Zobacz wÄ…tek - ZLOTY NA POMORZU....?
NAS Analytics TAG

ZLOTY NA POMORZU....?

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

ZLOTY NA POMORZU....?

Postprzez kamus » 12/6/2006, 12:08

Ludzie którzy mieszkają w centrum naszej "pięknej" polski i narzekają na odbywające się w okolicach zloty są dla mnie zdumiewająco niezrozumiali. Mieszkam na Pomorzu, dokładnie nad samym morzem w mieście Słupsk i jedyne zloty które tu się odbywają to coroczne otwarcia sezonu. Liczba motocyklistów jaka tu przybywa jest zadziwiająco mała- dla was, jednakże dla naszej skromnej miejscowości i ludzi jej zamieszkującej jest to naprawdę spora liczba uczestników. W tym roku zlot odbył się 6 maja. No niestety był on dla mnie niezbyt szczęśliwy, bo zakończył się wypadkiem przed samym pasem startowym, wiec nie mogę zdać dokładnych relacji. Ale z tego co słyszałam organizacja w tym roku podupadła. Publiczność okazała się strasznie nieodpowiedzialna i niezbyt inteligentna, chodzi o ludzi którzy z małymi dziećmi przechadzali się po pasie gdy jeden z uczestników właśnie gumował przy ok. 200km/h. Mały błąd, sprzymierzenie losu i cala grupka ludzi ląduje w szpitalu na oiom-ie albo kostnicy. Proszę państwa to nie było zbyt mądre zagranie. Następnym urazem który rzucał się w oczy to pozostawione butelki, puszki itp. rzeczy na pasie. Piękna rzeczywistość kultury naszej młodzieży i nie tylko.
Jednak pomimo takich niedopatrzeń ze strony organizatorów, jak i same zachowanie uczestników i publiki, większość zgromadzonych stwierdziło, że z roku na rok jest coraz ciekawiej, a freestyle jest bardziej interesujący i dopracowany...
Chciałabym z tego miejsca podziękować osoba które pomogły mi pozbierać się po stłuczce i dojechać do szpital :) wielkie dzięki...

Tak wiec nawiązując do tematu: cieszcie się z tego jakie macie zloty i na jakich możecie uczestniczyć, a nie jakie maja inni (np.Baltic Open Stuntriding Championship).I pamiętajcie ze chcieć to znaczy moc :):):)
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez Kaja » 12/6/2006, 12:14

ale o co Ci chodzi?!

:shock:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa


Postprzez kamus » 12/6/2006, 12:19

o przedstawienie sytuacji w jakiej znajduje sie spolecznosc na pomorzu...o brak imprez, zlotow, pokazow freestyle...
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Thrillco » 12/6/2006, 12:31

kamus...a ty przeczytałes czego dotyczy ten dział??Bo narazie to masz jakieś pretensje do garbatego, że dzieci ma proste...wsiadaj na bzyka i jedź tam gdzie się coś dzieje a potem...tutaj to opisz....możez też wcześniej zapodać termin imprezy na jaką się wybierasz...od tego jest TO miejsce.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez kamus » 12/6/2006, 12:40

Thrillco a Ty przeczytales moj post....po czesci opisuje pewien zlot, wiec chyba te forum jest najbardziej odpowiednie, a pretensji nie mam do nikogo :) wyrazam tylko wlasne zdanie :]
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Thrillco » 12/6/2006, 13:03

Ten opis brzmi jak zbiór pretensji:DŻe nie masz bliżej do wawy:) Ja tez nie mam blisko a w mojej okolicy zlot czy coś podobnego to kosmiczny ewenement, najczęściej trzeba się bujnąc ze 200kilo, zeby się dobrze zabawić...ale nikt z tego powodu nie narzeka:)Najfajniej jest na dolnymśląsku, jak przychodzi weekend to nie wiadomo na którą impreze jechać:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez kamus » 12/6/2006, 13:28

no i wlasnie tak samo jest u mnie...a spotkac na drodze kogos na scigu to jest atrakcja tygodnia :/
niestety ja nie mam z kim latac na tego typu imprezy do np.wawy, nie mowiac juz o imprezach zagranicznych...ludzie ktorzy jezdza na motorach jest strasznie malo w mojej okolicy dlatego nie ma jak zebrac paczki i zorganizowac jakis wyjazd :/
a to nie sa pretensje tylko stwierdzanie faktu :)
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: SÅ‚upsk



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê