Zobacz wątek - Protokół na temat tłoka!...
NAS Analytics TAG

Protokół na temat tłoka!...

Przepisy, prawo
_________

Protokół na temat tłoka!...

Postprzez kowal1 » 2/12/2013, 18:21

cześć wszystkim zainteresowanym, mam taki jeden problem zamówiłem tłok do motocykla na internecie było wszystko pięknie ładnie ale do czasu:( gdy się okazało że tłok jest zły natychmiast napisałem do tej firmy od której jego kupiłem napisałem do nich że tłok przysłali mi USZKODZONY :x i w dodatku nie pasuje on do motocykla :x a oni na to odpowiedzieli że 1 listopada 2013r zmieniły się przepisy i jeśli będę odsyłał tłok to muszę także dać paragon i napisać protokół reklamacyjny :?: nie oszukujmy się nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób go napisać?... pamiętam że kiedyś miałem podobną sytuację ale sprzedającą była osoba prywatna i po kontakcie ze sprzedającym się dogadaliśmy i dorzucił on jeszcze kilka fantów a tutaj teraz nie mam pojęcia jak to napisać POMOCY!!!... pomóżcie jak najszybciej
pozdrawiam.
kowal1
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2/12/2013, 17:59
Lokalizacja: lublin


Postprzez JonathanFist » 2/12/2013, 18:52

http://www.wiih.gorzow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=36:wzor-protokou-zgoszenia-reklamacji&catid=7:abc-konsumenta&Itemid=7 (otwórz link) 2 wynik w google.
JonathanFist
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 10/8/2013, 16:26




Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê