Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Jak złapać pijanego kierowcę
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Jak złapać pijanego kierowcę

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Jak złapać pijanego kierowcę

Postprzez Åšcigacz » 5/2/2014, 11:09

Dyskusja na temat: Jak złapać pijanego kierowcę
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Jak złapać pijanego kierowcę
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 5/2/2014, 11:09

czekałem na zakończenie w stylu: "...a ja dostałem mandat 200zł za samowolne zatrzymanie obcego człowieka".<br><hr>anusek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/2/2014, 18:03

Komentatorzy napisał(a):czekałem na zakończenie w stylu: "...a ja dostałem mandat 200zł za samowolne zatrzymanie obcego człowieka".<br><hr>anusek<br>
haha, to samo obserwowałem, w końcu to takie polskie... Bo w świetle prawa mimo że miał dobre intencje, to świadomie zajechał drogę, powodując tym samym zagrożenie na drodze i mogl doprowadzić do tragedii...
Ale tak serio, zależy do jakiego sądu trafisz, jaki jest sędzia i co policja o Tobie napisze w raporcie. Ja bym się nie odważył... była sytuacja, gdzie za pomocą popularnych ostatnimi czasy rejestratorów samochodowych, chłopaki nakręcili filmik, jak jadą samochodem za radiowozem (ten bez sygnałów swietlnych i dźwiękowych) po terenie zabudowanym ponad 70km/h (pokazując swój prędkościomierz w kamerce. Sprawa skończyła się tak, że oni dostali mandat za przekroczenie prędkości, ale policyjny radiowóz i policjanci nic, gdyż zostali nagrani na sprzęcie który nie służy do pomiaru prędkości i nie ma żadnych zezwoleń na takie zastosowanie. Gdzie tu ku*wa sprawiedliwość się pytam!<br><hr>mati
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/2/2014, 00:35

No brawo, pan Damian zajeżdża drogę innym, gdy uzna, że dobr... znaczy, przepraszam, Dobro Ogółu tego wymaga. Czekamy na obywatelskie kontrole drogowe, obywatelskie pościgi i obywatelskie barykady i z kolczatkami. Ćwok odreagowuje jakieś niedostatki, a redakcja promuje to jakby dzieci z pożaru powyciągał. Niezłe jaja.<br><hr>zypryz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/8/2014, 10:04

Pewnej nocy patrol policyjny czatował pod pewnym pubem motocyklistów na potencjalnych sprawców naruszenia przepisów jazdy pod wpływem. Krótko przed zamknięciem spostrzegł motocykliste, który wytoczył się na "mientkich" nogach z baru, przetoczył się po wszystkich motocyklach próbując dopasować kluczyk do 5 różnych motocykli, zanim znalazł swój.
Kiedy wreszcie go znalazł, usiadł na nim i siedział przez kilka minut kołysząc się ze spuszczoną głową i zerkając spode łba, jakby się stąd wydostać. Wszyscy już opuścili bar i odjechali. W końcu i on dopasował sobie kask do głowy telepiąc się okrutnie o lusterka, odpalił motocykl i zaczął powoli jechać.
Policjanci tylko na to czekali - zgarneli chłopa z motocykla i poddali badaniu alkomatem. Po chwili oczekiwania wyświetlił się wynik - 0.0. wkurzeni policjanci zaczęli dopytywać się - jak to
mogło być, może się zaciął itp.
Motocyklista na to spokojnie:
- Wszystko ok, dzisiaj ja jestem dyżurnym od odwracania uwagi...
Skopiowano ze strony: <a href="http://potworek.com/dowcipy/pokaz/pewnej-nocy-patrol-policyjny" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://potworek.com/dowcipy/pokaz/pewnej-nocy-patrol-policyjny</a> - potwornie dobre dowcipy!<br><hr>Tomer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê