Zobacz wątek - <i>[relacje]</i> 6 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i...
NAS Analytics TAG

[relacje] 6 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i...

Komentarze użytkowników
_________

[relacje] 6 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i...

Postprzez Åšcigacz » 4/3/2014, 15:56

Dyskusja na temat: 6 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - nasza relacja
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
6 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - nasza relacja
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 4/3/2014, 15:56

" szczególnie że wewnątrz hali nie było zbyt wielu atrakcji skierowanych do młodzieży" - a cycki?!<br><hr>men
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 4/3/2014, 15:56

" szczególnie że wewnątrz hali nie było zbyt wielu atrakcji skierowanych do młodzieży" - a cycki?!<br><hr>men
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/3/2014, 16:59

17000 * 25 zeta za bilet to zarobili w 3 dni 425 000 pln, to za 3 dni pracy i przychód prawie pół miliona to ta impreza to powinna być prawdziwym show i na wysokim poziomie wydarzeniem a nim tym czymś czym była. Cholera kolejny raz wydałem 25 zeta i się zawiodłem, masakra.<br><hr>koloj
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/3/2014, 18:32

25 zeta za wstęp to jeszcze do przejścia, ale już 5zeta za godzinę parkingu mogli odpuścić... <br><hr>Bond
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/3/2014, 18:40

Komentatorzy napisał(a):25 zeta za wstęp to jeszcze do przejścia, ale już 5zeta za godzinę parkingu mogli odpuścić... <br><hr>Bond <br>
No masakra że parking wychodził czasem drożej niż samo wejście na targi - ktoś na mózg mocno upadł - 5 zł za godzinę to nie ma nawet w Centrum Warszawy, a co mówić na takiej wsi....<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/3/2014, 20:51

"John McGuinness: Cóż, jestem naprawdę zaskoczony. Z jakiegoś powodu oczekiwałem, że impreza będzie mniejsza, nie wiem czemu, ale tak sobie to wyobrażałem. Generalnie jestem pod dużym wrażeniem"

co za bullshit<br><hr>autor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2014, 01:12

Komentatorzy napisał(a):25 zeta za wstęp to jeszcze do przejścia, ale już 5zeta za godzinę parkingu mogli odpuścić... <br><hr>Bond <br>
Komentatorzy napisał(a):No masakra że parking wychodził czasem drożej niż samo wejście na targi - ktoś na mózg mocno upadł - 5 zł za godzinę to nie ma nawet w Centrum Warszawy, a co mówić na takiej wsi....<br><hr>Tomek<br>
Dla tego ja zabrałem ze sobą tylko 2 koła, dla moto parking free ;) co do biletów, 25 zł da się przeżyć, ale chciaz ulgowe mogli.zrobić dla studentów, a nie tylko 10-cio latków których zapewne wielu nie było... wracając do parkingu, jak się wjezdzalo na parking od tyłu, to pan Mietek kasowal 10 za cały dzień :D<br><hr>lookee94
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2014, 08:21

Komentatorzy napisał(a):17000 * 25 zeta za bilet to zarobili w 3 dni 425 000 pln, to za 3 dni pracy i przychód prawie pół miliona to ta impreza to powinna być prawdziwym show i na wysokim poziomie wydarzeniem a nim tym czymś czym była. Cholera kolejny raz wydałem 25 zeta i się zawiodłem, masakra.<br><hr>koloj<br>
za 425 tpln nie da się zrobić prawdziwego show. Jak sam zauważyłeś jest to tylko przychód, który znając życie w większości poszedł na wynajęcie hali. Nie mówiąc o reszcie kosztów i wydatków (wynagrodzenia obsługi itp).
Wbrew pozorom 425 tpln to nie jest duża kwota, jeśli chodzi o tego typu imprezy<br><hr>sojers1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2014, 09:17

Panowie skoro 25 zeta to dużo to co powiecie o tym że co drugi zlot (wejściówka kosztuje 50zł) i jakie tam atrakcje-żadne.
Szkoda tylko że czasy extreme moto na Bemowie minęły 25zł bilet ważny 2 dni parking w cenie i atrakcji do bólu.<br><hr>Piotr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2014, 09:48

Komentatorzy napisał(a):17000 * 25 zeta za bilet to zarobili w 3 dni 425 000 pln, to za 3 dni pracy i przychód prawie pół miliona to ta impreza to powinna być prawdziwym show i na wysokim poziomie wydarzeniem a nim tym czymś czym była. Cholera kolejny raz wydałem 25 zeta i się zawiodłem, masakra.<br><hr>koloj<br>
Komentatorzy napisał(a):za 425 tpln nie da się zrobić prawdziwego show. Jak sam zauważyłeś jest to tylko przychód, który znając życie w większości poszedł na wynajęcie hali. Nie mówiąc o reszcie kosztów i wydatków (wynagrodzenia obsługi itp).
Wbrew pozorom 425 tpln to nie jest duża kwota, jeśli chodzi o tego typu imprezy<br><hr>sojers1<br>
bilety to nie wszystko, przecież wystawcy też płacili za powierzchnię, jakby doliczyć jeszcze parking, który był za chore pieniądze... no cóż<br><hr>Optymista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2014, 13:50

kilka fotek wrzuciłem :)
<a href="http://kocoj.blazowa.net/foto.motocykle" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://kocoj.blazowa.net/foto.motocykle</a>/<br><hr>szatan667
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2014, 13:51

Ja leciałem z Gdyni w sobote na Targi. Powiem Wam, że gdyby nie wygrane bilety to bym sobie pluł w brode że oprócz 400 stówek na paliwo wydałbym jeszcze 50 zeta za wejscie na targi, ktore byly mizerne. Dużo gorsze niż w ubiegłym roku - a już wtedy marudzilem...
No, ale byłem zobaczyłem mam fajny kalendarz Motula i BMW, plakaty Dukata i Triumpha kupione tanie [za 50% ceny sklepowej] rekawice na wyprzedazy suzuki piaseczno, poznanych kolesi sprowadzajacych calkiem sensowne rekawice z Pakistanu z siedziba firmy w Gdansku [hehe - trza sie bylo w stolicy spotkac ;)]
Ogolnie czuje zazenowanie, gdyby nie dobra propozycja Yamahy i jak zwykle BMW to bym bardziej jęczał. Liczyłem też na to, że Junak pokaże [jak obiecali rok temu] swojego cruisera - z silnikiem 800 ccm - no ale woleli swoje maluchu customowo pomalowac niz pokazac cos ciekawego.

Szkoda, wątpie jednak że za rok będę chciał przyjechać...<br><hr>Karol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2014, 14:27

Dla mnie, targi były niespecjalne, za co winie dwie podstawowe marki które olały klientów z tych targów. Honde i Rometa. Nie interesuje mnie, czy beda w Poznaniu, lub jakie inne pomysły maja na swój biznes. Takie własnie postawy skutkuja tym, że z rynku motocyklowego mogłoby zostać tylko Allegro. Na szczęście jest jeszcze sporo osób którym sie chce popracować i dla których klient Polski jest ważny. Marazm firm motocyklowych zadziwia. Ludzie z branży zamiast jechać i sie doszkalać w spotkaniach z hurtowniami, siedzieli w domach przed telewizorami winiąc za kryzys cały świat. A kryzys mają tylko w ich głowach. A co w głowie, to i wokół... Podstawy samospełniania. Panie i Panowie z Hondy! Wstydźcie się! Junak był, a Hondy nie? <br><hr>K-Pax
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2014, 14:37

Komentatorzy napisał(a):Dla mnie, targi były niespecjalne, za co winie dwie podstawowe marki które olały klientów z tych targów. Honde i Rometa. Nie interesuje mnie, czy beda w Poznaniu, lub jakie inne pomysły maja na swój biznes. Takie własnie postawy skutkuja tym, że z rynku motocyklowego mogłoby zostać tylko Allegro. Na szczęście jest jeszcze sporo osób którym sie chce popracować i dla których klient Polski jest ważny. Marazm firm motocyklowych zadziwia. Ludzie z branży zamiast jechać i sie doszkalać w spotkaniach z hurtowniami, siedzieli w domach przed telewizorami winiąc za kryzys cały świat. A kryzys mają tylko w ich głowach. A co w głowie, to i wokół... Podstawy samospełniania. Panie i Panowie z Hondy! Wstydźcie się! Junak był, a Hondy nie? <br><hr>K-Pax<br>
Co racja to racja, honda dała ciała, a tak chcislem zobaczyć serię Nc na żywo...<br><hr>lookee94
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2014, 15:34

Dla mnie, targi były niespecjalne, za co winie dwie podstawowe marki które olały klientów z tych targów. Honde i Rometa. Nie interesuje mnie, czy beda w Poznaniu, lub jakie inne pomysły maja na swój biznes. Takie własnie postawy skutkuja tym, że z rynku motocyklowego mogłoby zostać tylko Allegro. Na szczęście jest jeszcze sporo osób którym sie chce popracować i dla których klient Polski jest ważny. Marazm firm motocyklowych zadziwia. Ludzie z branży zamiast jechać i sie doszkalać w spotkaniach z hurtowniami, siedzieli w domach przed telewizorami winiąc za kryzys cały świat. A kryzys mają tylko w ich głowach. A co w głowie, to i wokół... Podstawy samospełniania. Panie i Panowie z Hondy! Wstydźcie się! Junak był, a Hondy nie?<br><hr>K-Pax
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2014, 17:14

Komentatorzy napisał(a):Dla mnie, targi były niespecjalne, za co winie dwie podstawowe marki które olały klientów z tych targów. Honde i Rometa. Nie interesuje mnie, czy beda w Poznaniu, lub jakie inne pomysły maja na swój biznes. Takie własnie postawy skutkuja tym, że z rynku motocyklowego mogłoby zostać tylko Allegro. Na szczęście jest jeszcze sporo osób którym sie chce popracować i dla których klient Polski jest ważny. Marazm firm motocyklowych zadziwia. Ludzie z branży zamiast jechać i sie doszkalać w spotkaniach z hurtowniami, siedzieli w domach przed telewizorami winiąc za kryzys cały świat. A kryzys mają tylko w ich głowach. A co w głowie, to i wokół... Podstawy samospełniania. Panie i Panowie z Hondy! Wstydźcie się! Junak był, a Hondy nie? <br><hr>K-Pax<br>
Komentatorzy napisał(a):Co racja to racja, honda dała ciała, a tak chcislem zobaczyć serię Nc na żywo...<br><hr>lookee94<br>
To idź do salonu -bez biletu.<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2014, 23:28

Mnie wkurzyło co innego. Nie dość że z nie rozumiem jakiego powodu była włączona klimatyzacja na hali to jeszcze właściciele hali nie wiedzą chyba że taką klimatyzację trzeba od czasu do czasu dezynfekować. Więc było zimno i z dużą ilością chorobotwórczych zarazek . Jeżeli czytacie to debile organizatorzy to za taki numer następnym razem może was czekać nalot wszelkich służb sanitarnych. Ogólnie nie polecę nikomu, nawet wrogowi tej imprezy. Jesteście żałośni. <br><hr>texas-sexas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2014, 09:52

Targi na 3+. Fajne stanowiska Yamahy, KTM, BMW, H-D, Triumpha i Ducati i w zasadzie tylko to było na 6. Motul czy Shoei też nieźle. Stanowiska prasowe - jako tako. Nie wiem czego ale czegoś tam zawsze brakuje.
Brakowało mi stanowisk akcesoryjnych m.in. Rizomy, Lightech i innych tego typu. Są to zaje... drogie rzeczy i bez oglądania na żywo ciężko podjąć jakieś decyzje zakupowe. Podobnie z tłumikami. Produkty Akrapa czy Leo mają przecież mocnych dystrybutorów. Nie wspominając już o liderach Honda i Kawasaki... Poza tym dystrybutorzy włoszczyzny jak Guzzi i MV Agusta. Super motocykle, ktoś je gdzieś w Polsce ma, tylko gdzie jak nie na tarach obejrzeć je na żywo?
Najbardziej drażniła mnie jednak kompletna olewka producentów ubrań. Obronną ręką wychodzi jedynie SPIDI i chyba na ich ciuchy się przerzucę. Dainese na targach jeszcze nigdy nie widziałem, a to co robi Intermotors z Alpinestars to to typowy przykład jak z kultowej marki zrobić bazarowy lumpeks. Rozumiem chęć wyprzedaży, ale stanowisko z nowościami naprawdę nie zaszkodzi. Walające się po ziemi kurtki, rękawice i czy koszulki mnie zniechęcały. W lumpeksie na wagę jest taniej, a towar wygląda podobnie ;)
Co do cen biletów to tanio nie jest ale jeśli przeliczyć: ilość odwiedzających x cena, to wynik finansowy jakiś powalający nie był, a za halę, ludzi itp. zapłacić trzeba.
Nie zmienia to faktu, że po zimą chce człowiek liznąć motocyklizmu, chociaż na hali i na pewno za rok znów się pojawię.
<br><hr>Mr Sandman
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2014, 10:02

Komentatorzy napisał(a):Mnie wkurzyło co innego. Nie dość że z nie rozumiem jakiego powodu była włączona klimatyzacja na hali to jeszcze właściciele hali nie wiedzą chyba że taką klimatyzację trzeba od czasu do czasu dezynfekować. Więc było zimno i z dużą ilością chorobotwórczych zarazek . Jeżeli czytacie to debile organizatorzy to za taki numer następnym razem może was czekać nalot wszelkich służb sanitarnych. Ogólnie nie polecę nikomu, nawet wrogowi tej imprezy. Jesteście żałośni. <br><hr>texas-sexas<br>
A skąd możesz wiedzieć, że w powietrzu pojawiły się zarazki? Masz jakis przenośny wykrywacz? Instalacje klimatyzacji (a właściwie wentylacji w tym przypadku) w budynkach czyści się raz na kilka lat.<br><hr>leszek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê