Zobacz wÄ…tek - sprowadzenie motocykla
NAS Analytics TAG

sprowadzenie motocykla

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

sprowadzenie motocykla

Postprzez sonia86 » 14/12/2013, 16:13

Hej,
Chcę sprowadzić motocykl do Polski z Anglii (najchętniej za pomocą tej strony http://www.copart.co.uk/c2/home.html, chyba, że znacie jakieś podobne). Ma ktoś z Was doświadczenie z tą witryną i z formalnościami jakich należy dokonać po ewentualnej wygranej aukcji? Późniejsze spisywanie umów itp.. bo jestem w tym temacie zielona. Chodzi o kupno czegoś taniej i podreperowanie na miejscu, także za porady w stylu kup na motoallegro serdecznie dziękuję. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
sonia86
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14/12/2013, 16:07


Postprzez suhy-19 » 15/12/2013, 13:23

na coparcie przy dzisiejszym kursie funta kupno moto jest nieopłacalne a poza tym tam kupuje sie moto w ciemno
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW


Postprzez sonia86 » 15/12/2013, 14:23

Ja nie pytam czy się opłaca tylko czy ktoś już to robił, żeby opisać mi cała procedurę...
sonia86
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14/12/2013, 16:07

Postprzez suhy-19 » 15/12/2013, 16:02

napisalas ze chcesz kupic taniej a ja ci mowie ze taniej to na pewno nie bedze ale skoro sie juz uparlas to po wygranej aukcji masz 24h na zaplacenie za moto (pózniej naliczane są kary) kiedy juz zaplacisz masz bodajze 6 dni na odbior pojazdu (oczywiscie jezeli nie odbiezesz w terminie jest naliczana dodatkowa oplata za kazdy dzien postoju na parkingu). przy odbioze dostaniesz co najwyzej fakture zakupu. Nastepnie skladasz druk v62 i czekasz na druk v5.
A i na koniec copart to zlomowisko :D

a i jeszcze wiekszosc pojazdow kupionych na coparcie nie da rady zarejestrowac w polsce
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê