Zobacz wątek - JASNA GÓRA 2014-XI rozpoczęcie sezonu motocyklowego
NAS Analytics TAG

JASNA GÓRA 2014-XI rozpoczęcie sezonu motocyklowego

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

JASNA GÓRA 2014-XI rozpoczęcie sezonu motocyklowego

Postprzez fajerstarter » 3/3/2014, 22:22

JASNA GÓRA 2014 – Radosne rozpoczęcie sezony motocyklowego im. Księdza Ułana Zdzisława

Jastrzębiec Peszkowskiego odbędzie się w dniach 12 – 13 kwietnia.

Rozpoczynamy w sobotę:

18:00 – spotkanie motocyklowe w sali O. Kordeckiego

21:00 – Apel Jasnogórski

W Niedzielę Palmową:

Od świtu zbieramy się na Górce Przeprośnej, przed Sanktuarium Ojca Pio.

10:00 wyruszamy na Jasnogórskie Błonia

12:00 – Msza Święta.

Gościem Jasnogórskiego Zlotu będzie Maciej Wróblewski - (Zaszum nam Polsko)

Zlotowi patronują: ks. abp. Wacław Depo i przeor Jasnej Góry o. Roman Majewski.

UWAGA OSZUŚCI !


Po prowokacjach Pana Prezydenta Częstochowy, Krzysztofa Matyjaszczyka (SLD) w latach 2012 - kiedy zmuszeni byliśmy przenieść Zlot Jasnogórski do Sanktuarium w Gietrzwałdzie i w roku 2013 kiedy musieliśmy zmienić termin Zlotu, w tym roku obserwujemy kolejną prowokację. To samo środowisko rozpowszechnia „informację” jakoby zlot Gwiaździsty na Jasnej Górze „Jasna Góra 2014”, miał się odbyć w święto Wielkiejnocy. Przestrzegam przed oszustami, którzy podszywając się pod nasze Stowarzyszenie, próbują Was oszukać.

http://www.rajdkatynski.net/

W związku z tym co wkoło tego wydarzenia działo się tutaj w poprzednim roku/latach proszę o zachowanie spokoju i powstrzymanie się od dyskusji na temat poglądów, a szczególnie od osobistych wycieczek. Prośba ta jest skierowana zarówno do autora tematu, jak i do osób go odwiedzających.
kravec
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa


Postprzez fajerstarter » 4/3/2014, 17:22

Tanie noclegi,pokój 4-osobowy za 22zł,tak jest na stronie,ale stara cena,teraz to 28zł od osoby
http://www.qsl.net/sp9gr/pjk/dompielg.htm
A tak było gdy prezydent Częstochowy nie zaczął maczać palcy w Zlocie Gwiazdzistym z podległą mu nieliczną grupą "motocyklistów" w celach zarobkowych i wypromowania swojej osoby oraz klubu motocyklowego który chciał się wypromować w Polsce na barkach organizatora tego DRUGIEGO NAJWIĘKSZEGO ZLOTU NA ŚWIECIE,bo tylko w Daytona w USA jest organizowany większy zlot niż na Jasnej Górze
http://www.youtube.com/watch?v=IcciYrn_efI
I rozmowa prezydenta Matyjaszczyka z organizatorami zlotu w 2013r prezydent Częstochowy w przyszedł się tłumaczyć dla czego podzielił zlot,ja i nie tylko ja nie wytrzymaliśmy jego bełkotu,wyszliśmy rzucając mu trochę jobów,choć powinien po prostu za to wszystko centralnie dostać z liścia tak delikatnie mówiąc
http://www.youtube.com/watch?v=q_s_O_OM ... pp=desktop

wydarzenie na fb do XI Zlotu Gwiazdzistego na Jasnej Górze 2014 z aktualnymi informacjami
https://www.facebook.com/events/1411889 ... pe=regular
Ostatnio edytowano 5/3/2014, 21:25 przez fajerstarter, łącznie edytowano 1 raz
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa


Postprzez leff » 4/3/2014, 18:26

a kolega VIP to nie umie edytowac postow?
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez ARTURO R1 » 12/3/2014, 21:20

Kto z Wawy się wybiera ?
Junak Jawa 350 GSXR 600 GSXR 1000 YZF R1 GSXR 1000 K8 GSXR 1300 K10
ARTURO R1
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 30/12/2008, 21:42
Lokalizacja: Wawa WPI ...

Postprzez fajerstarter » 13/3/2014, 22:44

Jak ktos chce jechać razem z organizatorami zlotu to wyjeżdżają (jak się nic nie zmieni) o godz.14 w sobotę 12.04 ze stacji SHELL za Jankami na trasie Katowickiej,link z miejscem spotkania poniżej,prędkość podróżna to ok 120km/h więc nawet lepszym skuterem można z nimi polecieć
https://maps.google.pl/maps?q=shell+w+p ... 09645&z=17
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez stilacz » 16/3/2014, 12:07

Mam rozumieć że zlot Na Jasnej Górze, nie jest NA Jasnej Górze ?
Jeżeli tak to proponuję zmienić nazwę .
My (mam na myśli paru znajomych) jak co roku udamy się do Częstochowy .
CBR 954
Avatar użytkownika
stilacz
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 28/10/2008, 22:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez fajerstarter » 9/4/2014, 07:34

Dla tych co już w sobotę chcą przyjechać i od początku uczestniczyć w XI Zlocie Gwiazdzistym wklejam ostatni komunikat organizatora Wiktora Węgrzyna
"W dniu 12 kwietnia o godz.16:30 (1 godz. przed spotkaniem w sali O. Kordeckiego) spotkamy się przy pomniku Prymasa Wyszyńskiego.

Punktualnie o 17:00 wyruszymy pod pomnik Warszyca -Stanisława Sojczyńskiego i tam złożymy kwiaty.

Pomnik jest oddalony od Klasztoru ok 10 min. Pomnik po wielkich trudach został postawiony w ubiegłym roku."
I strona na fb utworzona żeby w pszyszłości zapobiegać podziałowi tego zlotu i próbom jego przejęcia przez władze Częstochowy,na tej stronie zawsze będą podawane aktualne informacje i terminy Zlotu Gwiazdzistego a nie jakiegoś zjazdu
https://www.facebook.com/pages/Motocykl ... 563?ref=hl
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Kaai » 9/4/2014, 16:49

czyli co, "prawdziwy" zlot jest 13.04? a zloty 20 i 27 to co to? w zeszłym roku też byłem tydzień po niedzieli palmowej, czyli byłem na niewłaściwym zlocie? moto było wtedy i tak dość trochę. Sorry, jeśli pytam o banały, ale nigdzie nie mogę niczego konkretnego znaleźć, wszędzie plakaty o datach 20 + 27 + ta sama nazwa zlotu "Zlot Gwiaździsty".
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez fajerstarter » 9/4/2014, 18:55

To proste,wez dwa plakaty,na dwóch plakatach na pewno nie masz nazwy "ZLOT" Termin "ZLOT" ma prawo używać tylko Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński które jest od 11 lat organizatorem zlotów na Jasnej Górze,po prostu 3 lata temu znalazła się grupa cwaniaków z poparciem władz miasta Częstochowy która zwietrzyła na tym całkiem niezły interes i chcieli przejąć Zlot Gwiazdzisty robiąc w okolicy J.G jakieś bazary,koncerty itp.słowem zrobić tam zwykły spęd jakich pełno w całej Polsce co tydzień,utworzyli jakieś swoje stowarzyszenie ale pod nazwą "ZJAZD GWIAZDZISTY" a nie zlot,zobacz na plakat Rajdu Katyńskiego https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater i poszukaj sobie i zobacz ich plakat,tam nie będzie terminu ZLOT tylko ZJAZD.Druga sprawa to to że oni robią 27.04 III ZJAZD Gwiazdzisty a Rajd Katyński robi XI ZLOT Gwiazdzisty,więc chyba jasne jest kto tu brzydko mówiąc małpuje,robią dokładnie to samo co R.K,zrobili swój sztandar,znaczki itp.są już chyba zrozpaczeni że nie udaje im się przejąć Zlotu Gwiazdzistego organizowanego przez R.K,a w przyszłym roku już chyba odzyskamy swój stary termin,czyli 3 weekend kwietnia.Zapraszam w tą sobotę a jak nie to na samą mszę w niedziele
https://www.facebook.com/pages/Motocykl ... e_accepted
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Ulvarin » 10/4/2014, 11:59

Czy "motocykliści" o pojemnościach ~125 i mniejszych są rozszarpywani na różnorakich zlotach ;d?
Pytam gdyż zawsze chciałem spróbować zapoznać się z towarzystwem a wiem, że "pierdziawki" ponoć nie są mile widziane w gronie. (nie jest to skuter, tylko coś typu Honda CBR125 tylko ze słabszym silnikiem odrobinę)
A szkoda mi marnować czasu, żeby być clownem towarzystwa i potępianym wzrokiem ;e. Jak to wygląda??
Ulvarin
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8/4/2014, 13:41

Postprzez malomi » 10/4/2014, 12:04

Nie liczy się, czym ktoś lata a bynajmniej dla mnie to nie ma znaczenia sam jeździłem na 125 wiem, że pierdzie też mnie to drażniło, ale kogo to tak naprawdę obchodzi ?...
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez Ulvarin » 10/4/2014, 12:09

Dlatego pytam, bo użytkownikiem jednośladów jestem od niedawna i przeglądając fora itp zauważyłem wielki rozłam na 500+ i pierdziawki niżej. A ja szczerze powiem, że mimo że motorek wyciąga mi ~90-100km/h to rzadko jeżdżę szybciej niż 50-60... i nie czułem potrzeby niczego mocniejszego mieć (no i nie muszę dzięki temu prawka wyżej podnosić).
I dochodzi tu też kwestia np. grupowej jazdy -> nie jestem jeszcze obyty w technice jak powinienem i nie lubię przekraczać prędkości 60km/h... po prostu nie czuję się jeszcze "pewnie" jadąc szybciej a jak wiadomo życie ma się tylko jedno i to się dla mnie liczy najbardziej a czy jadę 30km/h czy 80 to frajdę mi sprawia taką samą :P.
Ulvarin
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8/4/2014, 13:41

Postprzez malomi » 10/4/2014, 12:13

No i git ;] bo o fun w tym wszystkim chodzi ;]
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez fajerstarter » 10/4/2014, 14:53

No co ty,oszalałeś? :-) kosiarką do trawy możesz tam przyjechać jak dasz rade i nikt cię nie wyśmieje,to nie jest zlot jak inne gdzie musisz zapłacić characz na wejściu a potem koniecznie wydać pieniądz,tutaj jak chcesz to dasz na tace a jak nie chcesz to nie dasz,chcesz kupić znaczek to sobie kupisz,jeszcze się okaże że twoja gablota nie jest w cale taka mała i że są o wiele mniejsi,wsiadaj,jedz i się niczym nie przejmuj,znikniesz w tłumie,raz było zanim urząd miasta Częstochowa nie wpakował się ze swoimi łapskami,35 tys.motocykli
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez fajerstarter » 14/4/2014, 13:38

Jak podało Polskie Radio pr.I,wczoraj czyli w dniu Zlotu Gwiazdzistego,Policja na terenie Polski nie odnotowała ani jednego wypadku z udziałem motocykla!!!
I kilka fotek ze Zlotu Gwiazdzistego
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Na ZLOCIE Gwiazdzistym "nie mylić ze ZJAZDEM" było 25-30tys motocykli
A portal ŚCIAGACZ.PL prosiłbym na przyszłość o dokladne informowanie motocyklistów o terminach Zlotów Gwiazdzistych i nie wprowadzania ich w błąd jak to było 2 lata temu,kiedy to sobie ściagacz.pl olał poinformowanie motocyklistów o prawdziwym terminie i miejscu zlotu,byli tacy co po kilkaset km.walili na zlot i pocałowali klamkę,pomimo tego że osobiście informowałem o tym i nalegałem żeby ścigacz.pl stanął po stronie motocyklistów i poinformował ich o prawdziwym terminie zlotu,jednak wybraliście droge kłamstwa i strone urzędasów z Częstochowy a nie interes i dobro motocyklistów...
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez melvin » 14/4/2014, 20:59

Byłem, jak co roku odhaczyłem, wszystko OK, jedyny minus to tłok na drogach, aż trochę niebezpiecznie się robiło ze względu na motocyklowych maruderów lecących lewym pasem 100-120... Poza tym polecam.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez fajerstarter » 15/4/2014, 17:39

melvin napisał(a):Byłem, jak co roku odhaczyłem, wszystko OK, jedyny minus to tłok na drogach, aż trochę niebezpiecznie się robiło ze względu na motocyklowych maruderów lecących lewym pasem 100-120... Poza tym polecam.

cholera,chyba to o mnie chodzi jak jechałeś katowicką do wawy,zawsze latałem sportami,miałem GSXR1000K6 CBR900RR a teraz w tym sezonie kupiłem sobie VARADERO1000,obładowałem go kuframi aluminiowymi i tak sie telepałem lewym pasem z przyzwyczajenia 100-120,nawet ktos trąbił na mnie,takie wiśniowe VARADERO,kurde,ale kicha :-(
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez melvin » 15/4/2014, 18:56

Varadero raczej nie spotkałem... :D
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez fajerstarter » 27/4/2014, 16:17

Filmik ze ZJAZDU organizowany przez JURA RAIDERS wraz z władzami z Częstochowy
https://www.youtube.com/watch?v=iL3ohIdWYYM#t=138

Wstawiam ten filmik nie dla ośmieszenia organizatorów,ale dla tych co dali się oszukać i tam pojechali gdyż dali się wprowadzić w błąd przez ludzi którzy chcą zawłaszczyć i przejąć ten ZLOT od organizatorów z Rajdu Katyńskiego,byli też tacy co chcieli jechać na Zlot Gwiazdzisty Rajdu Katyńskiego,a przez dezinformacje przeprowadzoną przez klub Jura Riders omyłkowo pojechali na jakiś ZJAZD władz Częstochowy,dla mnie sprawa jest jasna,poprzez próby kradzieży największego zlotu w Europie co jest chlubą i sukcesem wszystkich motocyklistów z całej Polski,klub Jura Riders powinien stracić status MC,działają na szkodę motocyklistów w całej Polsce!!! Zlot na Jasnej Górze ma szanse wspólnymi siłami być największym zlotem na świecie!!! Ale kara dla tych co tego nie chcą i torpedują działania które mogą pozytywnie temu służyć powinna być surowa,MC na kamizelce nie może być wyszyte dla kogoś kto nie jest w stanie samodzielnie myśleć,tworzyć swoje inicjatywy i pomysły na zloty a tym bardziej je po prostu kraść,sprawa tyczy się też firm i koncernów motocyklowych w tym i portali jak też i ŚCIGACZ.PL za nieinformowanie motocyklistów którzy od kilku juz lat byli wprowadzani w błąd a pomimo moich apelów portal ŚCIGACZ.PL po prostu ich olał.Olał motocyklistów którzy walili na zlot po kilkaset km. i nie informował ich o zmianach terminów Zlotu Gwiazdzistego gdy władze Częstochowy z klubem Jura Riders robiły wszystko co w ich mocy żeby Zlot Gwiazdzisty nie doszedł do skutku i żeby go przejąć,wystarczą przeprosiny ze strony ŚCIGACZ.PL i obietnica rzetelnego informowania motocyklistów o terminach Zlotów Gwiazdzistych,ale szczerze mówiąc ścigacz.pl i tak to oleje...
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez drszczeps » 28/4/2014, 00:18

Byłem na "Zjeździe" teraz 26stego, był to mój pierwszy zjazd motocyklowy na którym byłem i to za namową brata, który kilka lat temu był na Jasnej Górze tyle, że my wybraliśmy się tam na wieść o zjeździe/zlocie, nie mając pojęcia że Zlot i Zjazd to dwie oddzielne imprezy. Bardziej zwracaliśmy uwagę na drugi człon - Gwieździsty. A kiedy?, a 26tego, ok to jedziemy hehe Na miejscu faktycznie nie było wiele motocykli - tzn było sporo no ale porównując to z tym co widział brat kilka lat temu... no ale pomyśleliśmy, że pogoda może odstraszyła czy coś. Przyjeżdżamy z powrotem i tego samego dnia rzucam okiem na youtube, wyskakuje mi filmik sprzed 2 tygodni, noo panie i panowie, to chyba darłem 180 kilosów w jedną mańkę w deszczu na nie ten zjazd co trzeba :) Nie zgłębiając już tematu konfliktów między różnymi organizatorami, ważne było miejsce do którego dotarliśmy, msza i sporo ciekawych maszyn a za rok już będziemy wiedzieć na który Zlot się wybrać :)
GSF600 Bandit '95
drszczeps
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9/2/2014, 19:59
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr