Zobacz wÄ…tek - Kawasaki Ninja 300R jako pierwszy motor?
NAS Analytics TAG

Kawasaki Ninja 300R jako pierwszy motor?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Kawasaki Ninja 300R jako pierwszy motor?

Postprzez Forward » 5/3/2014, 12:40

Witam,

moje doświadczenie w jeździe na motocyklach jest niewielkie, aktualnie mam zrobione prawo jazdy kat. A2, wcześniej jeździłem motorowerem 4-biegowym przez 4 lata, przymierzam się do zakupu ninja 300, więc prosiłbym o udzielenie porad czy jest to dobry wybór oraz jakie są wady i zalety . Skoro już mowa o motorze to prosiłbym także o udzielenie informacji na temat ubioru, czyli jaki kombinezon, kask, buty, rękawice. Myślałem o kombinezonie DAiNESE, kasku Shoei, rękawicach DAiNESE i butach tej samej firmy, polecili byście jakieś inne firmy czy jakościowo jest to nie do przebicia, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i wygodę podczas jazdy ?

z góry dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
Forward
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/3/2014, 12:21


Postprzez jackal_pl » 5/3/2014, 13:54

Jeżeli stać cię na małą ninję, to czemu nie?
Choć osobiście nie kupowałbym nowego motocykla jako pierwszy poważny motocykl, bo wiadomo - każdemu zdarzyć się może jakaś wywrotka, szlif czy coś, a na nowym sprzęcie boli to znacznie bardziej niż na używanym.

Co do stroju - nie wypowiem siÄ™.
Kawasaki ER-5, 98r.
jackal_pl
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 9/3/2009, 19:55
Lokalizacja: Okolice Gliwic


Postprzez Marsjanin » 5/3/2014, 13:55

Tyle razy już się to przewijało, wystarczy troszkę przeszukać forum. Tak, tak i tak. Jeśli Cię stać to bierz. Jeżeli chodzi u ciuchy to już zależy jaki masz fundusz, ale raczej celujesz wysoko - przeszukaj dział "Akcesoria motocyklowe" albo napisz do użytkownika Miczab, który prowadzi sklep na forum - na pewno Ci coś skompletuje.
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48

Postprzez leff » 5/3/2014, 14:02

no Miczab juz nie prowadzi sklepu scigacz
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez Marsjanin » 5/3/2014, 15:07

Jeszcze na początku lutego korespondowałem z nim przez sklepowy mail?
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48

Postprzez leff » 5/3/2014, 15:17

wtedy tak, teraz nie
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê