Zobacz wÄ…tek - GSXR K5 600
NAS Analytics TAG

GSXR K5 600

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

GSXR K5 600

Postprzez GrzeÅ›Radom » 31/1/2014, 23:50

Siemacie, dzisiaj oglądałem GSXR K5 600. Na razie tak wstępnie, przez moje niedoświadczone oko, bo moto z mojego miasta. Ogólnie to wygląda na prawdę bardzo przyzwoicie. Power comander, sportowe tarcze z przodu, dodatkowy wentylator, stalowe oploty linek. Powymieniane płyny, napęd w bardzo dobrym stanie. Ma jednak dwa mankamenty... jeden- nie działa prędkościomierz i nie mierzy ODO. Wyświetla się temperatura, przebieg 2300km ( tak, na takim się zatrzymał- dalej nie liczy) i 0 km/h. Może być linka, albo cały zegar do wymiany. I druga znacznie poważniejsza sprawa. Moto było przygotowywane na tor, ktoś źle poprzykręcał głowicę i płyn chłodzący dostał się do silnika. Silnik był demontowany, czyszczony, mapowana głowica i nowe uszczelki. Pracuje fajnie, ale czy to jest feler, który całkowicie eliminuje moto? Ja niestety nie jestem do końca ogarnięty w tych sprawach. Cena Gixxa to 13500zł. Prosił bym o porady. Pozdrawiam, Grzesiek.
GrześRadom
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27/11/2012, 16:34


Postprzez Nepri » 1/2/2014, 01:00

na Twoim miejscu poszukalbym czegos pewniejszego :) lepiej poswiecic pare dni na znalezienie wlasciw ego moto niz potem miesiacami sobie wypominac "udany" zakup
Riders on the strom :D
Avatar użytkownika
Nepri
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 9/3/2011, 18:30
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez SkoQ » 1/2/2014, 11:41

,,Chcę kupić motocykl", to dział w którym zastanawiamy się i dyskutujemy nad tym jaki model wybrać dla konkretnego użytkownika, należy wtedy zastosować formularz, z doświadczeniem, kasą w jakiej ma się maszyna zamknąć, dobrze jest też upewnić społeczeństwo o swojej kategorii prawa jazdy, oraz powiedzieć do czego ten motocykl tak naprawdę ma służyć.

Jeśli chcesz żebyśmy pomogli ocenić Ci już konkretną sztukę, którą chcesz kupić to zapraszamy raczej do działu ,,oceny ofert sprzedaży"
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Vergon » 1/2/2014, 13:40

Odpuść sobie i poszukaj dalej bo się wpędzisz w problemy i koszty.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez fliper210 » 1/2/2014, 15:03

Spokojnie powolutku jeszcze dużo czasu do sezonu znajdziesz odpowiednią sztukę, ja się napaliłem na pierwsze moto (rs) i musiałem włożyć 3 tysiące aby doprowadzić do idealnego stanu :(
Avatar użytkownika
fliper210
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 17/6/2012, 19:21
Lokalizacja: KRK

Postprzez Nepri » 1/2/2014, 15:04

dokładnie tak jak mówi Vergon :) zwłaszcza, że w tej kasie kupisz coś napewno w lepszym stanie i postaraj się załatwić jakiegoś znajomego mechanika, który na chłodno oceni stan motocykla
Riders on the strom :D
Avatar użytkownika
Nepri
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 9/3/2011, 18:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrzeÅ›Radom » 5/2/2014, 16:53

Dzisiaj dzowniłem po kolejną sztukę.

http://tablica.pl/oferta/suzuki-gsx-r-6 ... 2aa72e256f

Motocykl miał klapsa na prawą stronę, podbno delikatnego, bo tylko były owiewki przyrysowane, przytarty crashpad. Motocykl malowany. Nie ma wycieków z silnika, skrzynia nie zgrzyta, lagi suche, napęd wymieniany 1,5 sezonu temu, opona z przodu tak samo. Prowadzi się prosto. tarcze i klocki w porzadku. Jakiś problem z silnikiem położenia przepustnicy(?)- coś tam się jakis kabelek odlutowuje i wywala blad na kopicie, przylutuje się go i jest spokój na jakiś cas.

Co myślicie o nim? Warto jechać?
GrześRadom
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27/11/2012, 16:34



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê