Zobacz wątek - Motocykl dla początkującego do max 10000zł.
NAS Analytics TAG

Motocykl dla początkującego do max 10000zł.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Motocykl dla początkującego do max 10000zł.

Postprzez nordvik » 27/4/2014, 20:12

Witam,

Za radą kolegi Marsjanina usuwam poprzedni post i dodaje taki, który spełnia wymagania:

- Nie mam doświadczenia w poruszaniu się innymi jednośladami niż rower
- 29lat, 80 kg, 184 cm
- Motocykl będzie mi służył przede wszystkim jako środek transportu do pracy czyli 35 km w jedną stronę. Trasa w mniejszej części (10km) prowadzi przez Wrocław po czym przechodzi w drogę krajową nr. 8. Jeżeli chodzi o teren to jest to w 100% szosa.
- Obecnie samochodem robię około 1500 - 2000 miesięcznie. Jeżeli przesiądę się na motor to prawdopodobnie będzie to nie mniej niż 1500 miesięcznie.
- Na motor chciałbym przeznaczyć około 10 000 chyba że trafi się coś naprawdę fajnego/idealnego dla mnie. Jeżeli tak to jestem skłonny wydać więcej. Na temat "ciuchów" jeszcze się nie zastanawiałem. Myślę że w t-shirtcie i trampkach nie będę jeździł także "coś" trzeba będzie zakupić.
- Na obecną chwilę najbardziej podobają mi ninja 250/ ninja 300/ cbr 600 / Yamaha YZF-R6 / Yamaha FZS 600 Fazer. Gdzie przez zakupem trzech ostatnich musiałbym się poważnie zastanowić, bo zdaje sobie sprawę że prawdopodobnie nie mam pojęcia na co się piszę :)

Szczerze mówiąc myślałem też nad Yamahą XJ6 i potraktowania go jako motor do nauki przez pewien czas.

Mam nadzieję że tak zedytowany post będzie bardziej czytelny.

Pozdrawiam,
Ostatnio edytowano 1/5/2014, 12:59 przez nordvik, Å‚Ä…cznie edytowano 3 razy
nordvik
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/4/2014, 20:05
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Marsjanin » 27/4/2014, 21:41

nordvik napisał(a):Gdzieś na innym forum przeczytałem że na pierwszy moto może być nawet CBR 600 F4 byle tylko ktoś miał głowę i okazywał sporo pokory. Jakie jest wasze zdanie?

Tutaj każdemu tej pokory brakuje :) http://www.scigacz.pl/Kupuje,litra,i,ni ... 15158.html

Zedytuj post wg wzoru --> viewtopic.php?t=49590
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê