Zobacz wÄ…tek - 3ci Motocykl - gsxr 1000 ?
NAS Analytics TAG

3ci Motocykl - gsxr 1000 ?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

3ci Motocykl - gsxr 1000 ?

Postprzez BlueLabel » 10/3/2014, 11:47

Cześć,

Na wstępie kilka informacji podstawowych:

Doświadczenie:
- Suzuki SV 650 - ~8000 km
- Suzuki GSX-R 750 ~11000 km

Wiek 27, waga 95, wzrost 197,

Motocykl używam praktycznie do wszystkiego. Dotychczas głównie było to jeżdżenie po mieście, wypady na jakieś traski w granicach 200-300 km, czasami dalsze. Jeździłem też, i dalej zamierzam jeździć po torze, głównie w Bydgoszczy, ale i do poznania się wybieramy. Często też jeżdżę z dziewczyną i dotychczas na GSXR 750 nie narzekaliśmy na wygodę.

W sezonie zrobiÄ™ z 15 000 + km

Co do planów, początkowo miał być gix 750 K4,K5, i nie wiem czy przy tej opcji nie pozostanę, gdyż w obecnym nie brakuje mi mocy.

Jednak bardzo ale to bardzo podobają mi się Litry K5, K6... i właśnie w ten model celowałem do niedawana. Rozeznałem się w temacie pękających ram w tym modelu, i przy mojej jeździe (gdzie często lubię sobie pojechać na gumie, jeżeli wiem że mogę), raczej sobie go odpuszczę.. Nie wiem tylko czy akcja serwisowa tych ram obejmowała również Polskę, zadzwonię do suzuki i będę wiedział, jednak jest to dość poważny kontrargument dla tego motocykla.

Ostatnio zacząłem patrzeć na GSX-R 1000 K3, K4 i tu się zatrzymałem.

W planach sprzedanie obecnego motocykla i szybka zmiana na nowy.
Ciągle się zastanawiam, czy brac 750 czy 1000, po tych 2 sezonach mniej więcej znam siebie i swoje reakcje, wiem kiedy powinienem zachować ostrożność i wtedy to robię, oczywiście kiedy uważam, że mogę to lubię odkręcić, mimo że 2 lata temu twierdziłem że będzie inaczej jak każdy :P

Powiem tak, uważam że mogę wsiąść na litra i spokojnie się go uczyć, tylko czy jest sens jeśli w 750 nie brakuje mi niczego ? jest bardziej zwrotna itp..
Niestety przy moim wzroście nie mam dużego wyboru, na SV dało się jakoś jeździć, ale wyglądałem komicznie, na obecnym sprzęcie jest mi bardzo wygodnie, zarówno samemu jak i z plecakiem.

Co byście mi polecili mając większe doświadczenie ?
BlueLabel
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 11/4/2012, 09:03
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez BlueLabel » 19/3/2014, 11:06

Podniosę temat bo uciekł już ze strony a być może ktoś przeczyta i się wypowie :)
BlueLabel
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 11/4/2012, 09:03
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez Kaai » 19/3/2014, 15:28

litry k5/k6 miały problemy z ramami, i na forum było juz o tym setki razy, sport do miasta? kwestia indywidualna.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez BlueLabel » 31/3/2014, 12:06

No te ramy mnie odpychają skutecznie, ale przyciąga wszystko inne do tego modelu. Sport do miasta jak najbardziej w moim przypadku do zaakceptowania, kwestia indywidualna - dokładnie :) Za to w trasie ostatnio jak pojeździłem nakedem, to utwierdziłem się w przekonaniu tego, że zostanę przy sportach :)

Ostatnio spodobały mi się też Yamahy R1 2004 + rok, jednak jeszcze nie miałem okazji się przysiąść, nie wiem jak z pozycją.
BlueLabel
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 11/4/2012, 09:03
Lokalizacja: Bydgoszcz



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê