Zobacz wątek - skasowali teściowi skuter
NAS Analytics TAG

skasowali teściowi skuter

Przepisy, prawo
_________

skasowali teściowi skuter

Postprzez lukaszryszka » 13/3/2014, 19:42

Witam jak w tytule ;golfiarz; wypadł z zakrętu i skasował teściowi skuter. spisali oświadczenie oczywiście o winie kierowcy samochodu, dane etcetera. przyszedł rzeczoznawca z warty i napisał uszkodzenia które były dość spore gdyż teść fruną po uderzeniu trzy metry do rzeki. Boi się że rama będzie uszkodzona a poza tym koszt naprawy według mnie przewyższa koszt skutera zresztą ów rzeczoznawca to zaznaczył i kazał czekać na odpowiedź do miesiąca. dziś przyszły pieniądze z odszkodowania całe 450zł.Bez uzasadnienia i jakiejkolwiek decyzji.Skuter jest, to znaczy był z 2010 rok router grande lux. co ma począć w tej kuriozalnej sytuacji pomocy za każdą odpowiedź bardzo dziękuję.
lukaszryszka
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13/3/2014, 19:10


Postprzez lukaszryszka » 13/3/2014, 19:45

Czy zna ktoś w Zywcu kancelarię która zajmuje się takimi sprawami
lukaszryszka
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13/3/2014, 19:10


Postprzez piotras29 » 13/3/2014, 20:50

nic tylko pozostje pisac odwołanie, znajdz firme zajmującą sie odszkodowaniami i popytaj jak wygląda postepowanie w takiej sprawie, oddawac sprawe takiej firmie raczej sie nie opłaca bo sciągną prowizje od odszkodowania i też może za wiele nie zostać a poza tym niezbyt chętnie zajmują sie rzeczówkami o tak małych kwotach, bardziej interesują ich uszczerbki na zdrowiu, zgony itp albo radca prawny zostaje.
piotras29
Świeżak
 
Posty: 61
Dołączył(a): 22/2/2014, 20:33

Postprzez leff » 13/3/2014, 21:12

lukaszryszka napisał(a):Czy zna ktoś w Zywcu kancelarię która zajmuje się takimi sprawami


zapoznales sie z regulaminem? to chyba wiesz, ze uzywamy opcji edytuj a nie piszemy jeden post pod drugim
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez lukaszryszka » 15/3/2014, 16:00

dzięki za odpowiedź piszemy odwołanie
lukaszryszka
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13/3/2014, 19:10

Postprzez Kaai » 15/3/2014, 17:22

idź do rzecznika, nawet on pomoże, ja jestem w miarę aktualnie, ale było tak, że wleciałem w dziurę, miałem policję, oświadczenie, etc etc, poszło pismo, dostałem odmowę, że z mojej winy, poleciałem do rzecznika z tym, poszło odwołanie, po 3 miechach zmiana decyzji -przedstawić faktury/kosztorys
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Invi » 17/3/2014, 18:07

Odwołanie. Zażądaj protokołu z wyceny i podważaj wszystkie wałki w obliczeniach które tam znajdziesz. Dla ciebie im większa wartość przed wypadkiem i im mniejsza wartość wraku tym lepiej.

Domagaj się też kasy za obrażenie zniszczone ciuchy, kask itd.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê