Zobacz wÄ…tek - R1 2008 za 2800 euro??
NAS Analytics TAG

R1 2008 za 2800 euro??

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

R1 2008 za 2800 euro??

Postprzez KAM86 » 14/1/2014, 23:10

Znalazłem ciekawą ofertę, dobrze wyglądająca Yamaha r1 rok 2008 za jedyne 2800 euro czyli jakies 11 500 zł, czy to w ogóle realne? Napisałem do kolesia a on odpisał po angielsku podając się za irlandczyka który skończył prace w polsce i musi sie wyprowadzić i dlatego sprzedaje moto.

Co dziwne znalazłem inną aukcje na rosyjskiej stronie z identycznymi zdjęciami i podobnej cenie oraz sprzed 2 lat w archiwum allegro ale juz za prawie 27 000, również identyczne zdjęcia.

Co o tym sądzicie? warto w ogóle jechać to oglądać?
KAM86
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 3/9/2009, 20:32
Lokalizacja: Chełm


Postprzez Vergon » 14/1/2014, 23:19

To stary przekręt. Nie chce mi się tłumaczyć szczegółów, ale nie trać czasu. Masa takich aukcji w necie, każda z nich to wałek. Gdyby to było naprawdę to ta aukcja wisiałaby nie więcej jak 5 minut.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Black-Ghost » 14/1/2014, 23:27

Taka sama aukcja wisi z S1000RR 2012rok za 20tyś zł... Jak przelejesz kase na konto to ci przywiozą moto pod dom :D Tyle w teorii a w praktyce ktoś zrobi z ciebie osła i przy okazji zedre cie na 20tyś zł :D
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez sewii » 15/1/2014, 12:23

Najśmieszniejsze są tego typu przekręty we Włoszech. Tam podają się za wojskowych służących akurat na misji pokojowej w Iraku, albo fryzjerów, wyjeżdżających na zagraniczny kontrakt obcinać Cristiano Ronaldo. :D
NS1 -> RS125 -> Monster 800 -> Hornet 600-> CBR600RR pc37
sewii
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 29/12/2012, 16:50
Lokalizacja: WPY//KRK

Postprzez arturro » 15/1/2014, 14:25

Dokładnie to samo jest z aukcjami samochodów, tylko na dużo większą skalę :)
954RR Fan
arturro
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:43
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez alex. » 15/1/2014, 16:25

Wpłacasz zaliczkę na wysyłkę motocykla i sprzedawca znika wraz z motocyklem, który nie istnieje i Twoimi pieniędzmi ;)
alex.
Świeżak
 
Posty: 141
Dołączył(a): 5/11/2012, 14:06

Postprzez arturro » 15/1/2014, 16:38

Gdybyś napisał do niego i pociagnął wątek dostałbyś maila w takim stylu:






Witam,

Cena calkowita (transport + samochod ) jest 6 300 EUR. Samochód jest dokladnie jak nowy, nie mam nic do ukrycia. Moga Pañstwo wykonac pelny przeglad techniczny po jego otrzymaniu i przekonac siê, ze w ogóle nie ma z nim problemu. Kilka tygodni temu ktos z Polski powiedzial mi, ze kupi mój samochód. Powiedzialem, ze tak jest w porzadku. Spotkamy siê w Malmö i dokonamy transakcji. Wzialem dzieñ wolny od pracy w Malmö i juz nastêpnego dnia zaden kupujacy nie odpowiadal na moje maile ani telefony, dlatego moja oferta jest tutaj.
Szukalem najlepszego rozwiazania, aby przewiezc samochód do Polski w jak najszybszy i najbezpieczniejszy z mozliwych sposób.
Ostatnio znalazlem stronê z rekomendacjami odnosnie firmy przewozowej, która dziala tu, w Szwecja i która obsluguje tego rodzaju transakcje.
Tak jest duzo lepiej, poniewaz usluga ta jest legalna. Ich system jest prosty i skuteczny: Mogê przewiezc samochód na Pañstwa adres w Polsce. Proszê siê nie martwic, pokrywam koszty transportu na wskazany przez Pañstwa adres w Polsce. Po otrzymaniu samochodu, maja Pañstwo siedem dni na dokonanie weryfikacji, i w tym czasie moga Pañstwo zdecydowac, czy wola zatrzymac samochód, czy zwrócic go mnie (naprawdê nie sadzê, ze bêdzie to konieczne). Po zakoñczeniu tego siedmiodniowego okresu weryfikacji, system dokona transferu funduszy na moje konto. Przeniesienie dokumentów na Pañstwa nazwisko bêdzie raczej proste, poniewaz mogê podpisac wszystkie formularze tutaj. Do samochodu dolaczona zostanie umowa sprzedazy. Musza Pañstwo podpisac umowê sprzedazy po przetestowaniu samochodu w ciagu 7 dni.
Uwazam, ze taki system jest najlepszym dla nas rozwiazaniem, poniewaz nie placa mi Pañstwo bezposrednio i jest to sposób na kontrolê pieniêdzy, które zostana mi przekazane wylacznie po przetransportowaniu samochodu do Pañstwa i kiedy Pañstwo zdecyduja siê go zatrzymac. Jesli Pan posiada pieniadze i jest Pan gotowy do zakupu, ja musze miec Pana pelne imie i nazwisko, adres pocztowy oraz numer telefonu – jak tylko je otrzymam, natychmiast rozpoczne transakcje.

Pozdrawiam




Wystarczy wyrzucić kawałek tych wypocin w Google i wychodzą różne wałki...
954RR Fan
arturro
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:43
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez KAM86 » 15/1/2014, 18:37

hehe właśnie dostałem maila ze moto jest w Anglii i za pośrednictwem jakiejś firmy dostarczy mi moto. dzięki za uświadomienie pozdrawiam ;)
KAM86
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 3/9/2009, 20:32
Lokalizacja: Chełm



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê