Zobacz wÄ…tek - PoczÄ…tki stuntu
NAS Analytics TAG

PoczÄ…tki stuntu

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

PoczÄ…tki stuntu

Postprzez MAREKSP1 » 8/6/2006, 10:41

Siema.Wczoraj zacząłem uczyc sie freestylu na cbr 900.Chodzi o cbr 900.Jakos nie bardzo wychodza mi gumy na tym sprzecie bo zmieniłem naped na 14/47.A np na vtr sp1 zapinam kilka biegów na gumie i jest wszystko ładnie pieknie.Moze naped w bladym jest na poczatek za ostry bo jak juz sie postawi to pewnego kata to sie bieg konczy.Moze powinienem wrocic do oryginału?????Bo na oryginalnym napedzie nie jest tak nerwowy i mozna jechac i jechac.
pozdro
MAREKSP1
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 9/5/2006, 12:37


Postprzez PajÄ…k » 9/6/2006, 01:30

zmieniłeś żebatki to ucz si wolnych gum ;) ró tak żeby jeździło ci się najlepiej takie moje zdanie
Avatar użytkownika
PajÄ…k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 704
Dołączył(a): 16/9/2005, 22:54
Lokalizacja: Warszawa Gocław


Postprzez fajerstarter » 27/6/2006, 07:53

czesc tez mam bladego900 wczesniej mialem gsxr1000 jezdzilem na gumie na nim ale go rozwalilem kupilem teraz bladego i zaczalem na gumie na nim latac po ok tygodniu jak sie przyzwyczailem do niego ma orginalne zebatki i powiem szczeze ze na gume idzie lepiej niz gsxr,poczekaj troche przyzwyczaj do motorku a nie kupiles i od razu chcesz juz na gumie biegi zmieniac blady bez problemu idzie na kolo
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê