Zobacz wątek - Suzuki GSX-R 750 K2

Suzuki GSX-R 750 K2

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Suzuki GSX-R 750 K2

Postprzez urbiq » 16/2/2014, 08:51

Proszę o ocenę tej oferty: http://tablica.pl/oferta/suzuki-gsxr750-k2-CID5-ID3QghW.html (otwórz link)
Wiem, że przebieg wydaje się być zaniżony, ale z tego co twierdzi sprzedawca jest on prawdziwy. Do tego sprzedający powiedział, że do wymiany w tym sezonie będzie napęd.
Cena po negocjacji - 11 tysięcy.
urbiq

Postprzez SkoQ » 16/2/2014, 12:42

Najpierw szukałeś czegoś za 5 tys. do miasta, potem kupiłeś CBR F2, która nie odpalała, po pół roku Ci mało i chciałeś kupić R1, a teraz nagle wyczarowałeś 12 tys. i chcesz kupić gixa. Serio masz 20 lat czy po prostu lubisz sobie pogadać na forum ? Bo ciężko mi uwierzyć we wszystko co tutaj wypisujesz. Ogarnij się, ile masz kasy doświadczenia i co chcesz kupić a potem pytaj, bo produkujemy się w Twoim 5 albo 6 temacie, i jak widać nic z tego gadania jeszcze nie wynikło.
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
SkoQ
VIP Ścigacz.pl

Postprzez urbiq » 16/2/2014, 12:51

Większość z tego co napisałeś jest prawdą. Tak, mam 20 lat, ale nie wiem co to ma do rzeczy?
Nie wiem też dlaczego tak na mnie naskakujesz. Rozumiem że mogę być trochę upierdliwy, ale to wszystko przez moje niezdecydowanie. Byłem napalony na R1 - to prawda, ale stwierdziłem, że nie będę się pakował w litra i teraz szukam przede wszystkim GSXR-a 750-tki K1-K3.
Co do funduszy to 12 tys. nie "wyczarowałem", a żeby być ścisłym to 11 tys. bo taka jest cena po negocjacji (sprzedawca podwyższył cenę w ofercie wczoraj z 11 tys.).
W tym temacie chcę tylko prosić o ocenę oferty, do której linka podałem, bo wiem że mogę nie myśleć trzeźwo i chciałbym, żeby ktoś obiektywnie na to spojrzał.

EDIT: Chciałem jeszcze dodać, że aktualnej F2 nie zmieniam ze względu na to, że jest za mało mocy, tylko na to, że jest w słabym stanie technicznym
urbiq

Postprzez SkoQ » 16/2/2014, 16:48

Ja tylko mówię jak to dla mnie wygląda. Skaczesz z tematu na temat, za tydzień umyśli Ci się jeszcze coś całkiem innego, a za dwa mam wrażenie, że przerzucisz się jeszcze na crossy albo choppery :) Ogarnij, się usiądź i przemyśl na spokojnie czego chcesz bo jak na razie z tego co widzę masz milion myśli na minutę i żadnych konkretnych planów. Skoro w CBR nie brakuje Ci mocy, to po co chcesz mocniejsze moto ? :)
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
SkoQ
VIP Ścigacz.pl

Postprzez urbiq » 16/2/2014, 17:17

Tak, bo do tej pory byłem całkowicie niezdecydowany, ale od jakiegoś czasu szukam konkretnie 750-tki od K1 do K3 (dopuszczam też do myśli 600 z tych samych roczników, ale wolę 750 żeby silnik nie był tak wyźyłowany) Suzuki urzekło mnie swoim wyglądem i specyfikacją, a to że jest mocniejsze od CBR-y to tylko kolejny atut, na którym mi nie zależy na 1-szym miejscu, ale wiadomo, że koni nigdy za wiele ;)
Dlatego miło proszę o obiektywną ocenę oferty, a w przypływie dobroci powiedzenie na co konkretnie zwrócić uwagę w tym modelu.
urbiq

Postprzez january25101984 » 17/2/2014, 16:03

przebieg :shock: tyle to się w dobrym sezonie robi :D
january25101984
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.