Zobacz wÄ…tek - BURGMAN 650 CZY BURGMAN 650 executive??
NAS Analytics TAG

BURGMAN 650 CZY BURGMAN 650 executive??

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

BURGMAN 650 CZY BURGMAN 650 executive??

Postprzez katharinade » 18/2/2014, 22:52

Hej. Dzięki Waszej pomocy kupiłam Honde Hornet 600 z 2006r. Super Maszyna! Dostałam od Was cenne uwagi, komentarze za co bardzo dziękuje. Powiedzieliście, że jako dziewczyna dam rade i razem z Honda dajemy rade:) Jest SSSSuupeRRR! Więc jeśli jest taka możliwość będę prosiła o jeszcze kilka informacji, tym razem z innej beczki. Od 3 lat mam również BURGMANA 400 z 2004r. Świetny sprzęt! Nie zawodny, zwinny, szybki etc. Jednak po wprawieniu się na hornecie w 400 tak jak by trochę brakowało mocy. Zastanawiam się nad zmiana na 650. Moja 400 oprócz tego ze lubi olej innych wad nie ma. Jakie są różnice w eksploatacji 650 a 650EX?? Które, jeśli w ogóle są bardziej awaryjne?? Na ogłoszeniach są burgi 650 2004/5r. za około 10tyś.zł. Czy za tą kwotę można kupić jakiś wart tego okaz? Czy jednak może to być kiepski pomysł? Obecnie jestem na etapie sprzedaży 400 i jeszcze trochę będę szukać większego brata Burga. Czy możecie coś pomoc w tym temacie? Pozdrawiam
katharinade
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/5/2013, 18:34


Postprzez rosiboj » 18/2/2014, 23:37

Dwa lata temu jak szukalem skutera to bralem pod uwage burgmany, nie pamietam teraz szczegolow ale dla mnie jedyna opcja okazal sie executive, mial kilka bajerow typu skladane lusterka, podgrzewane siedzenia itd. dla mnie wazne bylo aby skuter byl caloroczny a nie tylko na slonce. O ile pamietam miedzy zwykla i executive wersja jest tez roznica w silniku i maja inne terminy przegladow, niestety nie pamietam czym to dokladnie bylo spowodowane. Mowie o modelach 2011/2012
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê