Zobacz wątek - cruiser do 10000zł
NAS Analytics TAG

cruiser do 10000zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

cruiser do 10000zł

Postprzez koshioi » 2/12/2013, 16:37

Witam.
Mam 23 lata, 190cm wzrostu i 120 kg wagi i... prawo jazdy kat. A2
doświadczenia za dużego nie mam, wiedza moja jest ogólna dlatego kieruję do was pytanie:
jaki motocykl (oczywiście cruiser) byłby dla mnie odpowiedni do jazdy ogólnej (krótsze trasy, poruszanie się po mieście)
Virago 535 jest trochÄ™ damski, tym bardziej dla mnie
intruderki 600 wydają się spoko. może shadowka? albo dragstar 650?
nie chce być niedźwiedziem na rowerze:(
poza tym fajnie by było czasem kogoś wziąć na pakę.
prawko A będzie najwcześniej w marcu 2015.
i drugie pytanie:
moze coś większego na dłużej, ale z zarejestrowanym zdławieniem mocy?
proszÄ™ o porady
pozdrawiam
koshioi
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2/12/2013, 16:20
Lokalizacja: gdynia


Postprzez kamyk82 » 3/12/2013, 22:50

W związku z tym że jesteś kawał chłopa to na każdym z wymienionych motocykli będziesz wyglądał jak na rowerze .
Jeżeli miałbym Ci doradzić to to z tych trzech najbardziej pasował by Ci Intruder .
Virago 535 to mały motocykl ale najmocniejszy z całej trójki .
Drag Star 650 fajny ale najsłabszy z tych trzech , zmodyfikowany silnik 535 niestety tylko 39 km , jazda solo jeszcze jako tako ale we dwoje już gorzej .
kamyk
kamyk82
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21/9/2012, 22:35
Lokalizacja: lubelskie


Postprzez koshioi » 3/12/2013, 23:53

No właśnie. virago pod względem mocy najfajniejsze. Zabrałbym siebie, czasem kogoś lekkiego i kilka kg ładowności na kanapki by zostało:) Parę osób doradzało, abym zaczekał do kat. A i wtedy walnął coś większego (oczywiście z bonusowym funduszem), ale w ten sposób obycia nie zdobędę. Poza tym, z moją wagą muszę mieć respekt do tego na co siadam, dlatego zależy mi na czymś mniejszym (ale nie za małym) na początek.
koshioi
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2/12/2013, 16:20
Lokalizacja: gdynia

Postprzez kamyk82 » 6/12/2013, 16:47

Dobrze Ci radzą , poczekaj i kup coś większego . Motocykle typu cruiser nie są jakieś straszne mocne nie licząc kilku typu Rocket III , nowy v-max czy Intruder 1800.
Choć ja posiadam takiego intruza i jak trzeba to jest potulny jak baranek ..

Wybór masz nie łatwy ale zrobisz jak będziesz uważał . Teraz mamy akurat zimę ( przynajmniej u mnie )to szukanie masz z głowy , no chyba że wyskoczy coś ciepłego to można coś przetestować .
kamyk
kamyk82
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21/9/2012, 22:35
Lokalizacja: lubelskie



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê