Zobacz wątek - HONDA CBF 600S
NAS Analytics TAG

HONDA CBF 600S

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

HONDA CBF 600S

Postprzez qazwsx » 20/3/2014, 19:42

Witam wszystkich forumowiczów:)
Od niedawna stałem sie posiadaczem owej hondy i jak to pierwsze moto i pierwsze jazdy narazie nie tyle co mam frajde z jazdy co sprawdzam czy wszytsko jest ok:) Wiec aby rozwikłać moje "problemy" postanowiłem napisac (możliwe że przesadzam ale sami rozumiecie - nowe oczko w głowie)
Pierwszy i podstawowy problem jaki miałem to sciaganie motocykla ale gosc od którego kupiłem mowił zebym sprawdził cisnienie w oponach i faktycznie z przodu było o atmosfere za mało wiec dopompowałem i w sumie reka odjał ale... czasem czuje ze delikatnie mi go jeszcze sciaga alke to naprawde delikatnie czesto go wcale nie sciaga i pytanie do was- Czy jest mozliwe przez delikatny wiatr albo przez tylni haulec bo delikatnie sie trze o tarcze a moze droga nie jest idealnie prosta?
Druga sprawa motocykl w miescie potrafi sie zagrzac do prawie 3/4 wskaznika temperatury(gdzieniegdzie ruszajac, mocniej przekreciłem gaz) Normalne ?
W sumie na dzień dzisiejszy to wszystko :)
Pozdrawiam:)
I z góry dziekuje za pomoc:) i mam nadziej ze to jest odpowiedni dział na ten temat:)
Dobra to jeszcze jedno:D
Wiecie moze gdzie znależć numer seryjny motocykla? Tzn gdzie go znajde na nim?
qazwsx
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/3/2014, 19:30
Lokalizacja: Łask


Postprzez qazwsx » 21/3/2014, 11:47

Koledzy nikt nic nie podpowie?
qazwsx
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/3/2014, 19:30
Lokalizacja: Łask


Postprzez gumis » 21/3/2014, 22:40

Pojechałeś po maszynę bez mechanika, koleś wcisnął ci złom i teraz masz karę.

Motocykl ściąga ci na jedną stronę a sprzedawca mówi, że to przez ciśnienie i ty w to wierzysz? Jeśli byłaby to taka pierdołka to raczej sam by dopompował oponę...

Myślisz, że przegrzewanie się motocykla POZA wyznaczony obszar to norma? Jak samochód grzeje się ponad 90st to też myślisz, że wszystko ok?
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez R6_Rider » 21/3/2014, 23:39

gumis tak sobie to piszesz czy serio mówisz? Mi ściągał w prawo - wymieniłem opony na nowe i jedzie idealnie. Żadnego ściągania. A co do temperatury. Temperatura robocza to 80 stopni. W mieście łapie w korku nawet 110 stopni. Uważasz, że to jest nienormalne?

Co do autora tematu musi Ci to posprawdzać mechanik, bo sam nie ogarniesz tego tematu.
R6_Rider
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 10/6/2013, 16:49
Lokalizacja: WWA

Postprzez jaroaro » 21/3/2014, 23:41

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jemu nie wchodzi chyba na czerwone pole tylko ma wskazówkę na 3/4 zakresu, a w mieście to norma że motocykl mocniej się grzeje. Od tego jest wentylator.
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: się biorą wszy



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr