Zobacz wÄ…tek - Yamaha Virago i pytania.
NAS Analytics TAG

Yamaha Virago i pytania.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Yamaha Virago i pytania.

Postprzez Kender » 2/4/2014, 14:55

Witam, jestem pierwszy raz na forum, ponieważ mam dużo nurtujących pytań...
Nie jestem pewien czy piszę w dobrym dziale, bo pytań mam sporo, ale wolę napisać jeden porządny post, a nie kilka w różnych działach, w razie czego, proszę przenieść do innego działu.
Mam prawie 18 lat. Zaczęłem poważnie myśleć o motorze na przyszłość, i kilka lat temu zaczęłem zbierać pieniądze. Zastanawiałem się nad różnymi markami, silnikami itp, itd, bo trochę się na tym znam, ojciec ma warsztat w którym bardzo często ma zlecenia z naprawy motocykli, samochodów. Wybrałem Yamah,ę Virago XV750. Sprawdziłęm ceny i mój wzrost(181cm). Ok, wszystko pasuje, co myślicie o wyborze czegoś takiego:?
http://otomoto.pl/yamaha-xv-535-virago- ... 05802.html
Piszcze co w nim nie tak, lub podajcie mi jakieś inne oferty ale na razie do 7000zł. I na kardanie musi być, nie mam zamiaru bawić się z łańcuszkiem, a tym bardziej nie chcę skutera, lub ścigacza. Taki motor ma posłużyć mi na wpady za miasto, nad jezioro. Nie musi mieć dodadkowych kufrów, dobrze by było gdyby miał oparcie, lecz nie jest konieczne, mogę przecież dokupić i zamontować. A jeśli chodzi o prawo jazdy to do Virago 750 potrzebuję 24lat?
Nie będę miał problemów z prowadzeniem? To będzie mój pierwszy motor,przy czym spotykałem się z wieloma wpisami mówiącymi, że w chopperach się nie hamuje i nie skręca, to stereotypy czy co?
I czy dam radę temu chopperowi z 181cm wzrostu i 71 ciężaru?
Kender
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/4/2014, 14:42
Lokalizacja: Wielkopolskie


Postprzez Kender » 2/4/2014, 15:01

Ups, to nie ten link chodziło o ten: http://otomoto.pl/yamaha-virago-xv-750-M3963487.html
Zedytowałbym post, ale na razie nie wiem jak!
Za błędy przepraszam bo na telefonie pisze.
Pozdrawiam.
Kender
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/4/2014, 14:42
Lokalizacja: Wielkopolskie


Postprzez Arnett » 6/4/2014, 01:32

A więc jeździłem Wirówką 750 i nie polecam ci tego totalnie. Nie skręca, nie hamuje i jako wg mnie za największą wadę tego motocykla uznałbym stopkę centralną która bardzo przeszkadza w składaniu się w zakrętach. Zahacza o asfalt o tyle mocno że można sobie szybko zrobić krzywdę. Także warto zwrócić uwagę na regulator napięcia w tej wirówce bo wysiada na potęgę a przy zbagatelizowaniu tego problemu może zakończyć się kosztowniejszą naprawą.
Arnett
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 1/12/2012, 23:35
Lokalizacja: KÅ‚odzko



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê