Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Błażusiak drugi w Łodzi!
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Błażusiak drugi w Łodzi!

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Błażusiak drugi w Łodzi!

Postprzez Ścigacz » 16/12/2013, 10:28

Dyskusja na temat: Błażusiak drugi w Łodzi!
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Błażusiak drugi w Łodzi!
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 16/12/2013, 10:28

Chyba jednak to było w niedzielę, no chyba, że ja byłem na innych zawodach. ;)<br><hr>majki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 16/12/2013, 14:14

Było super, Błażusiak dał z siebie wszystko lecz denerwował mnie brak dobrej organizacji, prowadzący to jakaś porażka, babka mówiła jakby pod nosem, a gość udawał wielkiego Amerykanina. Rozumiem faworyzowanie naszego Tadka ale fajerwerki tylko dla niego i głośne okrzyki prowadzących skierowane tylko w stronę Teddiego po 1 były demotywujące dla pozostałych ,po 2 mogło to wpłynąć na psychikę Teddiego ( za bardzo chciał wygrać przed własną publiką co mogło spowodować błędy w 2 pierwszych rundach) no i oczywiście po ostatnim najlepszym wyścig ,który należał do Błażusiaka wszyscy zbiegli się do niego ,a tak naprawdę wygrywający David Knight został olany, tak jakby go nie było. Następnym razem poprawcie organizacje zawodów ,a będzie jeszcze lepiej! pozdrawiam<br><hr>Dzesiu10
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/12/2013, 15:40

Komentatorzy napisał(a):Było super, Błażusiak dał z siebie wszystko lecz denerwował mnie brak dobrej organizacji, prowadzący to jakaś porażka, babka mówiła jakby pod nosem, a gość udawał wielkiego Amerykanina. Rozumiem faworyzowanie naszego Tadka ale fajerwerki tylko dla niego i głośne okrzyki prowadzących skierowane tylko w stronę Teddiego po 1 były demotywujące dla pozostałych ,po 2 mogło to wpłynąć na psychikę Teddiego ( za bardzo chciał wygrać przed własną publiką co mogło spowodować błędy w 2 pierwszych rundach) no i oczywiście po ostatnim najlepszym wyścig ,który należał do Błażusiaka wszyscy zbiegli się do niego ,a tak naprawdę wygrywający David Knight został olany, tak jakby go nie było. Następnym razem poprawcie organizacje zawodów ,a będzie jeszcze lepiej! pozdrawiam<br><hr>Dzesiu10<br>
o jezu, o jezu!<br><hr>BYWALEC SALONÓW
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/12/2013, 21:31

Komentatorzy napisał(a):Było super, Błażusiak dał z siebie wszystko lecz denerwował mnie brak dobrej organizacji, prowadzący to jakaś porażka, babka mówiła jakby pod nosem, a gość udawał wielkiego Amerykanina. Rozumiem faworyzowanie naszego Tadka ale fajerwerki tylko dla niego i głośne okrzyki prowadzących skierowane tylko w stronę Teddiego po 1 były demotywujące dla pozostałych ,po 2 mogło to wpłynąć na psychikę Teddiego ( za bardzo chciał wygrać przed własną publiką co mogło spowodować błędy w 2 pierwszych rundach) no i oczywiście po ostatnim najlepszym wyścig ,który należał do Błażusiaka wszyscy zbiegli się do niego ,a tak naprawdę wygrywający David Knight został olany, tak jakby go nie było. Następnym razem poprawcie organizacje zawodów ,a będzie jeszcze lepiej! pozdrawiam<br><hr>Dzesiu10<br>
też mnie to denerwowało to faworyzowanie ..... ogólnie ot wszystko powyżej popieram<br><hr>anonim
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/12/2013, 19:51

Komentatorzy napisał(a):Było super, Błażusiak dał z siebie wszystko lecz denerwował mnie brak dobrej organizacji, prowadzący to jakaś porażka, babka mówiła jakby pod nosem, a gość udawał wielkiego Amerykanina. Rozumiem faworyzowanie naszego Tadka ale fajerwerki tylko dla niego i głośne okrzyki prowadzących skierowane tylko w stronę Teddiego po 1 były demotywujące dla pozostałych ,po 2 mogło to wpłynąć na psychikę Teddiego ( za bardzo chciał wygrać przed własną publiką co mogło spowodować błędy w 2 pierwszych rundach) no i oczywiście po ostatnim najlepszym wyścig ,który należał do Błażusiaka wszyscy zbiegli się do niego ,a tak naprawdę wygrywający David Knight został olany, tak jakby go nie było. Następnym razem poprawcie organizacje zawodów ,a będzie jeszcze lepiej! pozdrawiam<br><hr>Dzesiu10<br>
Jestem podobnego zdania. Nasz Błażusiak jest nasz i jest naprawdę świetny, lecz cała reszta mogła poczuć się trochę zignorowana. Pozdrawiam :)<br><hr>Karina
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2013, 21:29

Witam!
Dokładnie, dokładnie takie przedstawienie, fajerwerki i konfetti powinny być dopiero na koniec już po wszystkim.
Jak poczuli się inni zawodnicy, gdy patrzyli na ten szoł ?
Kto to wymyślił, bo jesli Taddy, to utarcie noska było jak najbardziej na miejscu.
Jeśli organizatorzy bez jego wiedzy, no to oni jemu zgotowali ten los...

<br><hr>zacisk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2013, 11:48

Drodzy czytelnicy cieszę się że ogólnie podobało się .Kilka słów wyjaśnienia wiele punktów programu zostało zepsutych przez promotora z Francji narzuconego przez FIM.między innymi prezentacja zawodników .Próby robiliśmy na niskiej bramce startowej a na zawody została podkręcona do góry zasłoniła cały pokaz świetlny .dla tego musieliśmy improwizować i cały scenariusz przerabiać .Takich sytuacji było bardzo dużo .ale wiemy to tylko my jako organizatorzy.<br><hr>andrzej andrzejak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości




na gr