Zobacz wÄ…tek - Husqvarna wr 125 (kupno)
NAS Analytics TAG

Husqvarna wr 125 (kupno)

Enduro, Cross
_________

Husqvarna wr 125 (kupno)

Postprzez artur1596 » 13/10/2013, 22:01

Siemka

Mam zamiar Sobie kupić jakieś moto szczególnie mnie interesuje ten model , ponieważ ma lampę, i dość mocy .

Będzie to moje 6 moto i 4 w garażu , wcześniej jeździłem na suzuki dr 125 (po takich tuningach że wam się nie sniło :D) oraz na quadzie 500 ale to inna bajka , ogólnie miałem okazję już jeżdzić na tej husce tyle że z 98 rok ogólnie wrażenia fajne , trochę miała mały skręt nie wiem czym to spowodowane jest , a do tego nie ciągła od dołu ale to już nie wina motora tylko właściciela nie dba o nią to i nie jedzie :D
Mój budżet to coś około 4 tysięcy , podoba mi się też ten sam motor tylko w 250 w 2t ..
Moje pytania :

1. Miał ktoś z tym doczynienia , jak ze spalaniem ?
2. Ile to ma koni 125 a 250?
3. Co ile remont? Bo to jest hard enduro chyba tak , czyli więcej wytrzyma od klasowej sety?
4. Nadaje się to na tor? (czasem mam okazję z kolegami jechać na tor i chciałbym trochę pojezdzic nie często ale , tak wiecie okazyjnie:) )
5. I jak z częściami ?
6. Ogólnie wasze wrażenia z jazdy no wszystko co chcecie mi powiedzieć, doradzić..

Z góry dziękuje , jak zły dział , proszę o przeniesienie ewentualnie podanie właściwego :)

pzdr ;d

edit.

jak macie jakieś inne modele dawajcie , musi być lampa w przodzie i +35 koni inaczej lipa :/
artur1596
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13/10/2013, 21:38
Lokalizacja: Limanowa


Postprzez malomi » 14/10/2013, 09:07

Witam,
Wydaje mi się że dział nie ten ;]
Proponuję zastosować się do poniższego linku.
viewtopic.php?t=49590

Większość odpowiedzi znajdziesz w linku poniżej ;]

https://www.google.pl/
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê