Zobacz wÄ…tek - Yamaha XJ 550
NAS Analytics TAG

Yamaha XJ 550

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Yamaha XJ 550

Postprzez Stforcatostow » 23/4/2014, 19:06

Witam , otóż kolega w mojej miejscowości ma do sprzedania yamaha xj 550 , pali jezdzi wszystko , papiery itd , przebieg to 18.500 . Cena 1800 , po znajomości i tutaj nasuwa się moje pytanie do posiadaczy tego motoru lub do tych co go posiadali , jak to się sprawuje , spalanie itd : )


Pomoglby mi ktos ?:]

nie piszemy posta pod postem // boshi
Stforcatostow
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22/4/2014, 11:12


Postprzez jasnoksieznik » 25/4/2014, 11:24

Sie ceni. ok. 10x drozsze od ceny skupu zlomu. Zabierz do ASO i kaz zrobic przeglad ;)

Nie da sie wiele powiedziec bez obejzenia/pomacania. Szalu nie bedzie, ale jesli wszystko sprawne, to moze byc ok.

Jesli szukasz wlascicieli, to mozesz miec problem - to moto to praktycznie zabytek, a import z Japonii w latach 80tych byl raczej ograniczony.

EDIT: W przebieg nie wierz. trzydziestoletnie moto moze miec z powodzeniem 318tys km przejechane. W tym wieku stan moto to juz wylacznie kwestia kultury technicznej poprzednich wlascicieli.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Postprzez Stforcatostow » 29/4/2014, 10:13

Stan jest bdb wedlug mnie , kupuje to od mechanika :] . A jest moze jakis posiadacz tego motoru ?
Masz 16 lat i nie mozesz poruszac sie takim pojazdem wiec nie zawracaj ludziom glowy, zamykam.
Rosiboj
Stforcatostow
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22/4/2014, 11:12



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê