Zobacz wÄ…tek - [Zamiana] VFR 800 za Kota
NAS Analytics TAG

[Zamiana] VFR 800 za Kota

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[Zamiana] VFR 800 za Kota

Postprzez 7tomas7 » 23/1/2014, 17:47

Zdjęcia robione w ciasnym pomieszczeniu:
http://przeklej.org/file/uayJHe/Nowy.folder.rar

Stan mogę ocenić na 7/10
Motocykl jest z 2000 roku i ma przejechane coś koło 47 tysięcy.
Kupiłem go w zeszłym sezonie i z tego co wiem, to był on kiedyś sprowadzony z Anglii, lecz np. obrotomierz jest w kilometrach na godzinę, bo ktoś zmienił. Sprawdzaliśmy go z kolegą i jest prosty. Tłumik jest oryginalny. Stan wizualny jest bardzo dobry. Nie ma jakiś widocznych zarysowań czy niedoskonałości.
Problemem może być kontrolka FI, która się czasem zapala i trzeba by było coś z nią zrobić. Tak jakby brak masy, czy zwarcie jakieś albo jakiś błąd. Zdarza się również, że ona nie świeci np. jak odkręcę prędkościomierz, co aktualnie jest zrobione. Takie coś co nachodzi na taką śrubę sześciokątną i to daje pomiar prędkości i może dam ten mechanizm daje ten błąd do kontrolki. Mimo wszystko z tym prędkościomierzem to nie ma dużego problemu. Na oponach pojeździłbym pewnie do końca sezonu.(wymarzyłem sobie mieć tylną felgę złotą i tak też ją sobie pomalowałem jak zmieniałem oponkę). Klocki też zmieniłem na jesień. Motocykl ładnie przyspiesza, moc na pewno jest.
Jest system smarowania łańcucha. Napędu nie trzeba wymieniać. Przegląd wiosenny można zrobić i posprawdzać, zmienić płyny (olej mogę dać, chyba, że kotek też będzie potrzebował zmiany).
Ciekaw jestem jak się przejadę po mrozach i go przepalę czy się będzie ta kontrolka czasem mrugała, czy może gdzieś wilgoć siedziała i po prostu przeszło. Tak to motocykl na chodzie.
O tym modelu można poczytać dużo pozytywnych opinii, silnik jest bardzo wytrzymały.
Ewentualnie mogę go również sprzedać bez zamiany. Ceny tego modelu oscylują w przedziale 7500 do 12500.
Mimo dobrego stanu wizualnego, rocznika nie mogę wyceniać go w górnych granicach, gdyż od razu powyżej napisałem, że nie jest on w stanie idealnym i może wymagać wkładu finansowego. Thundercaty oscylują w granicach 5000-9500 tysięcy. Więc myślę, że za 8 tysięcy można oczekiwać zadbanego thundercata, gdzie stan wizualny i mechaniczny nie będzie wymagał dużych korekt. Jestem otwarty na wszelkie propozycje i sugestie dotyczące zamiany i ceny.

Edycja: Zapomniałem dodać, że jeśli motocykle będą się rażąco różnić stanem, to jest możliwość dopłat z którejś strony. Np. Ty masz motocykl który nie jest wart zamiany, to pasowałoby dopłacić, i w drugą stronę, masz fajnego zadbanego thundercata, gdzie nie ma żadnych poprawek, to ja dopłacam ile trzeba.
Aby być miłym, nie muszę mieć wykształcenia.
7tomas7
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 24/8/2012, 18:23


Postprzez 7tomas7 » 27/1/2014, 10:58

Aukcja:
http://tablica.pl/oferta/honda-vfr-800- ... 4KCvR.html

Jeśli zamiana za thundercata cena do dużej negocjacji.
Rozważę każdą propozycję.
Aby być miłym, nie muszę mieć wykształcenia.
7tomas7
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 24/8/2012, 18:23




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê