Zobacz wÄ…tek - Kawasaki zx10r UWAGA WYMIOT
NAS Analytics TAG

Kawasaki zx10r UWAGA WYMIOT

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kawasaki zx10r UWAGA WYMIOT

Postprzez Gracjan_zx10r » 17/3/2014, 22:19

Witam wszystkich:-)  przeglądając ogłoszenia trafilem na to, link ponizej
http://otomoto.pl/kawasaki-zx-10r-M3911040.html
Krótka historia. Sprowadzony w 2012 r jesienią, po wypadkowy. Lagi były krzywe, rama również. Zegar miazga, a co za tym idzie lampa stelaz. Felga do prostych nie należała i nie było co naprawiać. Dzwon konkretny przodem. Skąd wiem? Otóż byłem u pana Grzegorza w chwili przywiezienia tego motocykla. Z boku nawet wyglądał. Kolega zadzwonił,aby nie poznał mnie po głosie- uslyszelismy stan igła bez wypadek. Może i racja bo w wypadkach ludzie gina:-) a na nim nikt nie zginał:-)  Ogólnie od pewnego czasu koleś sprzedaje same pety, ładnie zrobione. B-kingem, którym jeździ tez dupy nie urywa. Wiec tu moja przestroga jako motocyklisty uwazajcie na Tego sprzedawcę z okolic Sepolna Krajenskiego.Sprzedaje śmierć. Pozdrawiam rozważanych LWG

// Nie podajemy imion i nazwisk - polecam zapoznać się z kodeksem karnym. // Boshi
Gracjan_zx10r
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17/3/2014, 21:49


Postprzez leff » 17/3/2014, 22:37

widziales ten watek? viewtopic.php?t=34162
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez Gracjan_zx10r » 17/3/2014, 22:53

Dobry temacik się nawinal przed sezonem. Tylko malo osób wrzuca posty,a szkoda
Gracjan_zx10r
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17/3/2014, 21:49



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê