Zobacz wÄ…tek - Tor Most czy Karlskoga
NAS Analytics TAG

Tor Most czy Karlskoga

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Tor Most czy Karlskoga

Postprzez Alonzo » 10/7/2007, 11:58

Witam:

http://www.scigacz.pl/IV,runda,WMMP,+,I ... t,mmp.html

i

http://www.uem-online.org/oms-main/page ... k=rrss1000

Z tego co wiem Bartek Wiczyński, Adam Badziak, Paweł Szkopek, Andrzej Chmielewski i inni jeżdzą w Mistrzostwach Europy. Gdzie będziemy mogli ich oglądać w ostatni weekend lipca? Przecież nie będą w tych 2 miejscach jednocześnie?
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez wilku46 » 12/7/2007, 11:48

Witam,
na poczatku sie przedstawie, bo jestem nowy na forum...
Bartek Wiczynski zawodnik klasy Superstock 1000
Jezdze na Suzuki GSX-R 1000

Tak jak napisal Tomek, jedziemy na Mistrzostwa Europy do Szwecji do Karlskogi... Runda ta pokrywa sie z Mistrzostwami Polski w Moscie... Ja , Pawel Szkopek, Adam Badziak, Andrzej Chmielewski, Marek Szkopek i prawdopodobnie Marcin Walkowiak bedziemy walczyc o jak najwyzsze miejsca. Jak na razie Polacy spisuja sie w calym cyklu ME bardzo dobrze.
Po 3 rundach zamuje 3 miejsce, Pawel Szkopek 4 a Adam Badziak 6 i mysle ze powinno byc jeszcze lepiej...:> Bedzie to dla nas wszystkich zupelnie nowy tor, zaden z nas nigdy wczesniej na nim nie jezdzil...

Oprocz tego zapraszam wszystkich na WSBK do Brna gdyz tam tez bedziemy mieli polski akcent. Dostalem dzika karte i wystartuje w Pucharze Swiata w Superstock 1000, prawdopodobnie zobaczymy jeszcze Andrzeja Chmielewskiego w Superstock 600... No to chyba wystarczy tego przechwalania:> hehe

Pozdrawiam wszytskich,
Bartek#6
wilku46
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12/7/2007, 11:34


Postprzez Lovtza » 12/7/2007, 12:22

Tak się składa, że na World SBK będziemy obecni, więc miło słyszeć, że będę miała komu kibicować :D. Z jednej strony same dobre wieści a z drugiej strony szkoda, że Was nie będzie na WMMP, jednak doskonale rozumiem ten wybór. Zanim WMMP "dojrzeje" minie jeszcze trochę czasu. Pozostaje tylko trzymać mocno kciuki za Wasz udział w Mistrzostwach Europy. To z pewnością duża szansa...
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez Alonzo » 12/7/2007, 13:26

Z tego co widziałem Magda ma 3 wejściówki, uprawniające do chodzenia po Paddocku. Tak więc będziemy mięli szansę wspierać Cię bezpośrednio. Pojedzie Magda, Darek Borowicz i - w nagrodę - jeden z najbardziej aktywnych użytkowników forum o wyścigach.
_________________
Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA (otwórz link)
w sprawie dodania kontakt na priv z user-rem maciek.046
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Thrillco » 12/7/2007, 15:07

a ja a ja??:D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez hefron » 14/7/2007, 22:05

Ja to mam nadzieję, że Bartek będziesz nas częściej tu odwiedzał na forum i powodzenia! Pewnie nie będę miał możliwości wam pokibicować osobiście, ale trzymam kciuki :D
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Pawel #19 » 15/7/2007, 20:44

Cześć.

Oczywiście jadę do Karlskogi. Będę walczył o odrobienie jak największej ilości punktów w klasyfikacji generalnej. Jak wiedomo do 2 miejsca brakuje mi 8 punktów, więc trzeba dobrze pojechać te dwa wyścigi. Szkoda wyścigu w Rijece - piep...ny łańcuch :evil:
Trzymajcie kciuki za nas wszystkich.

Pozdrawiam
Pablo
Pawel #19
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15/7/2007, 20:36

Postprzez Thrillco » 16/7/2007, 08:03

no to jak to stare porzekadło mówi..."skopcie tyłki w słusznej sprawie" :D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Lovtza » 17/7/2007, 09:01

evil napisał(a):ja pierdzielę, jeszcze Paweł tutaj... się dzieje!!! :lol:


Widzisz Evil, wreszcie masz doborowe towarzystwo :D
Cóż nigdy tak naprawdę nie wiadomo jak zakończy się dany wyścig i to chyba jest w tym wszystkim najciekawsze. Ps. Mam nadzieję Pawle, że tym razem szczęście Tobie dopisze...
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez Alonzo » 18/7/2007, 00:15

Dziękuję za info. Nie spodziewałem się tych informacji z pierwszej ręki :) ale tym bardziej są one cenne.
_________________
Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA (otwórz link)
w sprawie dodania kontakt na priv z user-rem maciek.046
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alonzo » 18/7/2007, 00:21

Swoją drogą mam nadzieję, że w przyszłym roku takie cykle jak Mistrzostwa Europy będą wcześniej odpowiednio rozreklamowane. Bo możliwość pooglądania osób, które w tym roku reprezentują Polskę, jest nie lada gratką. Mam nadzieję, że uda mi się wybrać na chociaz jedną rundę ME jeszcze w tym roku. W przyszłym pisałbym się na więcej podobnych imprez.

Pawłowi życzę szczęścia w pozostałych rundach. Gdyby nie pech w pierwszej rundzie na pewno rywalizacja wyglądałaby trochę inaczej.

Ale 3-cie miejsce Bartka to już naprawdę powód do radości. Nic więcej nie piszę aby nie zapeszyć.
_________________
Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA (otwórz link)
w sprawie dodania kontakt na priv z user-rem maciek.046
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Thrillco » 18/7/2007, 15:42

jesli tor nosi nazwÄ™ od miejscowosci w jakiej siÄ™ znajduje to odpowiedx jest tu http://www.viamichelin.com/viamichelin/ ... 5USXpORFE9
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Pawel #19 » 23/7/2007, 10:45

Thrillco napisał(a):jesli tor nosi nazwę od miejscowosci w jakiej się znajduje to odpowiedx jest tu http://www.viamichelin.com/viamichelin/ ... 5USXpORFE9


Tak, to dokładnie to miejsce. :( Też mam daleko
Pawel #19
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15/7/2007, 20:36

Postprzez Lovtza » 23/7/2007, 11:20

Sporo do przejechania. Czy będziecie mieli możliwość potrenowania przed wyścigiem (poza treningami kwalifikacyjnymi)? Z tego, co mówiliście na WSBK nikt z Was jeszcze nie jeździł po tym torze.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez Pawel #19 » 25/7/2007, 08:08

Nikt z nas nie jeździÅ‚ a treningów nie jest zbyt wiele. W piÄ…tek możemy sobie kupic jeden trening pół godzinny (za 50€ :( ) i jeden mamy w cenie wpisowego. W sobotÄ™ dwie kwalifikacje, w niedzielÄ™ warm up i eyÅ›cig - wiÄ™c niewiele.
Każdy w różnym tempie przystosowuje się do torów. Ja osobiście uczę się stosunkowo szybko, wiem, że Adamowi zajmuje to o wiele więcej czasu, Bartek też nie powinien miec problemów, chociaż może mówic co innego 8)
Myślę, że ważne jest jeżdżenie na jak największej liczbie różnych torów, bo to zdecydowanie pomaga. Wszyscy jesteśmy dośc objeżdżeni po torach, więc powinniśmy dac radę. Skandynawowie jednak potrafią jeździc, widac to nawet w SSP - SBK, GP i innych seriach.
Trzymajcie kciuki za nas wszystkich, za małolatów, których nie wymieniłem oczywiście też
Pozdrawiam, bo już wyjeżdżam.
Pablo.
Pawel #19
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15/7/2007, 20:36

Postprzez Lovtza » 25/7/2007, 10:07

To do zobaczenia Pawle na miejscu :) Będę osobiście mocno trzymać kciuki za Wasze starty. Szkoda, że nie będziecie mieć więcej czasu na zapoznanie się z torem, jednak mam nadzieję, że dacie radę. Ciekawa jestem jak pójdzie naszym w Moście podczas IV rundy WMMP... Zapowiada się ciekawy weekend...
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Następna strona


Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê