Zobacz wątek - Sportowy motocykl do maks 15 tyś zł.
NAS Analytics TAG

Sportowy motocykl do maks 15 tyś zł.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Sportowy motocykl do maks 15 tyś zł.

Postprzez kubacb500 » 6/3/2014, 22:24

- 2tyś km na Hondzie CB 500, wcześnie pierdziawki - derbi senda 50,skuter 125 itd. na tym ok 20tyś km
- 18lat, 175 wzrostu i 85 kg wagi ;)
- Do jakich celów chcesz używać motocykla jazda na co dzień weekendowe latanie z kumplami od czasu do czasu trasa
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? 5-10tyś
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? CBR F4,GSXR 600,ZX6R


Jeżeli chodzi o pieniądze jakie mogę przeznaczyć na motocykl to maksymalnie do 15tyś złotych, ale najlepiej mniej, tak by zostało jeszcze trochę na sezon :).

Dodatkowe moje wymagania, to wielkość motocykle, uwielbiam masywne,duże , bardzo mi się podoba kawaski zx6r w nowej budzie bodaj,że od 2003 roku, ale trochę "małe" moto i typowo sportowe. Wiadomo jeżeli chce duży motocykl to stare gsxry/cbr i stare ninje są dużo większe niż dzisiejsze sporty w 600et. Z tego względu CBR 600RR odpada, poza wielkością , chciałbym by pozycja za kierownicą nie była na tyle sportowa,że na codzień jazda staje się bardzo uciązliwa, nie do przesady,oczywiście sportowa pozycja jak najbardziej ale nie do przesady. Od silnika nie wymagam bóg wie jak dobrego dołu, bo bym kupował V-kę albo litra,ale chciałbym by w miare liniowo się zbierał,i miał trochę mocy nie tylko przy czerwonym polu. Czekam na wszystkie poropozyccje z góry dziekuje za pomoc.
Ostatnio edytowano 6/3/2014, 22:28 przez kubacb500, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
kubacb500
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6/3/2014, 22:11


Postprzez Marsjanin » 6/3/2014, 22:26

Jeżeli chcesz najmniej sportową pozycję to weź CBR F4. W sumie te 2k km na Cebuli to dużo nie jest. Popraw nazwę tematu - z "km" na "zł" ;)
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48


Postprzez jaroaro » 6/3/2014, 22:52

Według moich skrupulatnych obliczeń raczej nie możesz legalnie śmigać na żadnym sporcie, ale mogłem się gdzieś pomylić przy liczeniu.
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê