Zobacz wątek - Wypożyczenie supersporta na tor Poznań
NAS Analytics TAG

Wypożyczenie supersporta na tor Poznań

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Wypożyczenie supersporta na tor Poznań

Postprzez brbn » 5/4/2014, 13:48

Wiem, że każdym motongiem można teoretycznie wjechać na SD w Poznaniu (jeżdżę Fazerkiem 600), ale od jakiegoś czasu ciekawi mnie, czy jest w Polsce jakaś oferta wypożyczania ścigów na tor w Poznaniu. Czy ktoś próbował zbadać temat? Czy są firmy, które wypożyczają na tor w Poznaniu? Czy może pozostaje wypożyczyć "cywilnie" w Poznaniu sporta i jechać na tor? Jakie są ceny, jeśli w ogóle coś takiego jest dostępne? Szukałem już na forum i w necie, ale nic konkretnego nie znalazłem. Czyżby pozostawało kupno w przyszłości leciwego (chyba że wygram w lotka) gsxr 600 jako drugiego moto i przystosowanie go tylko na tor?

Tak mnie zaciekawił ten temat na przyszłość ;) Dzięki za pomoc!
brbn
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/4/2014, 13:14
Lokalizacja: Wawa


Postprzez skidmarks » 6/4/2014, 18:58

Na początek możesz wjechać Fazerekiem i też bedziesz miał radoche.
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski


Postprzez jaroaro » 6/4/2014, 22:25

Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy

Postprzez Luku » 10/4/2014, 15:31

Dobra opcja z tym wypożyczeniem sprzętu - kwestia przystępnej ceny.
<a href="http://www.2befast.pl">Obrazek</a><b><a href="http://www.2BeFast.pl">- szkolenia motocyklowe, treningi na torach, części wyścigowe.</a></b>
Avatar użytkownika
Luku
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 6/5/2006, 11:47
Lokalizacja: Kęty (małopolskie)

Postprzez Active » 22/4/2014, 15:15

Zapraszam do skorzystania z oferty na wypożyczenie motocykla torowego - http://sportsactive.pl/pl/wypozyczalnia ... i-torowych
Active Sports - Sportowa Agencja Eventowa, Wypożyczalnia motocykli torowych: www.sportsactive.pl
Active
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/4/2014, 15:05
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez rosiboj » 22/4/2014, 18:31

Rozbawilo mnie: "Jeżeli podczas wynajmu na Torze Poznań osiągane będą czasy poniżej 1:50min, doliczana będzie dopłata do opon w wysokości 200 zł."
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Active » 22/4/2014, 20:33

Tu nie ma nic śmiesznego. Wszystkie firmy za granicą naszego kraju doliczają do opon, jeśli kręci się ostre czasy. Takie czasy oznaczają błyskawiczne zużycie opon, więc to wymaga ich częstej wymiany, a tanio jak wiadomo nie jest.

Niestety, ale nikt nie jest w stanie dać opon w prezencie na okrążenia poniżej 1:50, ponieważ taka firma w takiej sytuacji istniała by może przez 3-4 wyjazdy na tor, po czym do drzwi firmy zapukał by komornik ;)
Sama dopłata jest symboliczna, pokrywająca ok 10% ceny nowego kompletu, zatem chyba krzywdy nie ma.
Sama informacja o dopłacie jest podana po to, aby każdy wiedział co wchodzi w skład ceny, zamiast ukrywać ten koszt w pakiecie i kasować każdego jak leci.

Mam nadzieję, że temat jasny? :)
Active Sports - Sportowa Agencja Eventowa, Wypożyczalnia motocykli torowych: www.sportsactive.pl
Active
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/4/2014, 15:05
Lokalizacja: Jelenia Góra



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê