Zobacz wÄ…tek - sport ATV
NAS Analytics TAG

sport ATV

Dla fanów czterokołowców
_________

sport ATV

Postprzez maxiur » 5/11/2013, 17:21

dzien dobry ,chcialem sie was spytac co bym musial zrobic zeby zaczac jezdzic quadem wyczynowo,gdzie musial bym sie zapisac zeby trenowac ten sport [jaki klub niedaleko od zawiercia].Mam 14-15 lat i chcialbym brac udzial w jakis zawodach.Dziekuje i pozdrawiam
maxiur
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4/9/2012, 17:40
Lokalizacja: Zawiercie


Postprzez henio12323 » 5/11/2013, 19:13

na początku znajdź tor i trenuj ( ewentualnie dany teren zaleznie od zawodów, bo co innego jeździc po torze a co innego w przeprawach ) i trenuj, jak zaczniesz sensownie jeździc wtedy mozesz szukać zawodów i jeździc. tylko zwykle bywa tak że takich rund jest niewiele i zwykle trzeba jeździc po całej polsce. wiec koszta startów są wysokie. a co do trenera - jeździj z innymi na początek to sporo daje, jak zaczniesz sie odnajdywać na pewno znajdziesz też kogos kto ci udzieli konkretnych rad
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez maxiur » 5/11/2013, 19:44

serdecznie dziekuje za odpowiedz,a sklada sie tak ze znalazlem tor MX w Myszkowie
maxiur
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4/9/2012, 17:40
Lokalizacja: Zawiercie

Re: sport ATV

Postprzez gizmooo » 10/1/2024, 09:47

Dzień dobry.
Mam pytanie odnośnie ATV XY200St-6A. Potrzebuję wymienić sprzęgło jednokierunkowe rozrusznika. Zdemontowałem koło magnesowe i jest tam nakrętka na klucz hakowy, i tu moje pytanie jaki rodzaj gwintu ma ta nakrętka prawy czy lewy? I drugie moje pytanie jak można zablokować wał korbowy by odkręcić tą nakrętkę? Czy może lepiej kupić sobie klucz hakowy jak tutaj https://buythis.pl/klucze-hakowe/ ?
Pozdrawiam serdecznie.
gizmooo
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 14/6/2019, 07:30



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości




na górê