Zobacz wątek - motolizak.pl
NAS Analytics TAG

motolizak.pl

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

motolizak.pl

Postprzez Ścigacz » 29/9/2009, 23:35

Dyskusja na temat: motolizak.pl
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
motolizak.pl
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 29/9/2009, 23:35

Siemka ostatnio robiłem małe zakupy do mojego V-stroma miła obsługa i ceny bardzo przyjazne:) <br><hr>WitekV
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/10/2009, 13:14

Zostałem właściwie już stałym klientem tego sklepu... profesionalna obsługa oraz świetny kontakt z klientem... Ceny preferencyjne i asortyment bardzo szeroki... Jak czegoś nie mają to nie ma problemu z załatwieniem tego (no chyba, że ciężko dostępny w hurtowniach;-)

gorąco polecam... ;-)<br><hr>CYCU
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez yamaha.xj » 9/1/2010, 02:44

wszystko ok, pomimo sztywnej witryny
yamaha.xj
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9/1/2010, 02:32

Postprzez Komentatorzy » 7/7/2011, 23:03

DRAMAT!!! - moto 2 miechy po odebraniu mieszka w drugim, gdzie poprawiają niedoróbki po UWAGA: kompleksowym przeglądzie! ODRADZAM!<br><hr>niezadowolony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/7/2011, 16:33

Komentatorzy napisał(a):DRAMAT!!! - moto 2 miechy po odebraniu mieszka w drugim, gdzie poprawiają niedoróbki po UWAGA: kompleksowym przeglądzie! ODRADZAM!<br><hr>niezadowolony<br>
No, 2 miechy po przeglądzie w motocyklu mogło stać się wszystko, zależy od intensywności eksploatacji. Niekoniecznie to wina serwisu. Cóż, grunt to znaleźć winnego....<br><hr>MotoAsia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/8/2011, 11:02

TRAGEDIA!!!, zamówiłem u nich towar miesiąć temu i cisza.Pomimo wielu kontaktów telefonicznych,zasłaniaja sie problem z systemem,brakiem szefa i Bóg wie czym jeszcze.Amatorka.<br><hr>ghj
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2011, 14:58

Banda złodziei.Wymienili silnik w skuterze na nie ten co im przywiozłem . Skuter działał jeden dzień.
Wzieli kupe kasy po czym rozłożyli ręce.Zawiozłem skuter do innego serwisu a tam wypisali mi całą
litanie co moto-lizak spieprz.Dodam że naprawiali skuter 2miechy a w drugim serwisie 2 dni.<br><hr>skuterow
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/10/2011, 13:57

Komentatorzy napisał(a):Banda złodziei.Wymienili silnik w skuterze na nie ten co im przywiozłem . Skuter działał jeden dzień.
Wzieli kupe kasy po czym rozłożyli ręce.Zawiozłem skuter do innego serwisu a tam wypisali mi całą
litanie co moto-lizak spieprz.Dodam że naprawiali skuter 2miechy a w drugim serwisie 2 dni.<br><hr>skuterow<br>
trzeba było kupić japoński skuter a nie made in tesco a za pierwsze słowa morzesz być podany do sądu<br><hr>andrew
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/10/2011, 09:39

Komentatorzy napisał(a):Banda złodziei.Wymienili silnik w skuterze na nie ten co im przywiozłem . Skuter działał jeden dzień.
Wzieli kupe kasy po czym rozłożyli ręce.Zawiozłem skuter do innego serwisu a tam wypisali mi całą
litanie co moto-lizak spieprz.Dodam że naprawiali skuter 2miechy a w drugim serwisie 2 dni.<br><hr>skuterow<br>
Ja na Twoim miejscu skasowałabym ten post za publiczne oczernianie. pzdr Sonia <br><hr>SONIA1972
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/10/2011, 09:53

Komentatorzy napisał(a):Banda złodziei.Wymienili silnik w skuterze na nie ten co im przywiozłem . Skuter działał jeden dzień.
Wzieli kupe kasy po czym rozłożyli ręce.Zawiozłem skuter do innego serwisu a tam wypisali mi całą
litanie co moto-lizak spieprz.Dodam że naprawiali skuter 2miechy a w drugim serwisie 2 dni.<br><hr>skuterow<br>
Kupują złom albo chińskie puzzle a potem pretensja, że naprawić się tego nie da. Motocykl tudzież skuter powinien być dobrem luksusowym, dostępnym w dobrej jakości w adekwatnej cenie. Uskładał biedak 1500 zł i kupił chińskie cudo a potem ma żal do całego świata bo nie jeździ. Ech....szkoda gadać. Ja tą samą kwotę zainwestowałem w neosa, wiekowy już co prawda ale z jego naprawą nie było żadnych problemów. Dodam, że naprawiałam w motolizaku i jestem bardzo zadowolony!
Pozdro. <br><hr>Gmaj
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2012, 21:33

Jak najbardziej nie polecam serwisu, po wstawieniu do nich skuter normalnie odpalał lecz przerywał mieli tylko oszacować ile wyniesie naprawa lecz tego nie zrobili tylko od razu naprawili nie pytając mnie o zdanie czy się zgadzam na taka kwotę, kiedy powiedziałem żeby skuter przywrócili do takiego samego stanu jak był kiedy do nich przyjechałem to oni powyjmowali nowe części i pozakładali stare to specjalnie pozamieniali kable na odwrót, rozregulowali gaźnik, pod kabel od masy podłożyli kawałek papierka. Po rozmowie z właścicielem powiedział ze w 3 min może to zrobić ale będzie to kosztować 500zł a jak nie mam to mogę to u niego odpracować, aż się bałem zapytać w jakiś sposób. Lepiej tam nie wstawiajcie żeby nie mieć podobnych incydentów.<br><hr>Jarek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/2/2014, 09:33

Tragedia! Wystrzegajcie sie ich jak ognia. skasowali mnie na duza kase i nie zrobili nic. Kasy nie ma naprawy tez nie. Musialem robic gdzie indziej jeszcze raz, tym razem bez problemu i w rozsadnej cenie. Jeszcze raz UWAGA!<br><hr>regie
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/3/2014, 08:35

Zamówiłem w tym sklepie oleje. Zapłaciłem. Przysłali w ciągu 3 dni. Pomyślałem rewelacja. Otwieram a tam jeden olej inny niż zamówiłem. Dali tańszy półsyntetyk zamiast syntetyka. Napisałem mailową reklamację. Po 3 dniach telefon od właściciela - przeprasza, że pomylili i proponuje: proszę używać ten olej, który przysłaliśmy bo on jest też dobry, a różnicę w cenie wyrównamy przy kolejnych zakupach u nas. Śmiechu warte, nie zgodziłem się. Następnego dnia telefon, jego serwis stwierdził, że ten olej który przysłali jest ok (ich serwisant tak stwierdził). Zagotowało się we mnie. Dlaczego ktoś mi będzie wciskał coś czego nie chcę - zażądałem wymiany. Wtedy motolizak mówi tak, ale pod warunkiem, że opłacę koszty przesyłki pokryję sam. Chyba z byka spadli. Po kolejnych kilku dniach telefon, już mają olej i wysyłają go i tak czekam do dzisiaj. NIE POLECAM.<br><hr>Genek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/3/2014, 07:33

Komentatorzy napisał(a):Zamówiłem w tym sklepie oleje. Zapłaciłem. Przysłali w ciągu 3 dni. Pomyślałem rewelacja. Otwieram a tam jeden olej inny niż zamówiłem. Dali tańszy półsyntetyk zamiast syntetyka. Napisałem mailową reklamację. Po 3 dniach telefon od właściciela - przeprasza, że pomylili i proponuje: proszę używać ten olej, który przysłaliśmy bo on jest też dobry, a różnicę w cenie wyrównamy przy kolejnych zakupach u nas. Śmiechu warte, nie zgodziłem się. Następnego dnia telefon, jego serwis stwierdził, że ten olej który przysłali jest ok (ich serwisant tak stwierdził). Zagotowało się we mnie. Dlaczego ktoś mi będzie wciskał coś czego nie chcę - zażądałem wymiany. Wtedy motolizak mówi tak, ale pod warunkiem, że opłacę koszty przesyłki pokryję sam. Chyba z byka spadli. Po kolejnych kilku dniach telefon, już mają olej i wysyłają go i tak czekam do dzisiaj. NIE POLECAM.<br><hr>Genek<br>
jesteś pizda jak twój stary mogłeś załatwić sprawę jak należy czyli zapytać czemu obsługa pomyliła się.. Ty pizdooooooooooooooooooooooooo hehehe<br><hr>lizak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/3/2014, 07:40

Komentatorzy napisał(a):Zamówiłem w tym sklepie oleje. Zapłaciłem. Przysłali w ciągu 3 dni. Pomyślałem rewelacja. Otwieram a tam jeden olej inny niż zamówiłem. Dali tańszy półsyntetyk zamiast syntetyka. Napisałem mailową reklamację. Po 3 dniach telefon od właściciela - przeprasza, że pomylili i proponuje: proszę używać ten olej, który przysłaliśmy bo on jest też dobry, a różnicę w cenie wyrównamy przy kolejnych zakupach u nas. Śmiechu warte, nie zgodziłem się. Następnego dnia telefon, jego serwis stwierdził, że ten olej który przysłali jest ok (ich serwisant tak stwierdził). Zagotowało się we mnie. Dlaczego ktoś mi będzie wciskał coś czego nie chcę - zażądałem wymiany. Wtedy motolizak mówi tak, ale pod warunkiem, że opłacę koszty przesyłki pokryję sam. Chyba z byka spadli. Po kolejnych kilku dniach telefon, już mają olej i wysyłają go i tak czekam do dzisiaj. NIE POLECAM.<br><hr>Genek<br>
INWALIDO SPOŁECZNY do miasta wiśniaku na zakupy a nie w sieci!!!!!! rób zakupy w sklepie jak ta stara *** co się zwie twoją matką......<br><hr>d.tusk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/3/2014, 07:42

Komentatorzy napisał(a):Tragedia! Wystrzegajcie sie ich jak ognia. skasowali mnie na duza kase i nie zrobili nic. Kasy nie ma naprawy tez nie. Musialem robic gdzie indziej jeszcze raz, tym razem bez problemu i w rozsadnej cenie. Jeszcze raz UWAGA!<br><hr>regie<br>
uwaga na przedmówcę to jest pedofil skrzywdzony przez ojca<br><hr>a.porowski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/3/2014, 07:49

Komentatorzy napisał(a):Zamówiłem w tym sklepie oleje. Zapłaciłem. Przysłali w ciągu 3 dni. Pomyślałem rewelacja. Otwieram a tam jeden olej inny niż zamówiłem. Dali tańszy półsyntetyk zamiast syntetyka. Napisałem mailową reklamację. Po 3 dniach telefon od właściciela - przeprasza, że pomylili i proponuje: proszę używać ten olej, który przysłaliśmy bo on jest też dobry, a różnicę w cenie wyrównamy przy kolejnych zakupach u nas. Śmiechu warte, nie zgodziłem się. Następnego dnia telefon, jego serwis stwierdził, że ten olej który przysłali jest ok (ich serwisant tak stwierdził). Zagotowało się we mnie. Dlaczego ktoś mi będzie wciskał coś czego nie chcę - zażądałem wymiany. Wtedy motolizak mówi tak, ale pod warunkiem, że opłacę koszty przesyłki pokryję sam. Chyba z byka spadli. Po kolejnych kilku dniach telefon, już mają olej i wysyłają go i tak czekam do dzisiaj. NIE POLECAM.<br><hr>Genek<br>
Jesteś skrzywdzony ale przecież obiecałeś że Ojciec nie będzie cię dymał na olej więc poproś tatę o zakup wazeliny<br><hr>dymającywas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/3/2014, 07:04

byłem u nich w zeszłym roku(2013) dojechałem z uszkodzoną ośką w swoim hornecie znaleźli mi ośkę i dorobili nakrętkę ośki na miejscu na tokarce uwineli się w 1 dzień rachunek wyniósł 375 zł- sporo ale za fahowość się płaci a poza tym za luksus jakim jest motocykl i obsługa musi kosztować bo inaczej wszyscy by mieli 2 koła . cena za bezpieczeństwo nie gra roli <br><hr>ryszrd1971
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/1/2015, 15:35

skuterek dwusuw zrobili jak należy, do tej pory przejeździł więcej niż zakładał największy optymista<br><hr>skuterowiec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr