Zobacz wÄ…tek - Romet r250
NAS Analytics TAG

Romet r250

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Romet r250

Postprzez maciopa » 3/7/2007, 18:36

Hey,

tak szukam i szukam i szukam moto dla mnie i pzez przypadek zajechałem do punktu sprzedaży Romet'a a tam stoi:

http://www.romet-motors.pl/produkty_mot ... r-250.html

i tak się zastanawiam czy może wziąść coś takiego na moje pierwsze moto?
Oczywiście będę wdzięczny za Wasze WSZYSTKIE opinie - zarówno za jak i przeciw.

pozdrawiam
maciopa
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24/6/2007, 21:52
Lokalizacja: z ziemi tej


Postprzez mr_neox » 3/7/2007, 21:16

250' na pierwsze moto nie jest najgorszym wyborem a ten konkretny model nawet fajnie pomrukuje (u mnie gostek tez takie sprzedaje)

ps.jest tylko jedno ale, relacja ceny do jakosci...
plastikowe kufry, paskudna szyba... - ale jak to zdemontujesz to w mgnieniu oka nastepuje niewiarygodna poprawa ;-)
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA


Postprzez karskot » 3/7/2007, 21:31

jezu przenajswiętszy i matko boska czenstochoewska, nie kupuj takiego koreanskiego badziewia za ta kase masz taka piekna hondę cb 500 że takie romety to 3 przeżyje
Avatar użytkownika
karskot
Świeżak
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19/4/2007, 21:43
Lokalizacja: Friedersdorf

Postprzez mr_neox » 3/7/2007, 21:39

Minister zdrowia:

Palenia zabija! Wybór należy do Ciebie.
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA

Postprzez maciopa » 3/7/2007, 22:15

Heh

szukam czegoś na pierwsze moto i raczej wolałbym chopper/cruiser aniżeli turystyka...
Ponadto gwarancja, serwis etc ...
W Trójmieście jakas posucha na moto (chopper/cruiser) generalnie jest chyba...
maciopa
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24/6/2007, 21:52
Lokalizacja: z ziemi tej

Postprzez SzpiceR » 3/7/2007, 23:31

jo (kaszubskie nie mylic z joł) to Ty chyba szukac nie umiesz... janusza sasiadz ostatnio 2 GS sprowadzil i sie rozplynely jzu na drugi dzien :D
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez spazz » 4/7/2007, 07:28

yo ziom! ale latwiej sie prowadzi turystyka niz czopea nawet takiego parchlatego jak ten romet.
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez kzk » 4/7/2007, 08:04

dolacze sie do tematu bo interesuje mnie romet k125. wielu porównuje go do yamahy ybr 125 (taka jezdze na kursie i mi sie calkiem podoba i chyba by stykalo jak na 1 moto)

jak przyspiecha i Vmax w tym romecie w porównaniu do Yamahy???
kzk
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30/6/2007, 17:10

Postprzez mateo Fazer 600 » 4/7/2007, 09:46

wszystko jest MADE IN CHINA , więc co to dużo pisać... odradzam takie złomy!!!
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez TIMoN » 4/7/2007, 10:24

SzpiceR napisał(a):jo (kaszubskie nie mylic z joł)

sory za offtopa ale to chyba jest kociewskie :P :P mieszkam na kociewiu (obok kaszub) :roll:
.... Derbi hunter ....
miał byc runner ale nie wyszlo :P
Avatar użytkownika
TIMoN
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 22/6/2007, 19:37
Lokalizacja: masz neta;] ?

Postprzez karskot » 4/7/2007, 11:48

no mi przynajmniej wydaje się motocykle ctypu cruiser chopper źle sie prowadzi gorzej w mieście mniej zwrotne są i w ogóle , ja na nauce jazdy miałem jakiś koreanski syf typu chopper, i w tym samym czasie jeździłem hondą cb 500 i manewrowośc łatwość prowadzenia to bez porównania te koreańskie sprzety można prównać np do pralki automatycznej, odkurzacza itd ale nie do motocykla , jak na tym jechałem to miałem wrażenie że zawory za chwile przebiją głowice i wbiją mi sie w wątrobę , tylko sie do moto zniechęcisz
Avatar użytkownika
karskot
Świeżak
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19/4/2007, 21:43
Lokalizacja: Friedersdorf

Postprzez kzk » 4/7/2007, 12:28

mateo Fazer 600 napisał(a):wszystko jest MADE IN CHINA , więc co to dużo pisać... odradzam takie złomy!!!


sam jestes złom :D
kzk
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30/6/2007, 17:10

Postprzez maciopa » 4/7/2007, 15:15

hmm przeglądam lokalne ogłoszenia juz jakis czas i nic tu nie ma ...
jo to z kaszubskiego tak ;-D
zawsze mi się wydawało że cruiser/chopper właśnie nadają się do jazdy typowo miejskiej...
a Romet hmm miałem nadzieję że jest produkowany u nas...
a korzystając z okazji byłbym wdzięczny za ewentualną pomoc/podpowiedzi w zakresie "sąsiad Janusza właśnie przywiózł dwa fajne moto więc chłopie pal brykę i jedź" ;-D
pozdrawiam i dzięki za wypowiedzi!
maciopa
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24/6/2007, 21:52
Lokalizacja: z ziemi tej

Postprzez mateo Fazer 600 » 4/7/2007, 15:33

ROMET niby produkowane w Tajlandii ale naprawdę odradzam to badziewie . kzk-jak nie masz co robić z kasą i chcesz przeznaczyć na jakieś k125 to lepiej daj mi tą kasę bynajmniej kupię sobie jakiegoś fajnego crossa :twisted: :twisted: :twisted:
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez kzk » 4/7/2007, 17:48

produkowane u chinczykow to sie zgadzam, ale czytalem ze sa montowane w polsce. a ludzie najczesciej narzekaja wlasne na dokladnosc wykonczenia. wiec chyba wszystko w kwestii tego kto skreca moto.

no bo co sie moze teoretycznie zjebac?

a co do wyboru rometa. dopiero zbieram na moto i za ta cene wydaje mi sie to calkiem sensowne. gwarancja jest wiec mam jakiestam poczucie ze nie bede ciagle grzebal przy nim. pojezdze z 2 lata i najwyzej wypierdole na smietnik.

mysle tez o gs500 (wiem ze to wogole inna klasa moto), ale musialbym wydac co najmniej 6k za rozsadny rocznik (96), a i tak nie mam gwarancji ze sie cos nie bedzie psuc.

sam juz nie wiem...

nigdzie nie doczytalem zlych opinii o tych nowych rometach poza standardowymi gadkami w stylu: "to chinczyk, zaraz ci sie zepsuje"
kzk
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30/6/2007, 17:10

Postprzez tomeczek » 4/7/2007, 22:19

prosze bardzo na tej stronce jest bardzo dokładnie opisany romet k125 warto przxeczytać :) http://william350.w.interia.pl/artykuly/romet.html (otwórz link)
Born to Ride Ride to Live...
tomeczek
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 4/7/2007, 17:40
Lokalizacja: Jarocin

Postprzez kzk » 4/7/2007, 23:04

czytalem juz to ;)
kzk
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30/6/2007, 17:10

Postprzez mlody » 5/7/2007, 06:20

W tym pieknym Romecie z chromowanymi plastikami :wink: ,przy prędkosci ok 90km/h wszystko tak "dzwoni","pstryka" i "kołacze",ze od razu odechce Ci sie przekraczac tą magiczna predkosc.
Jesli nie przekonuja Cie rady forumowiczow,ze to lipa,poprzegladaj allegro i zobacz ile chinskich uzywek jest wystawianych ze znikomym przebiegiem (rocznych badz dwuletnich).Myslisz ze czemu ludzie sie tego pozbywaja?-bo za mocne? czy zbyt piękne i sie boja o haracz ze strony mafii? :wink:
Nieeeee bo to jest chinska grzechotka,a przyjemnosc i precyzja zachowania na drodze pozostawia naprawde duzo do zyczenia....
Przejedz sie jakims starym japońcem a pozniej rometem..
Twoja kasa,Twoj wybor.
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez icid » 23/8/2007, 19:12

mlody napisał(a):W tym pieknym Romecie z chromowanymi plastikami :wink: ,przy prędkosci ok 90km/h wszystko tak "dzwoni","pstryka" i "kołacze",ze od razu odechce Ci sie przekraczac tą magiczna predkosc.
Jesli nie przekonuja Cie rady forumowiczow,ze to lipa,poprzegladaj allegro i zobacz ile chinskich uzywek jest wystawianych ze znikomym przebiegiem (rocznych badz dwuletnich).Myslisz ze czemu ludzie sie tego pozbywaja?-bo za mocne? czy zbyt piękne i sie boja o haracz ze strony mafii? :wink:
Nieeeee bo to jest chinska grzechotka,a przyjemnosc i precyzja zachowania na drodze pozostawia naprawde duzo do zyczenia....
Przejedz sie jakims starym japońcem a pozniej rometem..
Twoja kasa,Twoj wybor.
Masz 100% racji co to za osiągi 90 km/h o przyśpieszeniu nawet nikt nie pisze no i chiny ja też bym wolał starego japońca poza tym żeby pokazać sie czymś takim na miachu to naprawde trzeba nie wiedzieć co to wstyd :lol:
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez VCO » 23/8/2007, 19:40

icid napisał(a):
mlody napisał(a):W tym pieknym Romecie z chromowanymi plastikami :wink: ,przy prędkosci ok 90km/h wszystko tak "dzwoni","pstryka" i "kołacze",ze od razu odechce Ci sie przekraczac tą magiczna predkosc.
Jesli nie przekonuja Cie rady forumowiczow,ze to lipa,poprzegladaj allegro i zobacz ile chinskich uzywek jest wystawianych ze znikomym przebiegiem (rocznych badz dwuletnich).Myslisz ze czemu ludzie sie tego pozbywaja?-bo za mocne? czy zbyt piękne i sie boja o haracz ze strony mafii? :wink:
Nieeeee bo to jest chinska grzechotka,a przyjemnosc i precyzja zachowania na drodze pozostawia naprawde duzo do zyczenia....
Przejedz sie jakims starym japońcem a pozniej rometem..
Twoja kasa,Twoj wybor.
Masz 100% racji co to za osiągi 90 km/h o przyśpieszeniu nawet nikt nie pisze no i chiny ja też bym wolał starego japońca poza tym żeby pokazać sie czymś takim na miachu to naprawde trzeba nie wiedzieć co to wstyd :lol:


Również sie przyłanczam do twierdzenia tego pozatem jak bym miał 7 kafli to przez pół roku obrucił bym kaską że było by mnie stać na Shadow 500 z przystępnego rocznika

Ostatnio w niemczech stała shadow z 98 po lekkim szlifie geometria nie zachwiana nawet klosze nie pobite za 8 kafli a chodzi po 18... moze jeszcze to kupie jak bedzie....
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka

Następna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê