Zobacz wątek - Wybór enduro w 2T do 15k [EXC300 | EC300 | EN300 | WR300 ]
NAS Analytics TAG

Wybór enduro w 2T do 15k [EXC300 | EC300 | EN300 | WR300 ]

Enduro, Cross
_________

Wybór enduro w 2T do 15k [EXC300 | EC300 | EN300 | WR300 ]

Postprzez Apollo11 » 17/2/2014, 19:42

Witam. Zacząłem poszukiwania hard enduro, koniecznie w 2t. Cena maksymalna jaką jestem w stanie wydać to 15k. Hardy które znalazłem, które mnie interesują to:
KTM EXC 300
Gas Gas EC 300
TM EN 300
Husqvarna WR 300

Jak narazie wiem tyle ile udało mi się znaleźć w necie..Tzn TM ma fajny osprzęt, z dostępnościa podstawowych częsci nie ma problemu z żadnym z tych modeli. Gas Gas również wpadł mi w oko, jedynie wizualnie, bo niewiele o nim wiem.
I tutaj moja prośba, tj pomoc w wyborze jednego z w/w modeli. Z góry dziekuję wszystkim za jakąkolwiek informacje na temat tych sprzętów. Pozdrawiam

PS: ProszÄ™ o nie przenoszenie tematu do dziaÅ‚u "ChcÄ™ kupić motocykl »", ponieważ zauważyÅ‚em ze górujÄ… tam wypowiedzi motocyklistów "szosowych":P
Apollo11
Świeżak
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31/7/2010, 21:14
Lokalizacja: apollo


Postprzez henio12323 » 17/2/2014, 23:34

szczerze jako amator - a takim jestes i porywasz się na dosyc mocne moto więc pomysl czy nie lepiej wziąc na początek 250tki która i tak jest mega mocna - nie jestes w stanie ogarnąc róznic, co bym wybrał ? cos co albo bardzo tanio trafie a zwykle jakies TMki mozna wyrwac sporo taniej niz EXC, ale i tak bym wybrał EXC - dlaczego ? bo dostep do częsci jest najlepszy, fakt nie ma problemów z częsciami do gasgasa czy huski, dostaniesz na zamówienie itp, ale częsci do ktma jest najwięcej na rynku wtórnym, i masz mase dealerów którzy mają częsci na półkach. wiec jak nagle moto stanie bo nie ma jakies pierdoły to nie czekasz 2 tygodnie aż sciągną cos nietypwoego tylko masz w 1-2 dni to dla mnie spora zaleta. do gasgasa nietypowych częsci nie dostaniesz juz od ręki.

a jeżdza podobnie - są róznice, nieco inne zawieszenia zwykle wyposażone w fajne dodatki - ale to ma sens dla kogos kto siedzi w tym od X lat i wyczuje to że masz zawieszenie 4 komorowe a nie dwu ;P czy mase innych pierdół.

inna sprawa to wygląd - też bym wolał cos co mi sie podoba, niż cos co jest prawie identyczne ale ludzie namawiają ;P w tej klasie motocykli każdy będzie w rekach amatora smigał tak smao

a co do przenoszenia działu - chce kupic motocykl to nie dział i do tego nikt cie nie przeniesie, jak juz to masz temat w dziale offroad gdzie raczej nikt z szosówek nie zagląda
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê