyba nie oberwałeś :P

QuadPro z tego właśnie co słyszeliśmy tor był w tym roku bardziej wymagający, jednak chyba dobrze, że został przygotowany w zupełnie innym wydaniu... Dla mnie jako widza najbardziej efektownym elementem toru były hopki a także zakręty zaraz po wyjściu z prostej startowej. Swoją drogą trzeba Wam przyznać, że nieźle dawaliście... Ps. Zdjęcia zapewne za jakiś czas pojawią się i u nas :) więc z pewnością możesz się doczekać info na maila, no chyba, że częściej będziesz zaglądał tutaj ;)
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez QuadPro » 23/7/2007, 09:26

Hehe co do hopek to w tym roku byly one praktycznie po raz pierwszy, a co z tego wynika, że niebyły do końca przemyślane. Ten skok z przejściem miał za krótki najazd i przy większej prędkości spadało się z wysoka na płaskie co bardzo bolało :P i zakończyło jazdę kilku zawodników. Przy dłuższym zjeżdzie skoki byłyby naprawdę bardzo atrakcyjne :)
QuadPro
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 31/1/2007, 15:54

Postprzez Alonzo » 26/7/2007, 23:38

Nie ma co się spierać. Hopka mogła być lepsza. Rzeczywiście wiele osób - nie bez racji - obwinia organizatorów o kontuzje paru zawodników. Ja ani nie startowałem, ani nie odniosłem kontuzji. Wiem, że z tego względu nie powinienem się odzywać. Ale przecież to jest sport i jako taki jest niebezpieczny. Apeluję do organizatorów o lepszą hopkę w przyszłym roku, ale nie dajmy się zwariować. Dobrze że była taka, jak była. Chociaż przyznaję, że HARDCOROWA :/
_________________
Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA (otwórz link)
w sprawie dodania kontakt na priv z user-rem maciek.046
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez QuadPro » 28/7/2007, 18:11

Z roku na rok jest lepiej więc w nastepnej edycji napewno poprawią ten skok :) Gadałem z organizatorem i na przyszłą edycje mają naprawdę wielkie plany :D
Patrząc z innej strony gdyby hopka była większa po przejechaniu 70min uczestnik jest tak zmęczony że bardzo często nie panuje nad maszyną i wtedy mogłoby się to naprawdę źle skończyć. Ale wkońcu my quadowcy kochamy latać :P i nie da się ukryć że wysoki lot quada jest naprawdę bardzo widowiskowy:)
QuadPro
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 31/1/2007, 15:54



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê