Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Systemy elektroniczne w motocyklach -...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Systemy elektroniczne w motocyklach -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 11/12/2013, 10:13

Komentatorzy napisał(a):Jaj już robisz wywiad to się do niego przygotuj. Najważniejszy zarzut od zawsze dotyczył niezawodności elektroniki a o to nawet nie zapytałeś. Chciałbym wiedzieć, czy kiedy zdechnie mi np. TC na Kaukazie w 1190 Adventure to wrócę nim normalnie na kołach czy szlag trafi wyjazd i będę musiał kombinować transport i spierniczać zanim mi się wiza skończy? To jest ważne pytanie a nie jakieś pierdoły o bezpieczeństwie.<br><hr>Dodaj<br>
To ciekawe. 99% użytkowników GSów i Adventurów cały czas nawija o jakiś Mongoliach i Afganistanach. No i ciekawe jest to, że jeździ tam pozostały 1% użytkowników GSów i Adventurów, który z kolei nie zanudza pozostałych swoimi dykteryjkami i o pustyni i problemach wynikających z braku ASO ;) <br><hr>Obserwator
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 31/12/2013, 13:55

Komentatorzy napisał(a):Jaj już robisz wywiad to się do niego przygotuj. Najważniejszy zarzut od zawsze dotyczył niezawodności elektroniki a o to nawet nie zapytałeś. Chciałbym wiedzieć, czy kiedy zdechnie mi np. TC na Kaukazie w 1190 Adventure to wrócę nim normalnie na kołach czy szlag trafi wyjazd i będę musiał kombinować transport i spierniczać zanim mi się wiza skończy? To jest ważne pytanie a nie jakieś pierdoły o bezpieczeństwie.<br><hr>Dodaj<br>
Jako, ze juz cie lamy objechali, przyznam ci racje: Mialem awarie w Czechach. Naprawilem ja sam, bo Bandit chlodzony olejem jest prosty jak cep. Dlatego pieprze ta cala elektronike. Pracuje w IT, dlatego doskonale wiem, jak czesto elektronika zawodzi.<br><hr>wredny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości




na górê