Zobacz wątek - Blokowanie bandit 650 yamaha fz6 honda hornet A2
NAS Analytics TAG

Blokowanie bandit 650 yamaha fz6 honda hornet A2

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Blokowanie bandit 650 yamaha fz6 honda hornet A2

Postprzez Shov » 12/10/2013, 17:57

wystepuje z takim pytaniem czy mozna zablokowac ktorys z tych 3 pojazdow tak by go zarejestrowac na pojenosc dopuszczalna na A2? chce kupic uzywany mogel ok 2008 rok. co musze zrobic by zarejestrowac je w ten sposob, czy sa to duze koszta i czy wgl jest to mozliwe? Nie pociesza mnie jazda gs-em raz ze nie mam pieniedzy by kupowac co rok mootcykl dwa nie mam pieniedzy by co 2 lata robic prawko.
Avatar użytkownika
Shov
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3/3/2012, 14:36
Lokalizacja: Łuków/Siedlce


Postprzez bak13 » 13/10/2013, 19:41

To trzeba było poczekać te 2 lata i zrobić na kat. A . To teraz byś nie kombinował z tymi motocyklami, ale mi sie zdaje że to nie opłacalne , dużo kasy będziesz musiał wydać . Jak w ogóle jest to możliwe z tymi modelami.
Motocykl to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym.
bak13
Świeżak
 
Posty: 67
Dołączył(a): 22/5/2013, 15:04
Lokalizacja: Pomorskie


Postprzez SkoQ » 14/10/2013, 09:11

No to bak13 strasznie mu pomogłeś widzę, ogromny zastrzyk informacji od Ciebie uzyskał...

Nie blokuje się motocykla na pojemność. Pojemność to wartość stała.

,,Kategoria A2 – drugi stopień w drodze do dużego sprzęta i jednocześnie totalna nowość w Polsce. Osiemnastolatkowie, którzy do tej pory mogli wsiadać na eRłany, czy inne litrowe Gixery, teraz będą musieli zatrzymać się tutaj – koniec, kropka. To też chyba dobrze, prawda? Posiadacze A2 mogą jeździć:
a) motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW (47,59KM) i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg, przy czym nie może on powstać w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe o mocy przekraczającej dwukrotność mocy tego motocykla [to oznacza, że np. 96-konnego sprzęta nie można tak po prostu "zdławić" - przyp. red.],"
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr