Zobacz wątek - Kawasaki Ninja 300R jako pierwszy motor?

Reklama

NAS Analytics TAG

Kawasaki Ninja 300R jako pierwszy motor?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Kawasaki Ninja 300R jako pierwszy motor?

Postprzez Forward » 5/3/2014, 12:40

Witam,

moje doświadczenie w jeździe na motocyklach jest niewielkie, aktualnie mam zrobione prawo jazdy kat. A2, wcześniej jeździłem motorowerem 4-biegowym przez 4 lata, przymierzam się do zakupu ninja 300, więc prosiłbym o udzielenie porad czy jest to dobry wybór oraz jakie są wady i zalety . Skoro już mowa o motorze to prosiłbym także o udzielenie informacji na temat ubioru, czyli jaki kombinezon, kask, buty, rękawice. Myślałem o kombinezonie DAiNESE, kasku Shoei, rękawicach DAiNESE i butach tej samej firmy, polecili byście jakieś inne firmy czy jakościowo jest to nie do przebicia, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i wygodę podczas jazdy ?

z góry dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
Forward
Świeżak

Postprzez jackal_pl » 5/3/2014, 13:54

Jeżeli stać cię na małą ninję, to czemu nie?
Choć osobiście nie kupowałbym nowego motocykla jako pierwszy poważny motocykl, bo wiadomo - każdemu zdarzyć się może jakaś wywrotka, szlif czy coś, a na nowym sprzęcie boli to znacznie bardziej niż na używanym.

Co do stroju - nie wypowiem się.
Kawasaki ER-5, 98r.
jackal_pl
Świeżak

Postprzez Marsjanin » 5/3/2014, 13:55

Tyle razy już się to przewijało, wystarczy troszkę przeszukać forum. Tak, tak i tak. Jeśli Cię stać to bierz. Jeżeli chodzi u ciuchy to już zależy jaki masz fundusz, ale raczej celujesz wysoko - przeszukaj dział "Akcesoria motocyklowe" albo napisz do użytkownika Miczab, który prowadzi sklep na forum - na pewno Ci coś skompletuje.
MT-07
Marsjanin
Bywalec

Postprzez leff » 5/3/2014, 14:02

no Miczab juz nie prowadzi sklepu scigacz
Twoj podpis jest za dlugi
leff
ZlyCzlowiek

Postprzez Marsjanin » 5/3/2014, 15:07

Jeszcze na początku lutego korespondowałem z nim przez sklepowy mail?
MT-07
Marsjanin
Bywalec

Postprzez leff » 5/3/2014, 15:17

wtedy tak, teraz nie
Twoj podpis jest za dlugi
leff
ZlyCzlowiek

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A