Zobacz wątek - fz6 2004
NAS Analytics TAG

fz6 2004

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

fz6 2004

Postprzez chelmik1991w » 24/1/2014, 18:26

Witam , byłem dzisiaj oglądać FZ6 z 2004 , stan jak dla mnie ok. Po mimo przebiegu 48tys silnik chodzi bajecznie , nie słychać łańcuszka . Proszę jakiegoś zapaleńca o małą wypowiedz. BO według mnie to motocykl leżał lecz brak jednoznacznych wskazań na to . Rama idealna , lampa wymieniona bo kolesiowi się ta podobała , lagi bez oznak konkretnego zużycia, drobne ryski na baku a raczej odpryski od kamieni ale to norma , chłodnica chyba wymieniona na nową . Będę wdzięczny za wypowiedz gdyż jak dobrze pójdzie to kupuje to moto . ( Nie zamiana a kupno )

Oto link : http://tablica.pl/oferta/yamaha-fz6-bdb ... b88f945ea7
Pasja rodzi sie z czasem
chelmik1991w
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24/1/2014, 18:19
Lokalizacja: Poznan


Postprzez dam1en » 26/1/2014, 19:53

No to skoro chłodnica była wymieniona i lampa się nie podobała, a lagi proste, to znaczy, że miał ślizg prosto pod pociąg relacji kraków warszawa w pełnym biegu. Myślę, ze w tej cenie spokojnie kupisz coś co nie zahamowało na odcinku 1 metra ze 120 do zera. Z ciekawości sprawdź po vinie czy to nie była przypadkiem wersja S.
dam1en
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23/11/2012, 11:59
Lokalizacja: kraków


Postprzez Glenroy » 26/1/2014, 20:44

Sety pasażera powinny być tego samego koloru co rama, tak samo nie wiem skąd się nagle wziął czarny wahacz, gdzieś przepadł klakson, w FZ6 powinien być po prawej stronie nad chłodnicą, tutaj widać tylko mocowanie, akcesoryjne lusterka, wymieniony przedni błotnik, brak ciężarków kierownicy, brak ograniczników w podnóżkach. Ogólnie daje wrażenie, jakby tył był z innego motocykla, przód z innego, środek z innego ;).
Tak powinien się prezentować FZ6 2004r 2 tym malowaniu:
Obrazek
Co do samego zakupu, w tamtym roku więcej kasy dałem za 2 lata starszego FZS-a :roll:
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez chelmik1991w » 27/1/2014, 18:29

CO do wahacza koleś powiedział że niby ładnie prezentuje się w kolorze czarnym , stad przemalowanie ... No cóz ... W polsce nie ma motocykli idealnych :) są bite mniej lub gorzej albo nowe :D
Pasja rodzi sie z czasem
chelmik1991w
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24/1/2014, 18:19
Lokalizacja: Poznan

Postprzez sylwana99 » 29/1/2014, 10:49

dam1en napisał(a):No to skoro chłodnica była wymieniona i lampa się nie podobała, a lagi proste, to znaczy, że miał ślizg prosto pod pociąg relacji kraków warszawa w pełnym biegu. Myślę, ze w tej cenie spokojnie kupisz coś co nie zahamowało na odcinku 1 metra ze 120 do zera. Z ciekawości sprawdź po vinie czy to nie była przypadkiem wersja S.



swiete slowa!!!

Lepiej sie dobrze zastanow przed zakupem....
http://www.stempelbiurowy.pl grawerowanie laserowe
Avatar użytkownika
sylwana99
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/1/2014, 10:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez malomi » 29/1/2014, 11:01

sylwana99 napisał(a):
dam1en napisał(a):No to skoro chłodnica była wymieniona i lampa się nie podobała, a lagi proste, to znaczy, że miał ślizg prosto pod pociąg relacji kraków warszawa w pełnym biegu. Myślę, ze w tej cenie spokojnie kupisz coś co nie zahamowało na odcinku 1 metra ze 120 do zera. Z ciekawości sprawdź po vinie czy to nie była przypadkiem wersja S.



swiete slowa!!!

Lepiej sie dobrze zastanow przed zakupem....


A ty wnosisz coś do tematu czy nabijasz posty >? Wypadałoby się przywitać...

Szybko przejrzałem, w jakim przedziale cenowy można kupić Yamaha fz6 nieoglądająca zdjęć sama cena sugeruje minę skora za rocznik 2004 trzeba wyłożyć około 12k to chyba nie budzi wątpliwości, że coś z tym egzemplarzem jest nie tak. Jeszcze długo niezmienni się podejście polaków, że lepiej kupić coś starszego a niżeli rok młodszy złom coś takiego jak okazja nie istnieje a na pewno nie w świecie motocykli za 10k, bo jak ktoś ma takie moto raczej synem billa Gatesa nie jest i mieć 2,5k a nie mieć robi różnice...
.
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez SkoQ » 29/1/2014, 12:38

No niestety kolejny raz ktoś próbuje złamać zasadę którą obaj z malomim wyznajemy :) Dobry motocykl dobrze kosztuje, nie ważne co to jest, jeśli znalazłeś coś super taniego, genialną okazję to prawdopodobnie ktoś na Tobie kręci wała. Lepiej trochę dorzucić hajsu i kupić pewną maszynkę, albo obniżyć wymagania i kupić coś starszego ale nie po dachowaniu.
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Black-Ghost » 29/1/2014, 13:11

Kolega ma do sprzedania FZ6 z 2004 w dobrej monecie (jeśli dobrze pamiętam coś 10.000zł). Jeśli jesteś zainteresowany moge zapytać :) Tyle że moto wizualnie do lekkich poprawek...
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości




na gr