Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl - nauka
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl - nauka

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy motocykl - nauka

Postprzez TURBOPAWEL » 30/3/2014, 11:14

Mam 20 lat, doświadczenie ogranicza się do kilku sezonów tuningowanym skuterem (NRG Power, dosyć mocny, szarpał do 120km/h), wychodziło mi to całkiem dobrze. Od jakichś dwóch lat bez styczności z motocyklami.

Chciałbym kupić sobie w tym sezonie tani motocykl (<7k), coś do dłubania (chciałbym zrobić sobie coś w rodzaju streetfightera) i nauki jazdy - jestem rozsądnym człowiekiem i nie mam zamiaru sprawdzać v-maxa, po prostu poogarniać jazdę czymś większym, po bezdrożach. Wzrost 180cm, waga 71kg.

Zainteresował mnie GSX-R srad 600 - z tego co wiem, to mógłbym tam powyrzucać owiewki i powoli działać w kierunku sf. Bardzo możliwe, że byłaby to tylko zabawka na krótki okres czasu, raczej ciężko to zarejestrować pod A2.

Czy jest to bezpieczna opcja (tu po raz kolejny zaznaczam, że nie jestem samobójcą, w grę wchodzi tylko naprawdę ostrożna jazda)?
TURBOPAWEL
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/3/2014, 11:02


Re: Pierwszy motocykl - nauka

Postprzez Glenroy » 30/3/2014, 12:12

TURBOPAWEL napisał(a):tu po raz kolejny zaznaczam, że nie jestem samobójcą

Jak każdy :wink:
TURBOPAWEL napisał(a):w grę wchodzi tylko naprawdę ostrożna jazda?

I pewnie nie będziesz odkręcał? :roll:

Jeżeli szukasz czegoś na A2, to szukaj czegoś na A2, żaden sport klasy 600 na pewno się w tą kategorię nie załapie, nawet "upośledzony".

Ninja 250, GS500, GPZ 500, Bandit GSF400, może SV650, z tym, że SV bez zdławienia się nie załapie.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê