Zobacz wÄ…tek - Prolem z odpaleniem Cagiva Mito 125
NAS Analytics TAG

Prolem z odpaleniem Cagiva Mito 125

i inne małe pojemności
_________

Prolem z odpaleniem Cagiva Mito 125

Postprzez K&N Mito » 9/11/2013, 10:07

Hej mam mały problem z cagivą mito 125 z 2000r :? otóż wracałem ze zlotu ,jakieś 30km od domu i zaczęły pojawiać się problemy : mito miała siłę ,przyśpieszenie i wkręcała się na obroty ,ale gdy dojeżdżałem do krzyżówki i zatrzymywałem się lub zmniejszały się obroty do 1000 - 2000 ,cagiva gasła i ale zredukowałem bieg i miecia odpaliła i jechaliśmy dalej ale robiła tak za każdym razem ,aż do powrotu do domu gdzie po zatrzymaniu się zgasła i już nie chce odpalić :/ kręcąc rozrusznikiem nic się nie dzieje ,a gdy próbuję odpalić na pycha ,co jakiś czas strzeli z wydechu jak by takim z dymkiem podciśnieniem i tyle nic więcej się nie dzieje nie wiem co mam zrobić dodam że gaźnik jak i filtr był czyszczony ,i w drodze na zlot mito chodziła idealnie
a po przekręceniu stacyjki ,mechanizm zaworu wydechowego się odzywa ,lecz owego zaworu nie ma bo poprzedni właściciel wyciągną :/ a i jeszcze jedno po przekręceniu kluczyka nic nie pali się na całym licznik ale gdy naduszę przycisk migaczy czy przycisk "pass" te dwie kontrolki się zaświecą nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale wolałem podać co to może być ??? liczę na waszą pomoc bo ja już nie mam pojęcia co to ach tak i iskra jest
K&N Mito
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9/11/2013, 09:40
Lokalizacja: Wioska


Postprzez K&N Mito » 10/11/2013, 13:42

Sorry ,to więc gdzie powinienem opisać swój problem
:)
K&N Mito
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9/11/2013, 09:40
Lokalizacja: Wioska


Postprzez K&N Mito » 10/11/2013, 13:42

i ewentualnie uzyskać Pomoc w rozwiązaniu problemu

chłopie co z tobą :twisted:
dlaczego nie przeczytałeś regulaminu :evil:

jeszcze raz i dostaniesz ostrzeżenie za brak edycji :?

senekkorzenna
K&N Mito
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9/11/2013, 09:40
Lokalizacja: Wioska



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê
cron