Zobacz wÄ…tek - Yamaha XJ600n z 1999
NAS Analytics TAG

Yamaha XJ600n z 1999

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Yamaha XJ600n z 1999

Postprzez Tbart » 25/3/2014, 17:06

Witam serdecznie,

Przymierzam się do zakupu pierwszego motocykla. Szukam jakiegoś golasa za 5-6k pln, i mój wybór padł na Yamahę XJ600n. Zależało mi, żeby to była maszyna po 1998, z dwoma tarczami hamulcowymi. Niestety, jestem kompletnie zielony, dlatego będę bardzo wdzięczny za pomoc w ocenie wizualnej. Na razie wpadło mi w oko takie ogłoszenie:

http://tablica.pl/oferta/yamaha-xj600-n ... 5pLYb.html

Informacji jest trochę mało, na razie udało mi się wyciągnąć od sprzedającego takie rzeczy:

1. Czy motocykl był sprowadzany?
Byl sprowadzony z Niemiec

2. Którym właścicielem Pan jest, i jak długo?
Dwa lata temu. W pierwszym sezonie przejechałem może 500km jak to sie mówi w kolo komina. W Polsce jestem pierwszym właścicielem a w Niemczech włascicielką była jedynie kobieta.Mam stary dowód rejestracyjny z jej danymi.

3. Do kiedy motocykl ma OC i przeglÄ…d?
Nie jestem pewien bo nie mam teraz dowodu ale oc ma chyba do czerwca a przeglad robiłem w zeszlym tygodniu.

4. Historia motocykla - co miał robione, czy miał jakieś szlify/wypadki?
Jezdze bardzo ostrożnie wiec nie miał rzadnych wypadków.

5. Gdzie był serwisowany, i czy ma Pan zachowane jakieś paragony/wgląd w historię napraw?
Oprócz oleju nie naprawiałem w nic bo sprawuje się doskonale.

6. Czy motocykl ma jakieÅ› usterki albo jest w nim coÅ› do naprawy?
Odpaliłem go po zimie za pierwszym razem. Jedynie jakas regulacja gazników ale to musi stwierdzić ktoś kto się zna.

Kutno jest niestety kawałek ode mnie, a ciężko mi ocenić czy to jest sensowna pozycja, czy nie bardzo. Stąd post z prośbą o pomoc.

Będę też wdzięczny za wszelkie rady, na to ewentualnie zwrócić szczególną uwagę, i o co jeszcze należałoby zapytać sprzedającego przed wycieczką do Kutna :D

Czy ktoś wie, z jakiego rzędu kosztami należy się liczyć przy regulacji gaźników?

Z góry dzięki za pomoc.
Tbart
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7/8/2013, 16:39


Postprzez piotr_motoland » 25/3/2014, 19:57

Wyglada niezle,niestety napęd starczy ci jeszcze na ten sezon,jezeli gosc wymienil tylko,olej,musisz w tym roku wymienic swiece ,filtry i zrobić synchro gaznikow,Dobrze że oprócz polskich ,posiada rownież stare niemieckie dokumenty.
piotr_motoland
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 26/7/2011, 07:19
Lokalizacja: polska


Postprzez Tbart » 26/3/2014, 12:37

Dzięki.

niestety napęd starczy ci jeszcze na ten sezon,jezeli gosc wymienil tylko,olej,musisz w tym roku wymienic swiece ,filtry i zrobić synchro gaznikow


Ktoś może spróbować ocenić, jakiego rzędu (plus minus) mogą być to koszty?

Sądzicie, że warto o coś jeszcze dopytać przed ew. umówieniem się na oglądanie?
Tbart
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7/8/2013, 16:39

Postprzez Karol20 » 26/3/2014, 12:54

Zamkniesz siÄ™ maksymalnie w 1 tys. Za wszystko w warsztacie.
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16

Postprzez apiro » 8/4/2014, 19:10

1000 zł to trochę przesada. Moim zdaniem zdecydowanie mniej.
apiro
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 11/2/2014, 22:54



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości




na górê