Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Zasady Motocyklizmu
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Zasady Motocyklizmu

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Zasady Motocyklizmu

Postprzez Åšcigacz » 18/11/2013, 13:44

Dyskusja na temat: Zasady Motocyklizmu
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Zasady Motocyklizmu
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 13:44

Zasada motocyklizmu #21

W zasadzie, to zasady są zasadniczo uzasadnione<br><hr>Sobiesław Zasada
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 14:11

#22 Skuter to nie zawsze znaczy 50-ka - np. Gillera GP800. Burgman 650, Yamaha T-Max. To że skuter jest w automacie nie ozacza że automatycznie go wyprzedzić musisz.<br><hr>Mit
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 14:18

Zasada nr 11 przeczy wszystkim innym powyzszym zasadom. Proponuje ja usunac...<br><hr>GR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 14:20

Boczo, poważnie? Czasami mam wrażenie, że piszesz/piszecie dla przedszkolaków. Szkoda czasu i energii na takie bzdury, no chyba, że chcecie ściągnąć na portal dzieci i dla nich piszecie te bzdury...<br><hr>LoGaN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 14:27

Komentatorzy napisał(a):Boczo, poważnie? Czasami mam wrażenie, że piszesz/piszecie dla przedszkolaków. Szkoda czasu i energii na takie bzdury, no chyba, że chcecie ściągnąć na portal dzieci i dla nich piszecie te bzdury...<br><hr>LoGaN<br>
To sÄ… dla Ciebie bzdury?! R1 NIE NADAJE SIE NA 1 MOTO, UWAZAJ NA CIEZAROWKI, NIE MYSL ZE JESTES NIESMIERTELNY, UWAZAJ JAK JEDZIESZ Z PASAZEREM. To sÄ… bzdury?!<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 14:41

Komentatorzy napisał(a):Boczo, poważnie? Czasami mam wrażenie, że piszesz/piszecie dla przedszkolaków. Szkoda czasu i energii na takie bzdury, no chyba, że chcecie ściągnąć na portal dzieci i dla nich piszecie te bzdury...<br><hr>LoGaN<br>
Komentatorzy napisał(a):To są dla Ciebie bzdury?! R1 NIE NADAJE SIE NA 1 MOTO, UWAZAJ NA CIEZAROWKI, NIE MYSL ZE JESTES NIESMIERTELNY, UWAZAJ JAK JEDZIESZ Z PASAZEREM. To są bzdury?!<br><hr>Boczo<br>
Treść jest trafna ale bardziej chodzi o formę. Te zasady są na przemian albo infantylnie naiwne albo napuszone. W dodatku bez krzty humory. przypomina to trochę gimbazę tworzącą demotywatory z przesłaniem.<br><hr>Olo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 15:23

Może by przelać te zasady na vlepki??:P<br><hr>pablito
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 15:46

Komentatorzy napisał(a):Boczo, poważnie? Czasami mam wrażenie, że piszesz/piszecie dla przedszkolaków. Szkoda czasu i energii na takie bzdury, no chyba, że chcecie ściągnąć na portal dzieci i dla nich piszecie te bzdury...<br><hr>LoGaN<br>
Komentatorzy napisał(a):To są dla Ciebie bzdury?! R1 NIE NADAJE SIE NA 1 MOTO, UWAZAJ NA CIEZAROWKI, NIE MYSL ZE JESTES NIESMIERTELNY, UWAZAJ JAK JEDZIESZ Z PASAZEREM. To są bzdury?!<br><hr>Boczo<br>
R1 nie nadaje siÄ™ bo jest za droga.
To nie bzdury, ale forma przekazu bardziej pasuje na pogadankÄ™ w przedszkolu.<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 16:59

Komentatorzy napisał(a):Boczo, poważnie? Czasami mam wrażenie, że piszesz/piszecie dla przedszkolaków. Szkoda czasu i energii na takie bzdury, no chyba, że chcecie ściągnąć na portal dzieci i dla nich piszecie te bzdury...<br><hr>LoGaN<br>
Komentatorzy napisał(a):To są dla Ciebie bzdury?! R1 NIE NADAJE SIE NA 1 MOTO, UWAZAJ NA CIEZAROWKI, NIE MYSL ZE JESTES NIESMIERTELNY, UWAZAJ JAK JEDZIESZ Z PASAZEREM. To są bzdury?!<br><hr>Boczo<br>
Wystarczy użyć mózgu, ot cały sekret i nie potrzeba złotych myśli w stylu demotywatory. A teksty typu R1 NIE NADAJE SIE NA 1 MOTO, UWAZAJ NA CIEZAROWKI, NIE MYSL ZE JESTES NIESMIERTELNY są po prostu idiotyczne i nie rozumiem do koga mają one trafić. Jeżeli do gimnazjalistów, to ok. Tylko zróbcie drugi portal np: gimnazjum-scigacz.pl, bo przez takie teksty uwierz, że dużo tracicie. Nie zrozum mnie źle, lubię odwiedzać Wasz portal, dużo fajnych rzeczy można się dowiedzieć, ale jak odpalam ściga lub wchodzę na FB i widzę te bzdury, to uwierz że nie mam ochoty do Was wracać i aż kusi mnie, aby odkliknąć lubię to! <br><hr>LoGaN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 17:53

Brak mi słów jak czytam te komentarze.
Jeżdżę od 16-tego roku życia tj. 45 lat w tym motocyklem, teraz nawet enduro F700GS i ciągle się uczę, słucham lepszych, korzystam z ich wskazówek, uczestniczę we wszystkich szkoleniach, po prostu dbam o swoje życie i innych.
Radzę nie mędrkować, tylko uczyć się, bo nie ma mocnych.
Pozdrawiam myślących.<br><hr>tumry2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 18:31

Zasada nr 15 chyba najważniejsza :) Pozdrawiam wszystkich offroadowców<br><hr>statham
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 18:37

Komentatorzy napisał(a):Zasada nr 15 chyba najważniejsza :) Pozdrawiam wszystkich offroadowców<br><hr>statham<br>
Szkoda ich, bo nic nie da się odzyskać, nikomu nie pomogą, tylko szkodzą.<br><hr>tumry2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 19:03

Prawda jest taka, że portal zasypuje nas ostatnimi czasami toną shitu zamiast napisać rzadziej jeden artykuł a dobry. O profilu na Facebooku już nie wspomnę...<br><hr>Joe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 20:18

Komentatorzy napisał(a):Prawda jest taka, że portal zasypuje nas ostatnimi czasami toną shitu zamiast napisać rzadziej jeden artykuł a dobry. O profilu na Facebooku już nie wspomnę...<br><hr>Joe<br>
No dziesięc przykazań to raczej to nie jest..:) każdy kto mysli to nie potrzebuje tych porad.Przy okazji zgoda,poziom przekazu "pseudo zasad"równa się z desperacką chęcią podkreślenia istnienia portalu w sieci...poziom się zaniżył.To juz nie jest ten Ścigigacz..smutne<br><hr>Czytelnik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 21:02

Komentatorzy napisał(a):Prawda jest taka, że portal zasypuje nas ostatnimi czasami toną shitu zamiast napisać rzadziej jeden artykuł a dobry. O profilu na Facebooku już nie wspomnę...<br><hr>Joe<br>
To powiedz mi koleżko, co chciałbyś przeczytać, co? A Twe życzenie będzie dla mnie rozkazem. Gdybyś miał problemy, na górze jest taki pasek (Wiadomości, porady, wyścigi, offroad, motocykle testy, motocykle używane). Tam masz wszystko. A gdybyś nadal miał problemy (a wydaje mi się, że masz i to spore), zerknij to Wiadomości/Polecamy i sobie poscroluj. Czekam na odpowiedź, czego pragniesz uświadczyć na Ścigacz.pl<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 21:04

Komentatorzy napisał(a):Prawda jest taka, że portal zasypuje nas ostatnimi czasami toną shitu zamiast napisać rzadziej jeden artykuł a dobry. O profilu na Facebooku już nie wspomnę...<br><hr>Joe<br>
Komentatorzy napisał(a):No dziesięc przykazań to raczej to nie jest..:) każdy kto mysli to nie potrzebuje tych porad.Przy okazji zgoda,poziom przekazu "pseudo zasad"równa się z desperacką chęcią podkreślenia istnienia portalu w sieci...poziom się zaniżył.To juz nie jest ten Ścigigacz..smutne<br><hr>Czytelnik<br>
Nie musimy desperacko podkreślać istnienia portalu w sieci :-) <br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 21:06

Komentatorzy napisał(a):Prawda jest taka, że portal zasypuje nas ostatnimi czasami toną shitu zamiast napisać rzadziej jeden artykuł a dobry. O profilu na Facebooku już nie wspomnę...<br><hr>Joe<br>
Powiedz mi koleżko, czego pragniesz, a twoje życzenie będzie dla mnie rozkazem. Gdybyś miał problemy, a sądzę, że masz i to spore, na górze jest taki pasek z wiadomościami itd. Mało tego, najedź kursorem na Wiadomości i odpal Polecamy, a potem sobie poscrolluj. Masz tam dużo ciekawych rzeczy.<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 21:12

Komentatorzy napisał(a):Boczo, poważnie? Czasami mam wrażenie, że piszesz/piszecie dla przedszkolaków. Szkoda czasu i energii na takie bzdury, no chyba, że chcecie ściągnąć na portal dzieci i dla nich piszecie te bzdury...<br><hr>LoGaN<br>
Komentatorzy napisał(a):To są dla Ciebie bzdury?! R1 NIE NADAJE SIE NA 1 MOTO, UWAZAJ NA CIEZAROWKI, NIE MYSL ZE JESTES NIESMIERTELNY, UWAZAJ JAK JEDZIESZ Z PASAZEREM. To są bzdury?!<br><hr>Boczo<br>
Komentatorzy napisał(a):Wystarczy użyć mózgu, ot cały sekret i nie potrzeba złotych myśli w stylu demotywatory. A teksty typu R1 NIE NADAJE SIE NA 1 MOTO, UWAZAJ NA CIEZAROWKI, NIE MYSL ZE JESTES NIESMIERTELNY są po prostu idiotyczne i nie rozumiem do koga mają one trafić. Jeżeli do gimnazjalistów, to ok. Tylko zróbcie drugi portal np: gimnazjum-scigacz.pl, bo przez takie teksty uwierz, że dużo tracicie. Nie zrozum mnie źle, lubię odwiedzać Wasz portal, dużo fajnych rzeczy można się dowiedzieć, ale jak odpalam ściga lub wchodzę na FB i widzę te bzdury, to uwierz że nie mam ochoty do Was wracać i aż kusi mnie, aby odkliknąć lubię to! <br><hr>LoGaN<br>
A co jeśli w tym, co mówisz nie ma racji? Co wtedy? Co jeśli teksty nie są idiotyczne? Pomyślałeś o tym? Wiesz ile moich dni rozpoczyna się od przeczytania na jakimś lokalnym portalu, że jakiś gówniarz zabił się na sportowym motocyklu? Nie oceniaj wszystkiego i wszystkich swoim pryzmatem.<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 21:14

Komentatorzy napisał(a):Boczo, poważnie? Czasami mam wrażenie, że piszesz/piszecie dla przedszkolaków. Szkoda czasu i energii na takie bzdury, no chyba, że chcecie ściągnąć na portal dzieci i dla nich piszecie te bzdury...<br><hr>LoGaN<br>
Komentatorzy napisał(a):To są dla Ciebie bzdury?! R1 NIE NADAJE SIE NA 1 MOTO, UWAZAJ NA CIEZAROWKI, NIE MYSL ZE JESTES NIESMIERTELNY, UWAZAJ JAK JEDZIESZ Z PASAZEREM. To są bzdury?!<br><hr>Boczo<br>
Komentatorzy napisał(a):Treść jest trafna ale bardziej chodzi o formę. Te zasady są na przemian albo infantylnie naiwne albo napuszone. W dodatku bez krzty humory. przypomina to trochę gimbazę tworzącą demotywatory z przesłaniem.<br><hr>Olo<br>
A w jakiejże formie byś to chciał? Chciałem napisać wielowątkowy wyniosły felieton o bezpieczeństwie, ale potem byś marudził, że nuda i że dajcie coś o zejściu na kolano. <br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê