Zobacz wÄ…tek - dt 125 r
NAS Analytics TAG

dt 125 r

Enduro, Cross
_________

dt 125 r

Postprzez rafaelskutercs » 17/12/2013, 18:45

witam kupuje niedlugo dt 125 i możecie mi powiedziec co to jest yvps i planuje kupic dt jakies z 1996r i zrobic remont silnika nowe plastyki i wgl wszystko praktycznie nowe
czy moze lepiej kupic jakÄ…s dt 125 ponad 2004 r z nowszymi plastykami? i jakie sÄ… roznice miedzy dt 125 r a ta od 2004 sÄ… jakies zmiany w silniku zawieszeniu ? i ile koni majÄ…
i tez widziałem dt ktora miala yvps ale miala ściągnięty silniczek i linki i pisal ze to nie przeszkadza w jeździe ale tez niektórzy pisali ze jak jest to yvps to ze ma lepszy dol
rafaelskutercs
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18/11/2013, 19:25
Lokalizacja: konin


Postprzez henio12323 » 17/12/2013, 19:09

yvps - nazwa zaworu wydechowego w DTtkach miedzy innymi.
nie wiem co lepiej, twoja decyzja. jak masz mozliwosc kupic nowszego to kupuj nowszego.
DT to DT wszystkei te same, ale róznia sie wyposażeniem rodzjami blokad itp itd. w 125 chyba szły bez wiekszych przeróbek i chwila zabawy i mozesz z R zrobic RN np. ile mają koni - zalezy na jaki kraj robione itp itd

zawór wydechowy to dobra sprawa w 2T. bo jak masz duże okno wydechowe to moto ma słaby dół. ale wyzej sie kręci na wysokich partiach obrotów. a zwór wydechowy przymyka okno wydechowe na niskich obrotach i przez to lepiej ciagnie zdołu a na górze sie otwiera i moto ma pełną moc. jak wywalisz to tracisz dół i juz.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê