Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Nawigacja i planowanie tras w terenie...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Nawigacja i planowanie tras w terenie...

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Nawigacja i planowanie tras w terenie...

Postprzez Åšcigacz » 2/1/2014, 17:09

Dyskusja na temat: Nawigacja i planowanie tras w terenie - podstawowe zasady
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Nawigacja i planowanie tras w terenie - podstawowe zasady
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 2/1/2014, 17:09

Wydrukuje sobie te porady i wezmÄ™ ze sobÄ… w trasÄ™ bo sÄ… bardzo bardzo bardzo mÄ…dre i bez nich zdecydowanie nie dam rady. Dziekuje<br><hr>ReX
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/1/2014, 17:12

Komentatorzy napisał(a):Wydrukuje sobie te porady i wezmę ze sobą w trasę bo są bardzo bardzo bardzo mądre i bez nich zdecydowanie nie dam rady. Dziekuje<br><hr>ReX<br>
Nie ma co ironizowac bo ja u siebie w terenie caly czas spotykam rozne asy ktore nie maja pojecia o takich podstawowych rzeczach. A potem odpalaj GAZa i pomagaj im wyciagnac sprzet z blota :)<br><hr>WR450
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/1/2014, 17:50

Najgorzej jest jechać z dużą grupą marudów. Jednemu chce się lać, drugiemu brakuje paliwa, trzeci chce do domu, czwarty a co za tą górą a piątemu się psuje moto i tak w kółko. Zgrana grupa to podstawa!!! Pozdrawiam wszystkich motocyklistów!!!<br><hr>Szallony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/1/2014, 21:40

Komentatorzy napisał(a):Wydrukuje sobie te porady i wezmę ze sobą w trasę bo są bardzo bardzo bardzo mądre i bez nich zdecydowanie nie dam rady. Dziekuje<br><hr>ReX<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie ma co ironizowac bo ja u siebie w terenie caly czas spotykam rozne asy ktore nie maja pojecia o takich podstawowych rzeczach. A potem odpalaj GAZa i pomagaj im wyciagnac sprzet z blota :)<br><hr>WR450<br>
Tak WRF450 ale mnie to sie wydaje ze te zasady tycza sie dlugich wypadow calodniowych lub kilkodniowych, jak sie jedzie z ziomkami na 3/4 godziny to mozna leciec na spontanie ;-)<br><hr>EXCr450
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/1/2014, 22:49

Komentatorzy napisał(a):Wydrukuje sobie te porady i wezmę ze sobą w trasę bo są bardzo bardzo bardzo mądre i bez nich zdecydowanie nie dam rady. Dziekuje<br><hr>ReX<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie ma co ironizowac bo ja u siebie w terenie caly czas spotykam rozne asy ktore nie maja pojecia o takich podstawowych rzeczach. A potem odpalaj GAZa i pomagaj im wyciagnac sprzet z blota :)<br><hr>WR450<br>
Komentatorzy napisał(a):Tak WRF450 ale mnie to sie wydaje ze te zasady tycza sie dlugich wypadow calodniowych lub kilkodniowych, jak sie jedzie z ziomkami na 3/4 godziny to mozna leciec na spontanie ;-)<br><hr>EXCr450<br>
Oczywiscie ze nie ma sensu bic piany i dorabiac teorii do godznnego wypadu w krzaki po robocie. Ale to nie zmiania rzeczy ze trzeba miec glowe na karku i nawet na krotkich wypadach stosowac sie do pewnych zasad. Ja sie osobiscie mocno zgadzam z tym nie ryzykowaniem jak sie jest samemu. W mojej okolicy jest pare takich miejsc ze nie ma zasiegu. Jakby co sie stalo to nie masz nawet jak wezwac pomocy juz nie wspomne ze jedyny motocykl oprocz enduro ktory tam dotrze to co najwyzej smiglowiec...<br><hr>WR450
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/1/2014, 11:09

Komentatorzy napisał(a):Wydrukuje sobie te porady i wezmę ze sobą w trasę bo są bardzo bardzo bardzo mądre i bez nich zdecydowanie nie dam rady. Dziekuje<br><hr>ReX<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie ma co ironizowac bo ja u siebie w terenie caly czas spotykam rozne asy ktore nie maja pojecia o takich podstawowych rzeczach. A potem odpalaj GAZa i pomagaj im wyciagnac sprzet z blota :)<br><hr>WR450<br>
Komentatorzy napisał(a):Tak WRF450 ale mnie to sie wydaje ze te zasady tycza sie dlugich wypadow calodniowych lub kilkodniowych, jak sie jedzie z ziomkami na 3/4 godziny to mozna leciec na spontanie ;-)<br><hr>EXCr450<br>
Komentatorzy napisał(a):Oczywiscie ze nie ma sensu bic piany i dorabiac teorii do godznnego wypadu w krzaki po robocie. Ale to nie zmiania rzeczy ze trzeba miec glowe na karku i nawet na krotkich wypadach stosowac sie do pewnych zasad. Ja sie osobiscie mocno zgadzam z tym nie ryzykowaniem jak sie jest samemu. W mojej okolicy jest pare takich miejsc ze nie ma zasiegu. Jakby co sie stalo to nie masz nawet jak wezwac pomocy juz nie wspomne ze jedyny motocykl oprocz enduro ktory tam dotrze to co najwyzej smiglowiec...<br><hr>WR450<br>
Zgadzam sie calkowicie - w zeszlym sezonie samotna brawura skonczyla sie zlamanym obojczykiem. Teraz dwa razy mysle zanim gdzies wjade :-)<br><hr>stellars
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/1/2014, 15:14

Brakuje mi tutaj liny, bo przecież nie raz zdarza się kogoś holować. I o piciu też nic nie ma a przecież to jest najważniejsze.<br><hr>kzfr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/1/2014, 00:48

Powodzenie wyjazdu zależy w dużej mierze od tego z kim się jedzie. Jakiś czas temu byliśmy zgraną ekipą niedaleko nas na Mazowszu i wszystko było w najlepszym porządku. Akurat my nie mieliśmy zwykłych papierowych map, ale sprawdziła się aplikacja panoramy firm, którą ściągnąłem przed trasą. W tym roku też szykujemy się do czegoś, ale to już bardziej na wiosnę.<br><hr>Bart
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/1/2014, 14:42

20. Wyjeżdżając w trasę zabierzcie ze sobą kask. To podstawowy element ochronny motocyklisty, wymagany w większości krajach świata. Pomoże on uchronić waszą głowę przed uszkodzeniami mechanicznymi głowy, a także przed przegrzaniem i wychłodzeniem. Wypisujcie kolejne punkty.<br><hr>men
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/2/2014, 15:04

szkoda tylko, że w PL nie da się "na legalu" praktycznie nigdzie w szkode nie wjechać.. nawet przez zoraną sprzętem do wycinki drzew leśną drogę.
przejeżdżając koło ludzi zawsze zwalniam, przetaczam sie na na obrotach biegu jałowego a i tak co niektórzy wygrażają pięścią itp<br><hr>DRZ 400
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê