Zobacz wÄ…tek - Kawasaki ER650 vs Suzuki Bandit 600
NAS Analytics TAG

Kawasaki ER650 vs Suzuki Bandit 600

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki ER650 vs Suzuki Bandit 600

Postprzez daavid352 » 17/1/2014, 19:15

Zastanawiam sie nad tymi 2 motorkami:

http://otomoto.pl/kawasaki-er-okazja-M3714247.html

i

http://otomoto.pl/show?id=M3876689


Co sadzicie na podstawie zdjec? Bandita bylem ogladac stan bardzo ladny wizualnei widac ze faktycznie zadbany bezwypadkowy, ale oponki tarcze i klocki w najblizszym czasie do wymiany, do tego ciezko zbic juz cokolwiek z ceny a nei ukrywam ze liczylem na bardziej elastyczna cene


Kawy jeszcze nie ogladalem ale bardziej mi sie podoba wizualnie, na Bandita moze bym sie zdecydowal tylko ten kolor jakos mi nie lezy :p ale silniczek chodzi ladnie rowno i nie wiem wlasnie czy rezygnowac z niego tylko ze wzgledu na kolor... :p
daavid352
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 7/1/2014, 10:33
Lokalizacja: Ruda ÅšlÄ…ska


Postprzez kello » 17/1/2014, 23:20

Er6 jak dla mnie wygląda tragicznie. nieoryginalna lampa przednia, brak naklejek, wygląda jak cały po malowaniu. Bandit jak tarcze do wymiany to przebieg raczej między bajki włożyć można, choć nie musi go to dyskwalifikować.
kello
Świeżak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 26/6/2013, 14:25


Postprzez daavid352 » 18/1/2014, 11:13

kello napisał(a):Er6 jak dla mnie wygląda tragicznie. nieoryginalna lampa przednia, brak naklejek, wygląda jak cały po malowaniu. Bandit jak tarcze do wymiany to przebieg raczej między bajki włożyć można, choć nie musi go to dyskwalifikować.


nieorginalna lampa mi sie podoba :p na naklejki nie zwrocilem uwagi na brak naklejek... Czyli chyba po nizlym dzwonie musi byc, myslalem ze tylko lampa zamieniona ale pojade dzis zobaczyc bo mam kawalek.

Bandit ma przednie tarcze i klocki jeszcze tak na 1 sezon a tyl do wymiany na juz. Poza tym wyglada ok naprawde zadbany silnik pracuje rowno. Wydaje mi sie troche drogo jednak mimo wszystko maksymalnie udalo mi sie wynegocjowac 8200 ale bez zadnych dodatkow ( kufra, stelaza nawi) wiec sam nie wiem co myslec o tej ofercie
daavid352
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 7/1/2014, 10:33
Lokalizacja: Ruda ÅšlÄ…ska



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê