Zobacz wÄ…tek - Pierwszy quad przeprawowy
NAS Analytics TAG

Pierwszy quad przeprawowy

Dla fanów czterokołowców
_________

Pierwszy quad przeprawowy

Postprzez CzyzykPL » 6/5/2014, 06:54

Witam, jak jak w temacie szukam quada przeprawowego.

Wiek : 15lat
Wzrost : 189cm
Waga : 79kg
Doświadczenie : na quadach jeździłem tylko na przejażdżkach z kolegami, więc na quadach bardzo małe doświadczenie, ale dużo o tym czytałem
Mam do wydania do 20tyś zł.
Quada będę używał to przejażdżki po drogach polnych, lasach na tor nie będę wjeżdżał.
Myślałem nad modelem yamaha grizzly 660, ale dużo osób piszę, że jest to przereklamowany quad i są lepsze :) Szukam pojemności od 450 do 700, proszę nie pisać, że za duży czy coś, bo jeździłem takimi i spokojnie dawałem radę :)
Proszę o propozycje modeli, drogie są takie quady w utrzymaniu, czy są awaryjne? Jeszcze jak byście mogli to chciałbym wiedzieć średnie spalanie.

z góry dzięki
CzyzykPL
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 5/5/2014, 19:48


Postprzez gatman » 6/5/2014, 16:18

hej
proponuje Kymco MXU 300r fajny sprzet na poczÄ…tek
skrzynia automatyczna naped kardana oraz bieg Long
w zasadzie to podstawa wystarczy na pare sezonow
gatman
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26/9/2011, 11:08


Postprzez CzyzykPL » 6/5/2014, 17:46

Czy ta moc nie będzie zamała i po sezonie będzie mi jej brakować?
Chce kupić, żeby go zaraz nie zmieniać.
Co sÄ…dzicie o tym ? http://olx.pl/oferta/bombardier-can-am- ... 2a5865b2b9
W tych 20 tyś, to mam jeszcze kupić kombinezon, jaki polecacie?
CzyzykPL
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 5/5/2014, 19:48

Postprzez Heihachi07 » 28/1/2015, 06:49

Forum nie jest miejscem na reklamowanie swoich forów, stron, sklepów, aukcji itd. Jest do tego specjalny dział - giełda. Tam możesz pokazać to, co masz do zaoferowania innym.



_________________________________
Usman
Ostatnio edytowano 13/11/2018, 09:38 przez Heihachi07, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Heihachi07
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28/1/2015, 06:45

Postprzez cioracz » 28/1/2015, 18:42

Gdzie tu jakas reklama? Chlopak po prostu sie pyta co to za quad. Ale + za przeczytane regulaminu
Ja Ci polecam, kupić jakiś tańszy, moze byc uzywka i sobie pelno dodatkow dokupic takich jak spych czy swiatla. Musisz uwzglednic tez kombinezon. Jak kase masz to bierz foxa. No i oczywiscie kask.
Ja od siebie polece Honde TRX 420. Ale rozumiem ze koledzy mają tez quady . Takze nie patrz na nich tylko na poczatek kup troszke mniejszy. Ochlon. Nie patrz na 700. Kumpel tez myslal ze da rade bo sie raz gdzies tam przewiozl. Po dwoch tygodniach wymienil na mniejszy bo po prostu nie mial skill'a. Nie chojrakuj bo wieksze wzniesienie w lesie i bedziesz sie podnosił z gleby ;)
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê