Zobacz wątek - Pierwsze moto na dłużej ?
NAS Analytics TAG

Pierwsze moto na dłużej ?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwsze moto na dłużej ?

Postprzez HarcMetal » 30/4/2014, 14:20

Witam !!

Sprawa wygląda tak, po sezonie letnim chciał bym kupić jakiegoś stworka do ujeżdżania i chciał bym abyście podpowiedzieli mi co nieco :)
Mam 194 wzrostu, waga około 100 kg i mam 22 lata, Prawko kat.A ( bez ograniczeń xd pisze bo nie wiem jak to teraz jest xd )
Doświadczenie zerowe wręcz :) tyle co na kursie i sporadycznie ( czyli łącznie może z 5 przejażdżek po mieście króciutkich na sprzętach znajomych ).

To czego szukam to ma być mój pierwszy motorek ale i jednocześnie coś na może 3 do 4 sezonów a więc coś co szybko mi się nie znudzi.

Motorek miał by mi służyć głównie na miasto ale fajnie było by nim wyskoczyć gdzieś na dłużej ( zależy od sprzętu czy w terenie czy na asfalcie ).

Na chwilę obecną rozpiętość i wachlarz modeli jakie wpadły mi w oko jest sporawa kilka z nich to np. :
- Bandit 600
- XJ600
- BMW F600
- Trampek
- Africa Twin
- Varadero
- 650 Deauville
- V-strom
- Suzuki GSX-F ( jajko 750 albo 600 )

Większość co prawda jest po za moim przedziałem cenowym który kończy się na 7tyś. może 9tyś.

Może są jacyś posiadacze jednych z tych modeli ewentualnie jakie zamienniki które trafiły by w przedział cenowy ? Najbardziej z tych wszystkich interesują mnie na chwilę obecną Deauville i GSX-F oraz BMW F600.


Z góry dziękuję za pomoc oraz POZDRAWIAM i życzę SZEROKOŚCI !
HarcMetal
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13/10/2012, 15:16


Postprzez skidmarks » 30/4/2014, 15:29

No jak jajo to GSXF 600. Piec ma od bandita tylko na pocżatek ta pzoycja nie jest dobra. Wyprostowany bedziesz na Bandicie 600. Wersja z owiewką 600S na trasie przed wiatrem uchroni.
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości




na górê