Zobacz wÄ…tek - Nauka Jazdy 14-stka
NAS Analytics TAG

Nauka Jazdy 14-stka

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Nauka Jazdy 14-stka

Postprzez Åšcigacz » 29/5/2013, 10:36

Dyskusja na temat: Nauka Jazdy 14-stka
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Nauka Jazdy 14-stka
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 29/5/2013, 10:36

Jak dla mnie słaby poziom, szkoła niby stara, z tradycjami. Ale jedyne co potrafią robić to ciągnąć kasę.
Kilku znajomych potwierdza to zdanie. Kategoria A i B - to porażka!

Źle przekazali mi wiedzę, czyli niezgodnie z tym co pisze ustawa w jaki sposób trzeba zdać egzamin.

Egzaminator mnie wyśmiał i powiedział, że nie wie kto mnie uczy ale najlepiej żebym zgłosił reklamacje. Szkoła moja mnie olała, nawet nie poczuli się do winy, no ale kasę za kolejne godziny bez problemu brali.<br><hr>Kufel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 31/5/2013, 12:29

Polecam !!!<br><hr>erni855
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2014, 08:22

Komentatorzy napisał(a):Jak dla mnie słaby poziom, szkoła niby stara, z tradycjami. Ale jedyne co potrafią robić to ciągnąć kasę.
Kilku znajomych potwierdza to zdanie. Kategoria A i B - to porażka!

Źle przekazali mi wiedzę, czyli niezgodnie z tym co pisze ustawa w jaki sposób trzeba zdać egzamin.

Egzaminator mnie wyśmiał i powiedział, że nie wie kto mnie uczy ale najlepiej żebym zgłosił reklamacje. Szkoła moja mnie olała, nawet nie poczuli się do winy, no ale kasę za kolejne godziny bez problemu brali.<br><hr>Kufel<br>
Ja zgadzam się z Tobą. Poziom w tej szkole jest według mnie bardzo niski. Nie ma sensu zapisywać się w Stargardzie do nauki jazdy. 14 stka to już powinna być moi drodzy omijana przez Was dużym krokiem. Najlepiej jest zapisać się w Szczecinie do jakiejś nauki jazdy. Tam od razu ćwiczycie po trasach egzaminacyjnych Szczecina. Przecież egzamin będzie i tak w Szczecinie, więc zapisywanie się do Stargardu to strata czasu i pieniędzy. Żeby dojechać do Szczecina trzeba liczyć tą godzinę czasu, a w terenie niezabudowanym na prostej drodze prawie nic się nie nauczycie (a szkoła już za to liczy sobie 45 zł). Dwie godziny jeżdżą po mieście, a potem znowu powrót i teren niezabudowany, za który znowu płacicie im 45 zł za godzinę powrotu. Lepiej opłaca się dojechać do Szczecina busem lub pociągiem. Dodam Wam jeszcze to, że niektóre szkoły nauki jazdy nawet podjeżdżają po kursantów na dworzec pkp lub na Sw. Ducha pod busy. <br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/9/2015, 20:22

Nie polecam nikomu. Radze od razu wybrac inną szkole. Jak kursant zmienia instruktora to ci z tej szkoły robia mu kolo tylka. Zle podejście do ludzi. Brak cierpliwości, gra na czas, przestarzale podejscie do szkolenia, brak wyrozumialosci.<br><hr>Gienek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê