Zobacz wÄ…tek - Suzuki SV650 zalewa Szukam Mechanika Solidnego ZachPom
NAS Analytics TAG

Suzuki SV650 zalewa Szukam Mechanika Solidnego ZachPom

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Suzuki SV650 zalewa Szukam Mechanika Solidnego ZachPom

Postprzez leon267 » 28/3/2014, 23:26

Witam,
w mojej SV650 k3 (wtrysk) mam problem taki iż pompa paliwa się nie wyłącza, co skutkuje zalaniem jeżeli nie odpalę jej od razu. Gdy jednak zapali to po osiągnięciu temp ~80stopni pracuje nierówno prawie gaśnie lub gaśnie.
Była w ASO i stwierdzono, że pompa paliwa jest na krótko,pompuje ciągle, nie wyłącza się po osiągnięciu ciśnienia. Owszem, zaraz świece są czarne. Ich zdaniem instalacja elektryczna jak i komp są nieoryginalne,od innego moto a co za tym idzie nic mi nie pomogą, jedynie wymiana całej instalacji elektrycznej, przekaźników,kompa sterowników i co tam jeszcze na kablu wisi.
Pomyślałem, że można by zakupić potrzebne części z demontażu sprawne i znaleźć mechanika co się podejmie tego zadania. Możecie polecić kogoś solidnego ? No bo przecież chyba lepiej tak to już rozwiązać niż spisać moto na straty, prawda?
PS, a jak kompa to i stacyjkÄ™ z immobilizerem, tak ? jak to jest z immo ?

ProszÄ™, gorÄ…co proszÄ™ o pomoc. LWG
leon267
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28/3/2014, 23:08
Lokalizacja: Golczewo


Postprzez Karol20 » 29/3/2014, 00:14

SV'ka fabrycznie nie ma immobilizera. Masz coÅ› ostro kombinowane.
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16


Postprzez piotr_motoland » 30/3/2014, 07:17

Nie wiem co to za ASO co nie potrafi naprawic usterki,prawdopodobnie ktos grzebiąć w instalacji uszkodzil moduł,czesc która odpowiada za pompe paliwa,miałem taki przypadek w takiej sv-ce 4 lata temu,wymien modul i po problemi.
piotr_motoland
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 26/7/2011, 07:19
Lokalizacja: polska



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości




na górê