Zobacz wÄ…tek - Honda chyba hornet ? Olsztyn i okolice Pomoc
NAS Analytics TAG

Honda chyba hornet ? Olsztyn i okolice Pomoc

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda chyba hornet ? Olsztyn i okolice Pomoc

Postprzez robson0022 » 28/3/2014, 22:23

Witam . Znalazłem takie oto ogłoszenie http://tablica.pl/oferta/honda-hornet-CID5-ID4fX3x.html Mam pytanie czy lampy które są w tych hornetach w tym roczniku nie są "lekko łamane" ? Co o nim sądzicie ? Patrzałem na inne i różnią się lampami . A może to jakis dedykowany model horneta ? Ma to byś pierwsze moto
Rozmawiałem ze sprzedającym twierdzi że technicznie moto w idealnym stanie sprzęgło wymienione, 1,5 roku temu sprowadzone z Anglii. Przebieg więc rzetelny. Mam po niego około 350-400km sprawdzał by go mój znajomy wraz z osobą znającą się na motocyklach - mechanickiem. Prosze o wasze opinie ! Dzięki
robson0022
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12/2/2014, 23:39


Postprzez robson0022 » 2/4/2014, 11:33

pomoże ktoś ?
robson0022
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12/2/2014, 23:39


Postprzez malomi » 2/4/2014, 12:12

Witam,
Edytuj posty bo za brak edycji jest lizak.

Co do ogłoszenia moto ze zdjęć wizualnie wygląda dość słabo co do stanu technicznego ciężko powiedzieć na twoim miejscu nie sugerowałbym się opinią sprzedającego bo każdy kto chce coś sprzedać tak powie proste i logiczne.
Jeżeli masz znajomego który ma do sprzedającego blisko może podlecieć możesz popytać na forum jest temat dotyczący właśnie takiej pomocy... Co do twojego wyjazdu na oględziny to moim zdaniem za daleko i szkoda kasy...
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê